Пошук
Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений

57.00 грн

Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений

57.00 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій фосфорнокислий (фосфат кальцію) трьохзаміщений – хімічна речовина неорганічної етимології, сіль металу кальцію і ортофосфорної кислоти. Яскравий представник сполук, що регулюють кислотність продуктів, найстійкіший до позаклітинної рідини антиоксидант.

Артикул: 03258. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фосфат кальцію трьохзаміщений. У нас можна купити фосфат кальцію трьохзаміщений за доступною ціною. Кальцій фосфорнокислий трьохзаміщений  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кальцію фосфорнокислого трьохзаміщеного  Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фосфату кальцію трьохзаміщеного по всій території України.  При купівлі фосфату кальцію трьохзаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Зовні виглядає як біла порошкоподібна маса. Запах і смак відсутні – речовина сама по собі абсолютно нейтральна. Перебуваючи на відкритому повітрі, проявляє стабільність, зберігає свої властивості. У розбавлених соляній та азотній кислотах розчиняється добре, у воді погано, в етиловому спирті не розчиняється.

У природних умовах фосфат кальцію входить до складу коров’ячого молока і всіх кісткових тканин (займає в останніх 70 %). У промислових масштабах отримання його здійснюють з азотнокислого кальцію.

Фосфат кальцію трьохзаміщений у харчопромі

Ця речовина як добавка до їжі Е341 широко застосовувана в харчовій промисловості, зокрема, в цукровій галузі, де з її допомогою регулюють кислотність, утримують вологу, попереджають злежування готової продукції і утворення грудок, освітлюють і фіксують забарвлення, покращують консистенцію продуктів. Крім того, вона часто виступає роздільником, стабілізатором, емульгатором, синергістом антиоксидантів, ущільнювачем рослинних тканин і носієм.

Основні продукти, які виробляють з використанням Е341:

– плавлені сири (виконує, як і інші фосфати, роль солі-плавника);

– сухе молоко і вершки (виступає антизлежувачем);

– згущене молоко (перешкоджає кристалізації);

– консерви з фруктів і овочів (ущільнює тканини);

– цукровий пісок і какао (антизлежувач і роздільник);

– борошно (покращує його властивості як розпушувач);

– цукрові сиропи (освітлює).

Молокопродукти, різні сухі суміші (сніданки швидкого приготування, бульйони, концентрати), хлібобулочні і макаронні вироби, продукти з м’яса та риби, напої,

спортивне харчування, БАДи – в складі всього цього можна часто побачити фосфорнокислий трьохзаміщений кальцій. Також цю субстанцію вносять до частини пектинів задля досягнення стандартизації за кальцієм.

Інші галузі використання: текстильне виробництво (протрава при фарбуванні текстилю), виготовлення полімерів (стабілізатор).

Безпека і вплив на організм

Добавка Е341 дозволена до застосування в їжу в багатьох країнах. Вивчена недостатньо, тому вимагає обов’язкового дотримання допустимого добового дозування при прийомі всередину – не більш 70 мг/кг. Інакше, як свідчить ряд досліджень, фосфат кальцію може підвищити рівень у крові холестерину, стати причиною хвороб шлунково-кишкового тракту і проявити канцерогенні властивості.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фосфат кальцію трьохзаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фосфат кальцію трьохзаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

фосфат кальцію трьохзаміщений

Залишіть відгук до товару “Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений за вигідною ціною, також замовити Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений сдоставкою по Україні. Система Оптимум це прийнятні ціни і якісний товар і професійне обслуговування