Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений

105.00 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій фосфорнокислий (фосфат кальцію) трьохзаміщений – хімічна речовина неорганічної етимології, сіль металу кальцію і ортофосфорної кислоти. Яскравий представник сполук, що регулюють кислотність продуктів, найстійкіший до позаклітинної рідини антиоксидант.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фосфат кальцію трьохзаміщений. У нас можна купити фосфат кальцію трьохзаміщений за доступною ціною. Кальцій фосфорнокислий трьохзаміщений  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кальцію фосфорнокислого трьохзаміщеного  Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фосфату кальцію трьохзаміщеного по всій території України.  При купівлі фосфату кальцію трьохзаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Зовні виглядає як біла порошкоподібна маса. Запах і смак відсутні – речовина сама по собі абсолютно нейтральна. Перебуваючи на відкритому повітрі, проявляє стабільність, зберігає свої властивості. У розбавлених соляній та азотній кислотах розчиняється добре, у воді погано, в етиловому спирті не розчиняється. У природних умовах фосфат кальцію входить до складу коров’ячого молока і всіх кісткових тканин (займає в останніх 70 %). У промислових масштабах отримання його здійснюють з азотнокислого кальцію.

Фосфат кальцію трьохзаміщений у харчопромі

Ця речовина як добавка до їжі Е341 широко застосовувана в харчовій промисловості, зокрема, в цукровій галузі, де з її допомогою регулюють кислотність, утримують вологу, попереджають злежування готової продукції і утворення грудок, освітлюють і фіксують забарвлення, покращують консистенцію продуктів. Крім того, вона часто виступає роздільником, стабілізатором, емульгатором, синергістом антиоксидантів, ущільнювачем рослинних тканин і носієм. Основні продукти, які виробляють з використанням Е341: - плавлені сири (виконує, як і інші фосфати, роль солі-плавника); - сухе молоко і вершки (виступає антизлежувачем); - згущене молоко (перешкоджає кристалізації); - консерви з фруктів і овочів (ущільнює тканини); - цукровий пісок і какао (антизлежувач і роздільник); - борошно (покращує його властивості як розпушувач); - цукрові сиропи (освітлює). Молокопродукти, різні сухі суміші (сніданки швидкого приготування, бульйони, концентрати), хлібобулочні і макаронні вироби, продукти з м’яса та риби, напої, спортивне харчування, БАДи – в складі всього цього можна часто побачити фосфорнокислий трьохзаміщений кальцій. Також цю субстанцію вносять до частини пектинів задля досягнення стандартизації за кальцієм. Інші галузі використання: текстильне виробництво (протрава при фарбуванні текстилю), виготовлення полімерів (стабілізатор).

Безпека і вплив на організм

Добавка Е341 дозволена до застосування в їжу в багатьох країнах. Вивчена недостатньо, тому вимагає обов’язкового дотримання допустимого добового дозування при прийомі всередину – не більш 70 мг/кг. Інакше, як свідчить ряд досліджень, фосфат кальцію може підвищити рівень у крові холестерину, стати причиною хвороб шлунково-кишкового тракту і проявити канцерогенні властивості.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фосфат кальцію трьохзаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фосфат кальцію трьохзаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва tricalcium phosphate, tribasic calcium phosphate, tricalcium bis(phosphate)
Хімічна формула Са3(PO4)2
Назви-синоніми фосфат кальцію трьохзаміщений, Е341, ортофосфат кальцію тризаміщений, триосновний фосфат кальцію
ортофосфат кальцію тризаміщений

Джерело: https://lisoveozero.com.ua/e341-fosfati-kalciyu-fosfat-kalciyu-zastosuvannya-3-kalcij-fosfat/
© https://lisoveozero.com.ua/
ортофосфат кальцію тризаміщений

Джерело: https://lisoveozero.com.ua/e341-fosfati-kalciyu-fosfat-kalciyu-zastosuvannya-3-kalcij-fosfat/
© https://lisoveozero.com.ua/
ортофосфат кальцію тризаміщений

Джерело: https://lisoveozero.com.ua/e341-fosfati-kalciyu-fosfat-kalciyu-zastosuvannya-3-kalcij-fosfat/
© https://lisoveozero.com.ua/

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений за вигідною ціною, також замовити Фосфат кальцію (кальцій фосфорнокислий) трьохзаміщений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.