Пошук
Монокалійфосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений)

42.00 грн

Монокалійфосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений)

42.00 грн (ціна за 1 кг)

Калій фосфорнокислий однозаміщений (монокалійфосфат, дигідрофосфат калію, монофосфат калію, калійна сіль ортофосфорної кислоти, біфосфат калію, монофосфат калію, KH2PO4) – неорганічна сіль, має білий колір, добре розчинна у воді, не розчинна в етиловому спирті. Монокалійфосфат не гігроскопічний, він не вбирає вологу з повітря і не злежується при зберіганні.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій фосфорнокислий однозаміщений. У нас можна купити калій фосфорнокислий однозаміщений за доступною ціною. Калій фосфорнокислий однозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна монокалійфосфату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по калію фосфорнокислого однозаміщеного всій території України. Ціна калію фосфорнокислого однозаміщеного також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі монокалійфосфату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості монокалійфосфату

Це монокалієва сіль фосфорної кислоти. Вона існує в різних кристалічних формах (тетрагональній, ортогональній і моноклінній) при різних температурах. Монокалійфосфат розчинний у воді. Не розчиняється в етанолі. Температура плавлення: 252,6 °C. Густина: 2,34 г/см3 при 25 °C. Молярна маса 136,086 г/моль. Білий порошок, що розпливається, без запаху. Точка кипіння/розкладу 400 °C. Ця речовина розкладається при нагріванні з утворенням токсичних газів. Розчин монокалійфосфату у воді є слабокислим. Продукт хімічно стабільний за нормальних умов навколишнього середовища.

Застосування монокалійфосфату

– В якості добрива

Монофосфат калію найбільш широко застосовується в якості фосфатного та калійного добрива. Монокалійфосфат має високий рівень засвоєння рослинами, підвищує врожайність плодових дерев та овочевих культур, запобігає ураженню рослин грибковими хворобами. Це добриво є надзвичайно концентрованим і містить 23 % фосфору та 28 % калію.  Його використовують у декоративному рослинництві для подовження терміну цвітіння квітів. Він сприяє кращій перезимівлі декоративних рослин (дерев і кущів). Монофосфат калію можна застосовувати на всіх типах ґрунтів, в гідропоніці і в системах крапельного поливу. Він має також фунгіцидні властивості.

– Як харчова добавка

В харчовій промисловості монокалійфосфат зареєстрованій в якості харчової добавки Е340 (i). Його використовують як солі-плавителі у виробництві плавлених сирків. Монофосфат калію підтримує нейтральне середовище (рН близько 7), що сприяє збереженню зеленого кольору рослин, що піддаються температурній обробці. Він має антиоксидантні властивості і запобігає прогорканню продуктів харчування. Можуть застосовувати як емульгатор, стабілізатор, регулятор кислотності та вологоутримуючий агент.

– В медицині монофосфат калію використовують для виробництва ліків.

– Для виробництва рідких миючих засобів в якості пом’якшувачів і для зв’язування йонів кальцію та магнію.монокалійфосфат

– Як компонент електролітів при отриманні каучуків.

– Для приготування фосфатного буфера, який широко використовується в біохімії та молекулярній біології.

Калій фосфорнокислий однозаміщений є особливо цінним завдяки наявності як калію, так і фосфору в зручній твердій формі, і може застосовуватися або в якості міндобрива безпосередньо, або в поєднанні з іншими компонентами. При використанні в суміші добрив зі сечовиною, зводить до мінімуму втрату аміаку шляхом підтримки рН на відносно низькому рівні. Дуже добре підходить для використання в тропічних акваріумах. У сільському господарстві застосовується для підживлення різних, у тому числі технічних, культур.

У харчовій промисловості та як компонент косметичних засобів монокалійфосфат використовується в якості буферного агента, нейтралізуючого агента, фіксатора кольору, регулятора кислотності.

У медицині цей препарат допомагає контролювати кількість кальцію в організмі. Він використовується для запобігання появи каменів у нирках. Також за його допомогою вдається зменшувати кількість аміаку в сечі.

Калій фосфорнокислий однозаміщений є реагентом з дуже високою буферною здатністю, через що використовується в хімічних, біологічних і біохімічних лабораторіях, а також у молекулярній хроматографії. Фосфатні буфери складаються зі суміші одноосновного дигідрофосфату і двоосновного моногідрофосфату. Змінюючи кількість кожної солі, діапазон буферних розчинів може бути приготований між рН 5,8 і рН 8,0. Фосфати калію мають дуже високу буферну ємність і добре розчинні у воді.

Виробництво монокалійфосфату

Калій фосфорнокислий однозаміщений отримують дією ортофосфорної кислоти на карбонат калію або реакцією фосфатної кислоти з гідроксидом калію.

Якщо Вам потрібно купити оптом калій фосфорнокислий однозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на монокалійфосфат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Monokalyjfosfat

Залишіть відгук до товару “Монокалійфосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений)”