Монокалійфосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений)

103.50 грн (ціна за 1 кг)

Калій фосфорнокислий однозаміщений (монокалійфосфат, дигідрофосфат калію, монофосфат калію, калійна сіль ортофосфорної кислоти, біфосфат калію, монофосфат калію, KH2PO4) – неорганічна сіль, має білий колір, добре розчинна у воді, не розчинна в етиловому спирті. Монокалійфосфат не гігроскопічний, він не вбирає вологу з повітря і не злежується при зберіганні.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Цікавить монокалійфосфат, ціна якого – в доступних межах, якість – висока, а поставка великої партії можлива в мінімальні терміни? Ви потрапили за адресою! ПП «Система Оптимум» пропонує монокалійфосфат купити оптом на вигідних умовах для підприємств з усієї України.

Купити монокалійфосфат в Україні

На складах нашої компанії ця речовина завжди в наявності в достатніх обсягах, тож будь-які кількісні запити можуть бути реалізовані без зволікань. Купити в Україні монокалійфосфат не становитиме труднощів. Звичайно, в тому випадку, якщо ви зупините вибір на нашій пропозиції. 

Сучасний ринок різних хім. сполук різноплановий і за асортиментом, і за якісними параметрами, і за ціновим фактором. Можна витратити багато часу на пошуки, але так і не отримати очікуваного результату. Благо, вас це мине, оскільки ви вже знайшли наш сайт.

Замовити 1-заміщений фосфорнокислий калій у нас – значить отримати гарантовані переваги:

 • бездоганна якість кожної партії продукції (заявлена характеристика обов’язково відповідає наявній і це підтверджується сертифікатом);
 • невисока ціна на різнооб’ємні партії речовини + знижки в індивідуальному порядку при великих оптових замовленнях;
 • оперативна доставка продукції в будь-який регіон країни способом, зручним для клієнта;
 • комфортні умови придбання (приймаємо замовлення телефоном і через електронну пошту, всі робочі нюанси погоджуємо із замовником);
 • професійне консультування, надання необхідної інформації про продукт, яка актуальна для клієнта.

Перед тим, як ви зателефонуєте нам із запитаннями, ми б хотіли відповісти на найпопулярніші з них, розповісти, які властивості має зазначена сполука, як здійснюється виробництво, в яких сферах актуальне застосування тощо. Про все це та багато іншого, не менш важливого, піде мова далі.

Властивості монокалійфосфату

Монокалійфосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений, монофосфат калію) – це неорганічна калієва сіль ортофосфорної к-ти з хім. формулою KH2PO4. На вигляд – біла порошкоподібна маса з сірим відтінком (або світло-коричневі гранули), що добре розчиняється у воді та сильних кислотах, але не піддається розчиненню в етанолі. Водні розчини, в яких цей реактив гідролізується, є слабокислими. Це не гігроскопічний матеріал, а відтак вологу з повітря не поглинає, під час зберігання не злежується. Запаху не має. За стандартних умов проявляє хім. стабільність. Залежно від температури, існує в різних кристалічних формах: тетра- і ортогональній, а також у моноклінній.

монокалійфосфат формула

Молярна маса – 136,086 г/моль, густина – 2,34 г/см3 (при 25 °C). Термовластивості: t плавлення – 252,6 °C, t кипіння з розкладанням – 400 °C. Розкладаючись, ця сіль утворює токсичні пари.

Якщо ви хочете купити продукт, властивості та характеристика якого повністю відповідають зазначеним параметрам, ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг.

Виробництво монокалійфосфату

Існують два найпоширеніші способи отримання цієї речовини. Виробництво можливе:

 1. При взаємодії таких компонентів, як ортофосфорна к-та і водний розчин гідроксиду/карбонату калію (KOH або K2CO3) при t 500-600 °C.
 2. Під час реакції між ортофосфорною к-тою і хлоридом калію (KCl) при аналогічному температурному режимі (500-600 °C).

Де застосовується?

Купити в Україні продукт, що розглядається, може знадобитися для різних цілей. Його задіюють в харчопромі, медицині, низці промислових галузей. Але, мабуть, найбільш затребуваний монокалійфосфат як добриво, що активно використовується в сільському господарстві. Давайте розглянемо це питання детальніше.

Промислове застосування цього хімікату полягає в ролі модулятора і частотного перетворювача для лазерної техніки. При створенні каучуків виступає складовою частиною електролітів. Фармацевтами використовується для виготовлення медикаментів, що дозволяють здійснювати контроль обсягів кальцію в організмі, запобігати виникненню каменів у нирках і мінімізувати кількість нітриду водню в сечі. Як пом’якшувач і зв’язка іонів кальцію та магнію задіюється при виробництві рідких мийних засобів. Також використовується для пом’якшення води і очищення нафтових продуктів.

Лабораторне призначення. Важливий монокалійфосфат для лабораторій хімічного, біологічного, біохімічного спрямувань, а також для молекулярної хроматографії. Тут він широко використовується як реагент зі значною буферною здатністю. З нього готують фосфатні буфери (одноосновний дигідрофосфат + двоосновний моногідрофосфат). Діапазон кислотності розчину перебуває в межах 5,8-8 рН, залежно від кількості кожної з солей. Фосфатам калію характерні висока буферна ємність і чудове водорозчинення.

Харчова галузь. Купити речовину, що розглядається, нерідко доводиться для виконання різних технологічних завдань в харчопромі. Монофосфат калію зареєстрований як добавка до їжі під кодом Е340. Тут, а також у косметичній сфері, він використовується як буферний агент, емульгатор, нейтралізатор, вологоутримувач, стабілізатор, кольорофіксатор і регулятор кислотного рівня. Його часто додають до пекарських порошків і харчових дріжджів. Як сіль-плавник входить до складу плавлених сирків, є інгредієнтом емульгуючих солей при переробці сиру.

Також ця субстанція здатна підтримувати нейтральність середовища, завдяки чому допомагає зберігати зелене забарвлення рослинних компонентів, які піддаються термічній обробці. У зв’язку з антиоксидантною дією, не дає харчовим продуктам ставати гіркими. Є популярним інгредієнтом обробки м’ясопродуктів. Задіюється як добавка для сигарет.

Сільське господарство. Висококонцентроване фосфорно-калійне добриво монофосфат калію активно використовується аграріями для підживлення великого переліку культур у різних системах (товарне рільництво, дачні ділянки, квітники, сади, с-ми крапельного зрошення, гідропоніка). У зв’язку з добрим розчиненням продукту в воді та високим засвоєнням рослинами хім. чистих поживних компонентів, досягається бажана ефективність. Особлива цінність – в присутності калію та фосфору в зручній твердій формі. Може використовуватися як в якості повноцінного мінерального добрива, так і разом з іншими підживками (сумісність в більшості випадків бездоганна).

Переваги монокалійфосфату для сільськогосподарських насаджень:

 • відсутність у його складі хлору, натрію і шкідливих домішок, зокрема важких металів, з виключенням будь-яких негативів, характерних в інакшому випадку;
 • збільшення врожайності плодових дерев, ягідних кущів і овочевих культур до 25 % уже в перший рік використання;
 • засвоєння всіма елементами рослин (кореневою системою, зеленою масою, пагонами);
 • реалізація оптимального визрівання пагонів;
 • максимізація стійкості культур до різких температурних перепадів;
 • згладжування негативних моментів, що виникають від недостатнього поливу;
 • подовження термінів зберігання плодів + збільшення в них кількості цукру і вітамінів, а відтак підвищення якості та харчової цінності врожаю;
 • фунгіцидні властивості, запобігання ураженням грибковими захворюваннями;
 • зміцнення імунітету рослин.

А якщо додати сюди технічні плюси продукту, доцільність придбання та задіяння не викличе жодних сумнівів. Це і збереження початкової розсипчастості протягом всього періоду зберігання, і висока концентрація (23 % фосфору + 28 % калію), і повне розчинення рідиною, і економічність витрати. Це і можливість використання на будь-яких типах ґрунту, і відсутність впливу на його кислотність, і практично абсолютне унеможливлення перенасичення рослин. Це також чудова комплексна робота разом з іншими добривами та пестицидами (сумісність з усіма удобрювальними матеріалами, в складі яких відсутні магній та калій). 1-заміщений фосфорнокислий калій, поєднуючись з азотодобривами, сприяє доброму розвитку кореневої системи. У складі комплексів з карбамідом, мінімізує витік аміаку, підтримуючи рН на порівняно низькому рівні.

Звичайно, є і деякі недоліки, про них ми не можемо не згадати. Адже попереджений – значить озброєний. До негативних сторін можна зарахувати швидкий розпад у ґрунті, тому найкраще підживлювати рослини розчинами. Ще один момент: ця сполука корисна не лише для культурних насаджень, а й для бур’янів. Те, що вона не поєднується з низкою підживок (кальціє- та магнієвмісних), вносить деякі обмеження в використання. Зокрема, зазначений продукт не підходить для підживлення винограду. А нестійкість приготованих розчинів не дозволяє їх зберігати – потрібно відразу витрачати.

Чимале значення монофосфат калію має для декоративного рослинництва. Завдяки йому оперативніше настає цвітіння, а потім триває надзвичайно рясно протягом більш тривалого періоду. Також він поліпшує визрівання пагонів і допомагає декоративним деревам і кущам зимувати. Корисний для троянд у період бутонізації та в другій половині літа (обробка шляхом обприскування). Якщо готується поливальний матеріал, то розчин витрачається в обсязі 5 л на 1 м2. Не тільки благотворно впливає на квіти, які ростуть на відкритому повітрі, а й здійснює безперечну користь для кімнатних рослин.

Використовувати монокалійфосфат необхідно, відповідно до інструкції. Стандартне внесення – весняний обробіток. Також підходить для розсади і під час цвітіння. Можливі як позакореневе підживлення, так і внесення у відкритий і закритий ґрунт у структурі усіляких сухих сумішей і у вигляді розчину. Найкращий час обробітку – ввечері, щоб запобігти оперативному випаровуванню під сонячним випромінюванням.

Як розводити це міндобриво, залежить від оброблюваної культури. Так, для розсади томатів та інших овочів, а також квіткових насаджень, створювати розчин для поливу ґрунту потрібно з розрахунку 10 г/10 л води. Якщо мова йде про полив овочів у відкритому ґрунті, тоді до 10 л води необхідно додавати 15-20 г добрива і витрачати по 3-4 л на 1 м2 для молодих насаджень і по 5-6 л для більш зрілих. Такий же розчин підійде для обприскування рослин. У випадку з плодовими і ягідними культурами потрібна підвищена концентрація розчину – 30 г на 10 л води. Оптимальна витрата для кущів – 7-10 літрів на квадратний метр, для дерев – 15-20 л/м2 пристовбурного кола.

До слова, монофосфат калію також може використовуватися для тропічних акваріумів. Так-так, щоб акваріумні рослини добре виглядали і були здоровими, їх теж необхідно удобрювати, заповнюючи дефіцит мікроелементів, фосфатів і нітратів. Найбільш часто вони відчувають потребу в калії, зокрема у монокалійфосфаті як його джерелі. В акваріум цю речовину слід вносити регулярно, оскільки лише в такому випадку можлива реалізація необхідної концентрації калію.

Замовити оптом

Те, що монокалійфосфат купити сьогодні на вигідних умовах реально, з’ясували. Тим не менш, коли мова йде про оптову партію, хочеться знайти найбільш оптимальний в плані співвідношення якості та вартості варіант.

Як дрібний, так і великий опт найкраще замовити у ПП «Система Оптимум». Будь-які обсяги цього реактиву реалізуємо недорого. Але доступний ціновий фактор – це лише один з плюсів співпраці з нашим підприємством. Коли йдеться про велику партію, також важливо, щоб доставка була організована належним чином і в терміни, необхідні замовнику. Все це нам під силу, оскільки наявність товару на складах у потрібний момент гарантована, а власний автомобільний парк – запорука оперативних поставок продукції в будь-який регіон України.

Ціни від виробника

Найкраща вартість будь-якого товару – це ціна, яку пропонує виробник. Так ось, більш варту уваги пропозицію, ніж у компанії «Система Оптимум», яка співпрацює з багатьма виробниками, навряд чи вдасться знайти. При бажанні зможете порівняти наш прайс з іншими компаніями, щоб повністю переконатися, що купувати найдоцільніше у нас: надійно і недорого.

Врахуйте, що вартість, зазначена на сайті, не остаточна. Вона може бути ще доступнішою, якщо мова піде про велике оптове замовлення, адже залежить від обсягів закупівель. Уточнити, у скільки обійдеться та чи інша партія монокалійфосфату, яких розмірів персональна знижка передбачається для вас ціновою політикою компанії, можете прямо зараз у телефонному режимі. Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІКалій фосфорнокислий 1-заміщений (монокалійфосфат, дигідрофосфат калію)

KH2PO4Кваліфікація

тех

Виробник

Ізраїль

Термін зберігання   

1 рік

Показники якості

Показник

Норматив

Випробовування

1

Фосфору (V) оксид (P2O5), %

≤ 52,0

51,2

2

Оксид калію (K2O), %

            ≥ 34,0

34,2

3

рН (1 % -го розчину)

4,1 - 4,9

4,5

4

Нерозчинні у воді  речовини, ppm

≤ 1000

500

5

Об’ємна густина, г/см3

0,8 – 1,2

1,0

Лабораторний висновок: якість товару відповідає стандарту.

Міжнародна назва monopotassium phosphate
Хімічна формула KH2PO4
Назви-синоніми монокалійфосфат, дигідрофосфат калію, монофосфат калію, калійна сіль ортофосфорної кислоти, біфосфат калію, монофосфат калію

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Монокалійфосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений) за вигідною ціною, також замовити Монокалійфосфат (калій фосфорнокислий однозаміщений) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.