Затискач Мора (пружинний)

57.60 грн (ціна за 1 шт)
SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Компанія «Система Оптимум» – провідний український постачальник лабораторного обладнання, приладів та матеріалів. Наш каталог – це значний перелік товарних найменувань для різних робочих потреб лабораторії. Зокрема ми пропонуємо купити затискачі Мора, що відповідають ключовим принципам підприємства: бездоганна якість + доступна ціна + комфорт та легкість придбання. Якщо вам знадобився затискач Мора, звертайтеся.

Основна інформація про затискачі Мора

Металевий пружинний затискач Мора – це лабораторний прилад, необхідний для різних експериментів, головним чином, для розділення сконденсованої рідини в дистиляційних і ректифікаційних роботах. Таким затискачем розділяють конденсат між поверненням флегми і відбором готового продукту. При цьому реалізуються повернення флегми в колону та переміщення продукту до приймача. Механізм дії ґрунтується на пластинчастій пружині. Назва присвоєна на честь розробника – німецького вченого Карла-Фрідріха Мора.

За допомогою цього інструменту перетискаються еластичні гумові та силіконові трубки/шланги різних діаметрів (в середньому – близько 8 мм, максимум – 25 мм) у лабораторних установках. Він дозволяє контролювати інтенсивність потоків рідких та газоподібних середовищ, затримуючи їх хід, або виконувати повну зупинку. У момент зупинки здійснюються необхідні вимірювання. Якщо дослід потребує продовження, затискач забирається.

Застосування затискачів Мора поширене у навчальних закладах, насамперед на заняттях з фізики та хімії. Вони задіюються у відповідних дослідах і наочно демонструють ті чи інші наукові процеси. Входять до списку рекомендованого обладнання загальноосвітніх навчальних кабінетів. Є стандартними лабораторними інструментами.

Матеріал виготовлення – метал (як правило, вуглецева сталь із нікелевим покриттям). Завдяки цьому досягаються такі переваги виробу, як висока якість, стійкість до хімічних речовин, міцність і довговічність.

З інших плюсів хочемо відзначити зручність та елементарність застосування. Перетискання трубки, що не перебуває під високим тиском, не потребує особливих зусиль.

Умови зберігання. Затискачі Мора рекомендовано зберігати при температурі 15-25 °С та вологості повітря до 80 %. Позаяк інструмент виготовлений з металу, в процесі зберігання та застосування важливо запобігати ймовірності корозійних та інших окислювальних процесів.

Купити затискачі Мора з оперативною доставкою

Приймаємо замовлення від клієнтів з усіх регіонів України. Кожну партію товару доставляємо максимально оперативно за допомогою транспортних компаній. Зазвичай від надходження заявки на придбання до отримання товару замовником проходить всього кілька днів.

Якщо вам швидко знадобилися затискачі Мора, оформлюйте замовлення на сайті компанії «Система Оптимум». Крім оперативності, забезпечимо такі переваги співпраці, як гарантована якість кожного екземпляра, повна відповідність нормам та заявленим параметрам, найкращі ціни й професійне консультування.

Стосовно усіх додаткових питань звертайтеся до менеджерів за контактними номерами.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Затискач Мора (пружинний) за вигідною ціною, також замовити Затискач Мора (пружинний) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.