Затискач Гофмана (гвинтовий)

38.40 грн (ціна за 1 шт)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Компанія «Система Оптимум» реалізує великий перелік матеріалів, приладів та механізмів для організації робочого процесу у різних лабораторіях. Зокрема у нас ви можете замовити затискач Гофмана, виготовлений у високій якості та за доступною ціною. Товар у постійній наявності на складі, тож може бути відправлений вам у будь-який зручний час. Доставка по Україні займає лічені дні.

Що таке затискач Гофмана та навіщо він потрібний?

Затискач Гофмана – це допоміжний прилад гвинтового типу, призначений плавно регулювати напір рідини. Використовується в дистиляційних та ректифікаційних процесах, з метою розділення сконденсованого рідкого середовища. Регулює водоподачу на охолодження дистиляторів та колонних ректифікаційних апаратів. Підходить для регулювання вакууму.

Основні сфери застосування: лабораторії та навчальні заклади (демонстрація навчального матеріалу й проведення лаб. робіт на уроках хімії, фізики, біології). Крім цього, цей виріб може задіюватися у побуті.

Затискачі Гофмана застосовуються з тонкостінними гумовими, силіконовими та ПВХ трубками (шлангами) для їх затискання в необхідних місцях. Вони можуть використовуватися для роботи з трубками різних діаметрів. Поширений діаметр трубки – 6-10 мм. У деяких випадках цей параметр може сягати 20 мм.

Що стосується розмірних показників самих затискачів, то вони зазвичай такі: 4х3х2 см (довжина, ширина і висота, відповідно). Зазначені цифри можуть несуттєво варіюватися, залежно від виробника.

Затискачі Гофмана виготовляються з нержавіючої сталі. Застосування з цією метою якісного металу забезпечує стійкість до різних зовнішніх дій, функціональні плюси приладу та його довговічність.

Оптимальні умови зберігання: t – 15-25 °С, вологість повітря – до 80 %.

Принцип роботи та експлуатаційні переваги затискача Гофмана

Застосування нескладне, зручне та ефективне. Шланг поміщають між двома планками затискального приладу – фіксованою нижньою та рухомою середньою. Нижня планка закріплюється за стійку. Середня за допомогою гвинта приводиться в дію і опускається до рівня, який потрібний, аби стиснути трубку. Результат – флегма відправляється назад у колону, а продукт – у приймач.

Гвинтовий затискач гарантує надійність фіксації. Зручність застосування максимізується можливістю розміщення на шлангові вже зібраного дистилятора/ректифікаційної колони. Немає необхідності залишати вільним один з кінців трубки, як, до прикладу, у випадку з затискачем Мора.

Купити затискач Гофмана на сайті ПП «Система Оптимум»

На нашому сайті ви можете замовити затискальні механізми різних типів, зокрема гвинтові затискачі Гофмана, легко та швидко. Зручна навігація по каталогу, наявність онлайн всієї необхідної інформації про товари, своєчасне консультування менеджерами – ось умови, які забезпечують легкість та оперативність покупок у нас.

Крім сказаного, ми гарантуємо відповідність вимогам стандартів та санітарно-гігієнічних норм, а відтак бездоганну якість кожної товарної одиниці. Ціни на сайті вказані актуальні. З інформацією про доставку та оплату можете ознайомитись у відповідному розділі.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Затискач Гофмана (гвинтовий) за вигідною ціною, також замовити Затискач Гофмана (гвинтовий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.