Вата медична

4.80 грн (ціна за упак.)

Медична вата – це витратний матеріал для поглинання вологи, який застосовується не тільки в медичних, а й в косметичних цілях, не тільки в медустановах, але і в побуті.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Вата і марля медична – одні з найпопулярніших перев’язувальних матеріалів. Вони необхідні для фіксації медпрепаратів, підтримки гігієни, при перев’язуваннях ран та опіків, для маніпуляцій під час оперативних втручань тощо. До них висуваються особливі вимоги, що стосуються однорідності структури, міцності й еластичності, м’якості та гігроскопічності. Вата та марля повинні бути хімічно нейтральними, сприяти процесам регенерації, зберігати свої властивості під час стерилізації й при контакті з лікувальними засобами.

Дуже важливо, щоб вата була виготовлена з натуральної сировини (найкраще, зі 100 % бавовни), яка в процесі виробництва пройшла багато етапів очищення. Тоді вона буде мати однорідну структуру без грудок, буде м’якою і приємною на дотик. Правильний колір вати – білий або біло-бежевий; наявність синього відтінку говорить про присутність у її складі оптичних відбілювачів. Рідина, нанесена на вату, повинна швидко вбиратися, а не розтікатися по поверхні. Таких характеристик як запах і волога, а також пил і дрібні волокна при розриві, не має бути. Все це гарантує позитивний вплив на організм людини, безпеку, відсутність алергій і запалень.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вата медична за вигідною ціною, також замовити Вата медична з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.