Триполіфосфат натрію харчовий

150.00 грн (ціна за 1 кг)

Триполіфосфат натрію харчовий (Е451) – сіль триполіфосфорної кислоти, проекстракційна H3PO4. Зовні це розсипчаста біла порошкоподібна маса (присутність вкраплень іншого забарвлення свідчить про низькопробність продукту). Також можливий випуск у гранульованій формі. Існує двох марок: А і Б. Формула – Na5P3O10.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності триполіфосфат натрію харчовий. У нас можна купити триполіфосфат натрію харчовий гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна триполіфосфат натрію харчового Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Отримання триполіфосфат натрію харчового

Триполіфосфат натрію – це продукт термопереробки ортофосфорної кислоти (термічна дегідратація сукупності фосфорних кислот + вакуумна кристалізація). Можливе також його отримання за баштовою технологією нейтралізацією H3PO4 за допомогою карбонату натрію з подальшим висушуванням отриманого розчину і кальцинацією солей ортофосфатів.

триполіфосфат натрію формула

Застосування триполіфосфат натрію харчового

добавка е451 триполіфосфат натріюЕ451 – добавка до їжі, активно використовувана, передусім, у м’ясо-молочному виробництві. Вона є консервантом для м’ясо- та молокопродуктів, фруктових напоїв, напоїв з рослинним білком, локшини швидкого приготування тощо. Її вводять до складу м’ясних і рибних консервів, додають у швидко заморожувані продукти. При виготовленні плавленого сиру з її допомогою розчиняють білки. Також цю субстанцію використовують при створенні вершків, згущеного молока і лимонної кислоти. Може вводитися до харчових продуктів як окремий компонент, але нерідко її додають разом з іншими цитратами і фосфатами.

На загал, Е451 у харчопромі може виконувати роль регулятора кислотності, стабілізатора, фіксатора кольору, емульгувальної солі, текстуратора і комплексоутворювача, антиоксиданта і синергіста антиоксидантів.

Безпека. Триполіфосфат натрію – продукт синтетичний, з нульовим рівнем небезпеки для людини. Не токсичний, пожежо- та вибухобезпечний. З необмеженим терміном зберігання.

Де купити триполіфосфат натрію харчовий, ціна триполіфосфат натрію харчового

Якщо Вам потрібно купити оптом триполіфосфат натрію харчовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на триполіфосфат натрію харчовий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Триполіфосфат натрію харчовий за вигідною ціною, також замовити Триполіфосфат натрію харчовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.