Фіксанали (стандарт-титри) трилон Б

300.00 грн (ціна за 1 упаковку)

Фіксанали (стандарт-титри) трилону Б – заздалегідь підготовлена форма динатрієвої солі етилендіамінтетраоцтової кислоти (C10H14N2Na2O8). Поставляються в запаяних скляних ампулах, в яких міститься точний об’єм речовини. Використовуються для оперативного створення розчинів трилону Б (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали (стандарт-титри) трилон Б. У нас можна купити фіксанали (стандарт-титри) тетранатрієвої солі гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів (стандарт-титрів) трилону Б Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фіксаналів (стандарт-титрів) трилону Б по всій території України. Ціна фіксаналів (стандарт-титрів) трилону Б також залежить від обсягів закупівлі. При покупці фіксаналів тетранатрієвої солі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики фіксаналів (стандарт-титрів) трилону Б

Фіксанали (стандарт-титри) трилону Б – заздалегідь підготовлена форма динатрієвої солі етилендіамінтетраоцтової кислоти (C10H14N2Na2O8). Поставляються в запаяних скляних ампулах, в яких міститься точний об’єм речовини. Використовуються для оперативного створення розчинів трилону Б (1 л 0,1 н. або 0,01 н.). Речовина знаходить неабияке застосування у виготовленні медпрепаратів, мийно-чистячих засобів, при консервуванні та реставрації металевих виробів. Аналітична хімія використовує фіксанал ЕДТА-Na2 в процесі визначення безлічі катіонів та аніонів. А за допомогою аміачного розчину трилону Б (5 % аміак + 3 % трилон Б) можна оперативно і ефективно десульфурувати пластини зі свинцю і, як результат, відновлювати свинцеві акумуляторні батареї.

Особливості фіксаналів (стандарт-титрів) трилону Б

Чому стандарт-титр? По-перше, така форма зручніша і при транспортуванні, і при зберіганні, і при застосуванні. По-друге, вона відповідає максимальним вимогам чистоти і стабільна при кімнатних температурних показниках. По-третє, саме зі стандарт-титрами можна досягти результату якнайшвидше.

Якщо Вам потрібно купити оптом фіксанали (стандарт-титри) трилон Б, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанали (стандарт-титри) трилон Б, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фіксанали (стандарт-титри) трилон Б за вигідною ціною, також замовити Фіксанали (стандарт-титри) трилон Б з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.