Силікагель КСМГ

118.80 грн (ціна за 1 кг)

Силікагель є твердим гідрофільним сорбентом, гелем перенасиченої кремнієвої кислоти у висушеному вигляді з пористою структурою. Отримання цієї речовини відбувається за допомогою розчину силікату натрію і сірчаної кислоти. Продукт, який утворюється, миють і просушують. Формула: xSiO2•nH2O.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності силікагель КСМГ. У нас можна купити силікагель КСМГ оптом за доступною ціною. Силікагель КСМГ має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна силікагелю КСМГ Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку силікагелю КСМГ по всій території України. Ціна силікагелю КСМГ також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі силікагелю КСМГ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.  

Застосування силікагелю КСМГ

У промисловості особливо широке застосування знаходять 2 види силікагелів: КСМГ і КСКГ. Ці абревіатури розшифровуються за характеристиками матеріалу, де:

 • К – це розмір гранул («крупные», великі);
 • С – власне назва речовини (силікагель);
 • М і К – розмір пор («мелкие», дрібні та «крупные», великі);
 • Г – гранульована форма частинок.

Відмінність полягає в структурі, яка зумовлює специфіку експлуатації. Якщо другий, великопористий, силікагель підходить для осушення повітря при 80 %-й вологості та очищення промислових мастил, то перший, дрібнопористий – для осушення при вологості 70 % і очищення технічних мастил та газів. Загалом, про останній згаданий вид і піде мова далі.

Силікагель КСМГ («Крупный Силикагель Мелкопористый Гранулированный») – прозорі/матові сферичні гранули склоподібного складу або кристали з неправильною формою. Діаметр зерен/гранул – 2,8-8,0 мм; їх специфіка полягає у великій поверхневій величині. Можуть бути безбарвними, світлого забарвлення (білими, жовтими) або навіть темними з чорними елементами. Цей гель у висушеному стані крихкий і малорозчинний. У воді та розчинниках органічного походження не збільшується в об’ємах, тобто зовсім не набухає.

силікагель купитиВологопоглинальні, осушувальні, адсорбуючі та очисні властивості силікагелю КСМГ зумовили його широке застосування в різних сферах для найрізноманітніших цілей:

 • осушення повітря в дуже вологих приміщеннях і повітря, що надходить у компресори;
 • осушення діоксиду вуглецю, водню, кисню, азоту, хлору та інших промислових газів, а також газів природних;
 • поглинання вологи при тривалому зберіганні обладнання, продуктів, різних виробів (запчастини машин, верстатів, сухозаряжені акумуляторні батареї, оптичні пристрої, шкіра та вироби з неї, харчові продукти...) для запобігання появі корозії;
 • наповнення вологопоглинальних патронів для міжскляного простору кабін літаків у авіації;
 • впровадження в основи склопакетів для запобігання запітнінню вікон;
 • осушення різних рідин, наприклад, зневоднення фреону в холодильниках;
 • адсорбція парів полярних речовин (ацетон, бензол, спирти й ефіри);
 • очищення промислових мастил;
 • осушення і очищення нафтопогонів і нафтошламів;
 • розділення та дослідження сумішей у хроматографічному аналізі;
 • концентрування і виділення антибіотиків з культуральної рідини у фармацевтиці;
 • сорбція металів платинової групи;
 • прискорення органічних реакцій;
 • боротьба з радіоактивними речовинами, що потрапляють в організм при інтоксикації;
 • розподіл радіоактивних ізотопів;
 • очищення промислових стоків від іонів металів;
 • перебування в складі наповнювачів туалетів домашніх тварин.

За даних показників силікагель КСКГ та КСМГ знайшов широке застосування як осушувач повітря при вологості 80-100 %. Також застосовується для осушення і очищення різних промислових газів і мастил. Завдяки своїм гідрофільним властивостям силікагель використовують як адсорбент для осушення повітря, як в приміщеннях з високою вологістю, так і повітря, що подається в компресори. Також силікагель застосовують для осушування промислових і природних газів: кисню, водню, азоту, хлору, вуглекислого газу та ін.

Силікагель може бути використаний для освітлення і осушення рідин, які погано розчиняють воду. Його часто використовують для хроматографії, він є каталізатором у багатьох реакціях. Може застосовуватися також для вловлювання багатьох цінних органічних розчинників, наприклад бензину. На основі силікагелю готують сорбенти, каталізатори і носії з високою питомою поверхнею при оптимальній пористості структури.

Однією з важливих переваг силікагелю КСМГ є його інертність, він вважається хімічно і біологічно нешкідливим. Хімічну природу його поверхні можна змінювати проведенням на поверхні силікагелю різноманітних реакцій, за допомогою яких утворюються нові сполуки. Крім того, для його регенерації необхідна відносно низька температура, що значно зменшує промислові енерговитрати. Силікагель є пожежо- і вибухобезпечним матеріалом.

Силікагель купити

Якщо Вам потрібно купити оптом силікагель КСМГ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на силікагель  КСМГ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Силікагель КСМГ за вигідною ціною, також замовити Силікагель КСМГ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.