Силікагель КСКГ

129.00 грн (ціна за 1 кг)

Силікагель КСКГ (рос. Крупный Силикагель Крупнопористый Гранулированный) та КСМГ (рос. Крупный Силикагель Мелкопористый Гранулированный) має пористу будову і сильно розвинену внутрішню поверхню. Силікагель КСКГ – це склоподібні, прозорі або матові зерна овальної сферичної або неправильної форми, від безбарвного до темно-коричневого кольору з чорними включеннями, діаметром 2,8-8,0 мм. Темного кольору силікагелю надають домішки оксидів алюмінію та заліза. Добувається синтетичним шляхом із силікату натрію і сірчаної кислоти або сірчанокислого алюмінію. Продукт, що утворився, промивають і сушать.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

силікагель купити гуртВ інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Силікагель КСКГ за вигідною ціною, також замовити Силікагель КСКГ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Силікагель КСКГ за вигідною ціною, також замовити Силікагель КСКГ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.