Сіль Екстра

13.98 грн (ціна за 1 кг)

Сіль Екстра – це хімічна речовина, яка представлена у вигляді кристалів та складається на 97 %-99 % з хлористого натрію і має домішки солей калію, магнію та кальцію. Наявність таких домішок надає солі Екстра твердість і гігроскопічність. Якість солі є вищою, якщо кількість домішок є меншою.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сіль Екстра. У нас можна купити сіль Екстра оптом за доступною ціною. Сіль Екстра має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна солі Екстра Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку солі Екстра по всій території України. Ціна солі Екстра також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі солі Екстра оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики солі Екстра

Сіль Екстра є сипким та кристалічним продуктом, який не має запаху. Колір солі Екстра, як і колір інших солей, які належать до продуктів вищого ґатунку, є білим. Залежно від виробника та походження солі, відтінки цієї речовини можуть змінюватися на жовтуватий, голубуватий, рожевий або сірий колір. Сіль Екстра – це кухонна, або харчова, сіль вищого гатунку у вигляді порошкоподібної маси, що складається з дрібних сипких кристалів. Запах відсутній. Смак – різко солоний. Колір, як і у інших продуктів вищих гатунків, білий (також допустимі жовтий, рожевий, блакитний або сіруватий відтінки). Добре розчиняється у воді, не горить.

Абсолютно безпечна для людини. Належність до вищого гатунку обумовлена відсутністю домішок, зокрема, й інших солей. Процентна кількість основного компоненту – хлориду натрію (NaCl) – становить, залежно від походження і виробника солі, 97,0-99,7 %. Важливо, що волога в цьому сорті не перевищує 0,1 %. Серед інших складників: йодат і йодид калію, а також фториди натрію і калію. Мелена сіль Екстра має кілька підвидів (номерів), в основі поділу на які лежить розмір зерен: 0, 1, 2 і 3, – цифри, які підтверджують розмір кожного зернятка.

Застосування солі Екстра

сіль екстра оптомГоловне призначення цього продукту – служити смаковою добавкою до їжі (застосовується як у побуті, так і на підприємствах харчопрому). Якщо у страві немає солі, вона часто здається прісною і несмачною. До того ж, підсолена їжа дозволяє забезпечити правильний сольовий баланс в організмі.

Крім того, кухонна сіль активно використовується для консервації різноманітних продуктів харчування. Як чудовий консервант і антисептик з легкістю справляється зі знищенням гнильних бактерій. Її вводять до складу ковбас, сирів і хліба. Рекомендована добова доза харчової солі для людини різна в різних країнах. В Україні оптимальною вважається кількість у 4-6 грамів. Також сіль Екстра знаходить застосування в хімічній промисловості, сільському господарстві, медичній сфері та торгівлі.

З неї виробляють лід тривалої дії (сіль + подрібнена крижана крихта). У хімічній галузі з її допомогою пом’якшують воду в казанах, а хіміко-технологічні лабораторії потребують сіль Екстра для добування похідних натрію і хлору. Аграрний комплекс використовує хлорат натрію, приготований з неї, для боротьби з трав’яними бур’янами. А для медицини і фармацевтики сіль Екстра взагалі незамінна, адже за допомогою її 0,9 %-го розчину, іменованого фізрозчином, зневоднюють організм і розчиняють медпрепарати. Крім того, тут використовується і більш концентрований розчин, призначення якого – промивання шкірних загноєнь і зняття очних набряків. Сіль Екстра поставляється в щільно закритих мішках масою 25 кг.

Якщо Вам потрібно купити оптом сіль Екстра, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сіль Екстра, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва sodium chloride, rock salt, common salt
Хімічна формула NaCl
Назви-синоніми галіт, кухонна сіль

Вага

фасування 1000 кг

мішок 50 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сіль Екстра за вигідною ціною, також замовити Сіль Екстра з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.