Санокварт (аналог Клінісепт)

342.00 грн (ціна за 1 л)

Санокварт – це рідкий дезінфікуючий концентрат жовтого кольору, який призначений для швидкого очищення. Засіб містить 10 % четвертинних амонійних солей та має слабкий специфічний запах.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності санокварт. У нас можна купити санокварт за доступною ціною. Санокварт має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна санокварту Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку санокварту по всій території України. Ціна санокварту також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі санокварту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики санокварту

Санокварт відмінно розчиняється у воді та підходить до будь–якого очищення. Цей засіб не пошкоджує скло, металеві поверхні, гуму та полімерні матеріали і дозволяє обробляти будь–яке спеціалізоване устаткування. Крім того, після очищення даний засіб не викликає розвиток корозії металів. Основним призначенням санокварту є використання його в якості дезінфікуючого засобу у медичних закладах та лабораторіях. У побуті цей препарат використовується для швидкого миття кухонь та різної тари. Для одночасного миття та дезінфекції санокварт застосовується у концентрації від 0,25 % до 7,5 %, він швидко очищає будь–які робочі поверхні. Після обробки кухні або медичного устаткування цей дезінфектант унеможливлює подальший розвиток вірусів та шкідливих мікроорганізмів і зберігає необхідний рівень чистоти протягом тривалого часу. Санокварт має чудові бактерицидні властивості, тому його часто використовують у медицині для обробки шкіри пацієнта. Засіб не подразнює слизову оболонку та не має сенбілізуючої дії. Крім того, санокварт створює прекрасний вірулоцидний захист та попереджає розповсюдження збуджувачів СНІДу та гепатиту. Фунгіліцидні властивості препарату забезпечують надійну боротьбу проти грибків категорії Candida. Ряд переваг та широкий спектр захисту від шкідливих мікроорганізмів роблять санокварт найкращим вибором для якісної та довготривалої дезінфекції. Даний дезінфікуючий засіб є надзвичайно економічним у використанні. Для очищення та миття 1 квадратного метру робочої поверхні достатньо тільки 100 мілілітрів робочого розчину. Він є дуже зручним у застосуванні та має відмінні мийні властивості. Після миття поверхонь санокварт не залишає нальоту та швидко і добре змивається.

Санокварт (аналог Клінісепт) купити

Якщо Вам потрібно купити оптом санокварт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на санокварт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Санокварт (аналог Клінісепт) за вигідною ціною, також замовити Санокварт (аналог Клінісепт) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.