Новохлор-Екстра (Неохлор)

90.00 грн (ціна за 1 л)

Новохлор-екстра (Неохлор) – це популярний рідкий дезінфектант, універсальний концентрований засіб лужного типу. Розроблений на основі хлорнуватистокислого натрію і сукупності додаткових функціональних компонентів. Добре змішується з водою в різних пропорціях. Склад виглядає так: хлор-активний агент з початковою концентрацією 7-9 % плюс мийні протикорозійні складові, стабілізатор і ароматизатори.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності новохлор-екстра . У нас можна купити новохлор за доступною ціною. Новохлор-Екстра  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна неохлору Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку новохлору-екстра по всій території України.  При купівлі неохлору оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Відрізняється широтою використання в порівнянні з більш вузькоспрямованими розробками: дезінфікує, годиться для передстерилізаційного очищення, безпосередньо стерилізації, а також для відбілювання, прання білизни з видаленням плям. Підходить для застосування в клініках, фармацевтичних та медичних закладах, харчопромі та об’єктах громадського харчування, на м’ясокомбінатах, підприємствах нафтопереробки і машинобудування, в структурах ЖКГ. До основних переваг Новохлору-екстра можна зарахувати ефективність дезінфекційної обробки, можливість передстерилізаційного очищення і «холодної» стерилізації плюс універсальність застосування. Антимікробна дія. Неохлор ефективний стосовно значної кількості видів мікробів: грампозитивних і негативних, гнильних, МБТ, вегетативних і спорових бактерій, різних вірусів, пліснявих грибів і грибів Candida, збудників черевного і паратифів, дифтерії та внутрішніх лікарняних інфекцій, дерматомікозів, особливо небезпечних інфекцій (антраксу, чуми, холери, далекосхідної скарлатиноподібної лихоманки, бруцельозу) та ін.

Властивості. Цьому дезінфектанту характерна лужна реакція. Він має емульгувальні, яскраві мийні і значні змочувальні якості. На оброблюваних поверхнях не закріплює бруд органічного походження, добре змивається водою без залишкового нальоту і патьоків. Ефективно справляється з вилученням білкових, жирових, механічних забруднень, крові та медпрепаратів; виконує гомогенізацію мокротиння та інших виділень. Важливо: Новохлор-екстра підходить для обробки різних поверхонь, оскільки не пошкоджує метали і дерево, скло і кераміку, гуму і полімери, а також ЛФ та гальванічні покриття. Аспекти застосування. Згідно зі сферою використання, метою обробки, типами засмічення та оброблюваного об’єкту, робочий розчин цього засобу може мати різну концентрацію активного компоненту (0,01-0,5 %). Оптимальна витрата – 75-100 мл/м2. Можливі способи обробки: ручний, механізований і аерозольний. Підходить для багаторазового застосування.

Безпека. Цей продукт належить до 3-го класу небезпеки. Не проявляє сенсибилізуючих і мутагенних властивостей. Розчини з концентрацією хлору 0,01-0,1 % можуть використовуватися в присутності непричетних до дезінфекції осіб.

Зберігання. У процесі зберігання допустима поява осаду (осад – аж ніяк не свідчення погіршення якісних показників). Зберігає свої властивості при заморожуванні/розморожуванні. Термін придатності засобу – півроку, розчину – три доби (опісля може застосовуватися для прибирання приміщень). Якщо Вам потрібно купити гуртом новохлор-екстра, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на новохлор-екстра, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Новохлор-Екстра (Неохлор) за вигідною ціною, також замовити Новохлор-Екстра (Неохлор) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.