Нітрит натрію (натрій азотистокислий) харчовий

117.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій азотистокислий (нітрит натрію) – це сіль натрію і азотної кислоти, тверда порошкоподібна гігроскопічна хім. речовина, що складається з чисто білих або з жовтим відтінком кристалічних структур ромбічної сингонії.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нітрит натрію харчовий. У нас можна купити натрій азотистокислий харчовий за доступною ціною. Натрій азотистокислий харчовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку харчового нітриту натрію по всій території України.

У воді різної температури розчиняється по-різному: в середньому – 84,8 г/100 мл. Також добре розчинна в аміаку і дуже мало – в етиловому спирті.

Молярна маса – 68,995 г/моль, густина – 2,17 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 271 °С, t розкладання – >320 °С. Формула – NaNO2.

нітрит натрію формула

Натрій азотистокислий як харчова добавка

добавка е250 нітрит натріюЗастосовується нітрит натрію в різних галузях промисловості, одна з головних сфер застосування – харчопром. У виробництві харчових продуктів його використовують як добавку E250, що поліпшує колір і консервує рибні та м’ясні вироби (варені, напівкопчені, сирокопчені, кров’яні, ліверні ковбаси, паштети, цільном’язові м’ясопродукти, консерви). Тобто, в ковбасному виробництві він виконує роль антиокислювача, робить ковбаси і копченості, вступаючи в контакт з білком м’яса, більш естетичними, червоно-рожевими, а також служить антибактеріальним агентом.

Може застосовуватися як у чистому вигляді, так і в поєднанні зі столовою сіллю.

Зберігати цей реактив необхідно окремо від іншої сировини в закритих складах, а вводити в цех для безпосереднього використання – винятково у вигляді 2,5 %-го розчину.

Крім того, харчовий азотистокислий натрій може бути використаний у медицині.

Якщо Вам потрібно купити гуртом нітрит натрію харчовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на  натрій азотистокислий харчовий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нітрит натрію (натрій азотистокислий) харчовий за вигідною ціною, також замовити Нітрит натрію (натрій азотистокислий) харчовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.