Цикламат натрію

231.6 грн
231.60 грн
(ціна за 1 кг)

Цикламат натрію (N-циклогексилсульфамат натрію, Е952) – натрієва сіль цикламової кислоти, синтетична хімічна речовина, утворена кристалами. Відома як підсолоджувач (надає продуктам, напоям, медпрепаратам солодкість).

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності цикламат натрію. У нас можна купити цикламат натрію оптом за доступною ціною. Цикламат натрію має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна цикламату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку цикламату натрію по всій території України. Ціна цикламату натрію також залежить від обсягів закупівлі. При покупці цикламату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики цикламату натрію

Цикламат натрію (N-циклогексилсульфамат натрію, Е952) – натрієва сіль цикламової кислоти, синтетична хімічна речовина, утворена кристалами. Кольору не має, на смак насичено солодка (в 50 разів солодша, ніж цукор), деяким людям неприємна. При зберіганні стабільна (термін придатності тривалий). Відома як підсолоджувач (надає продуктам, напоям, медпрепаратам солодкість). Живими організмами засвоюється в мізерних кількостях, виводиться з них, головним чином, нирками, в тому ж вигляді, що і надійшла.

Молярна маса – 201,219±0,012 г/моль, t плавлення – 265 °C. Формула – C6H12NNaO3S.

цикламат натрію формула

Цикламат натрію був відкритий у 1937 році. Отримання його відбувається в процесі сульфування циклогексиламіну. Цикламат утворюється при реакції останнього і сульфамінової кислоти/сульфатного ангідриду.

Застосування цикламату натрію

Головний споживач цього хімічного матеріалу – харчопром. Найчастіше його застосовують не в чистому вигляді, а спільно зі сахарином (10 частин цикламату + 1 частина сахарину). Переважно цю субстанцію вводять до складу напоїв з низьким вмістом калорій, зокрема, газованої води, соків з фруктів та овочів, сухих сумішей для приготування напоїв, молочних продуктів, сніданків зі злаків та їжі для діабетиків. Завдяки стабільності при нагріванні, є можливість використовувати цю речовину в різній кондитерці (джем, мармелад, цукерки, желе, пудинг, фруктові пресерви), хлібобулочних виробах і розчинних гарячих напоях, а також при приготуванні вареної їжі. Застосовуючи N-циклогексилсульфамат натрію, випускають різні столові підсолоджувачі та виробляють жуйки.

Знаходить місце цикламат-підсолоджувач і у фармацевтиці.

Переваги та недоліки цикламату натрію

Є різні фактори «за» і «проти» добавки Е952. У Європі та США вона заборонена, в більш ніж 55 країнах світу дозволена, у нас користується неймовірною популярністю. Спробуємо окреслити головні плюси й мінуси.

Переваги:цикламат натрію купити

 • велика різниця у показнику солодкості зі звичайним цукром;
 • цілком приємний смак, відсутність металевого присмаку, який має сахарин;
 • низька калорійність (1 маленька банка = 4-8 кг цукру);
 • відсутність зубного карієсу від вживання;
 • добре розчинення у воді;
 • витримування високих температур, що має неабияке значення при приготуванні їжі;
 • синергійний ефект (у поєднанні з іншими підсолоджувачами);
 • порівняна доступність.

Недоліки:

 • порушення обмінних процесів в організмі;
 • сприяння розвитку набряків;
 • збільшення каменів у нирках і сечовому міхурі;
 • негативний вплив на серце і судини;
 • алергійні реакції;
 • підвищення дії канцерогенів (сама по собі ця речовина раку не викликає).

Такі побічні ефекти можуть виникати тільки при перевищенні допустимих норм вживання. Якщо дотримуватися дозволеного дозування (10-11 мг на 1 кг маси тіла на добу), все буде безпечно.

Цю харчову добавку не можна використовувати при нирковій недостатності, в періоди вагітності та грудного годування. У той же час, необхідно саме на ній зупиняти вибір тим людям, які потерпають від цукрового діабету.

Якщо Вам потрібно купити оптом цикламат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на цикламат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. 

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Цикламат натрію за вигідною ціною, також замовити Цикламат натрію з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.