Натрій гідросульфід (натрій сірчистий кислий)

46.80 грн (ціна за 1 кг)


SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Усіх, хто бажає натрій гідросульфід купити оптом, запрошуємо до ознайомлення з цією товарною позицією. Вас обов’язково порадують якісні параметри продукту, його ціна, оперативність поставок та інші організаційні аспекти придбання. «Система Оптимум» пропонує купити чудовий гідросульфід натрію на вигідних умовах клієнтам з усіх регіонів України.

Характеристики натрію гідросульфіду

Гідросульфідом натрію іменується кисла сіль натрію та сірководневої к-ти (сіль, що слабо гідролізується). Типовий відновник, який окислюється киснем повітря. Речовина з хімічною формулою NaHS.

Інші прийняті назви: натрій гідросульфід, сірчистий кислий натрій, бісульфід/сульфогідрат натрію, Sodium hydrosulfide/bisulfide.

Зовнішній вигляд. Випуск технічного продукту можливий у двох формах: сипкій (лускоподібній) і розчиненій у воді. Зазвичай, це біла кристалічна маса, сформована білими або позбавленими кольору кристалами тригональної сингонії. Загалом, не є винятком жовтий-темно-коричневий спектр забарвлення лусочок. У розплавленому вигляді характерна чорна колірна гама. Розчин може бути як прозорим, так і мутнуватим. Невелика кількість осаду допустима.

Основні фізичні, хімічні та термічні властивості:

 • молярна маса – 56,06 г/моль;
 • густина – 1,79 г/см³;
 • гігроскопічність;
 • утворення кристалогідратів, зокрема NaHS•2H2O і NaHS•3H2O;
 • розчинення у водному середовищі – 75,5 г на 100 мл (або 43 % за масою) при стандартній температурі (20 °C);
 • розчинення в спирті;
 • лужна реакція водних р-чинів, яка пояснюється гідролізом за аніоном (при кип’ятінні сірководень видаляється, тим самим сприяючи зрушенню рівноваги вправо);
 • формування середньої солі при взаємодії з лугами;
 • нескладне руйнування під впливом кислот;
 • виділення сірчистого водню при нагріванні, контакті з водою і кислотами;
 • утворення полісульфідів у лужних середовищах;
 • окислення, зокрема, за допомогою кисню до сірки, що створює полісульфіди;
 • випадання осаду при зниженні температури розчину до 22 °C і більше з подальшим його розчиненням при нагріванні;
 • виконання ролі аналога каустика;
 • t плавлення – 350 °C (без розкладання);
 • t спалаху – 90 °C.

Масова частка компонентів (у % від загального обсягу):

 • NaHS – від 70;
 • Na2S – не більше 3;
 • Fe – до 0,0008;
 • залишку, що не піддається розчиненню у воді – 0,005.

Отримання. Є два варіанти синтезу цієї речовини. Для реалізації обох необхідний сірководень. Тільки в одному випадку його пропускають через розчинений сульфід натрію, а в іншому – через розбавлений лужний розчин (абсорбція сірководневого газу р-чином каустичної соди).

Упакування, перевезення, зберігання. Фасують сульфогідрат натрію по 25 кг в упаковці, якою слугуть мішки з поліпропілену. Якщо мова йде про великі поставки (1000 кг і більше), відправка здійснюється залізницею повагонно. Дрібні партії доставляються автомобілями і критими річковими ТЗ. Для зберігання необхідні сухі закриті склади. Розміщувати продукт слід на дерев’яних поверхнях (стелажах або піддонах). Відносна вологість повітряного простору не повинна перевищувати 70 %. Також варто враховувати той факт, що ця сполука здатна виділяти сірководень (у вологих умовах). Це пояснює потребу при зберіганні запобігати сусідству з рідкими матеріалами, передусім, кислотами.

Гарантійний термін придатності становить 12 місяців від дати виробництва.

Токсичність та безпека. Розглядаючи, що таке натрій сірчистий, які його характеристики, не вдасться отримати повну картину, якщо не приділити увагу питанню безпеки/небезпеки.

Отже, за впливом на людей, цей реактив належить до четвертого класу небезпеки, тобто є малонебезпечним. Також характеризується пожежо- та вибухобезпечністю. Не горючий. Однак, не є винятком вибухання ємностей в результаті нагрівання. А якщо, маючи справу з цим матеріалом, перевищити гранично допустимі концентрації, постраждають слизові оболонки очей, шкіра і дихальні шляхи, аж до зупинки дихання.

Основні ризики для людини:

 • при вдиханні невеликих кількостей можлива поява кашлю, болю в грудях, нежиті, епіфори, значних (від 1 мг/л) – практично миттєве отруєння, судоми, втрата свідомості, летальний кінець;
 • контакт зі шкірними покривами загрожує опіковими проявами;
 • потрапляння в очі провокує набряки повік, набуття кон’юнктивою червоного кольору, ураження райдужної оболонки.

Вагомою небезпекою бісульфіду натрію є хімічні опіки. Це пояснюється згаданою вище його здатністю виділяти сірководень, якщо цей реактив довго зберігати, а вже тим паче у вологих умовах і/або при впливі високих температур.

Як можна здогадатися, при роботі з матеріалом, що розглядається, необхідно використовувати ЗІЗ: спеціальний одяг і взуття, респіратори, протигази, захисні окуляри, рукавиці. Також можуть стати в нагоді захисні мазі, пасти і силіконові креми. Важливе й дотримання правил особистої гігієни, душ після завершення робіт обов’язковий.

Як потрібно діяти в аварійних ситуаціях:

 • ізолювати зону небезпеки від сторонніх;
 • надати першу допомогу постраждалим, перебуваючи при цьому в засобах індивідуального захисту. Забезпечити їм надходження свіжого повітря, спокій і тепло, надати чистий одяг. Вдатися до допомоги рослинної олії – краплі в ніс і трохи випити. Очі і шкіра промиваються великою кількістю води;
 • при витоку, якщо розчин розлився або суха речовина розсипалася, усунути все це, не торкаючись безпосередньо до цього хім. продукту;
 • під час пожежі гасити водою, перебуваючи якнайдалі від осередку;
 • осаджувати пари необхідно розпорошеною водою.

Застосування натрію гідросульфіду

Сьогодні натрій гідросульфід купити оптом необхідно для використання у різних напрямках. Ось основні сфери, де актуальне його застосування:

 • шкіряна галузь (входить до складу композиції, призначеної для того, щоб позбавлятися від зовнішнього шару шкур);
 • хімічна промисловість (служить сировинною базою для виготовлення етилмеркаптану, дефоліанту і барвників);
 • текстильне виробництво (задіюється при виготовленні штучного шовку, для відбілювання бавовни, льону, рейону та нейлону);
 • гірничодобувна індустрія (популярний відновник для окислених руд);
 • кольорова металургія (витяжка концентрату, що містить метал, а також флотування, рудозбагачення кольорових металів шляхом флотаційного методу; виконання ролі регулюючого реагенту у флотаційних процесах збагачення руд міді, свинцю, цинку, молібдену, плюс сурм`яновмісних).

Оплата і доставка. Якщо вам знадобився натрій сірчистий, запрошуємо ознайомитися з нашими умовами співпраці. Впевнені: вас усе влаштує. А якщо раптом виникнуть запитання, нюанси, ми постараємося все вирішити максимально позитивно для вас в індивідуальному порядку.

Приймаємо замовлення від підприємств різних сфер діяльності, розташованих у будь-яких регіонах України. Мінімальне замовлення – на суму 500 грн, щодо максимального немає обмежень, оскільки обсяги товару завжди на складах значні. Доставка клієнтам зі Львова здійснюється автомобільним транспортом нашої компанії. При цьому, якщо сума замовлення перевищує 1000 грн, доставка не оплачується. У всі інші населені пункти країни доставляємо товар зручними для замовників транспортними компаніями. У випадку тонажних замовлень також можлива доставка власним автотранспортом. Що стосується оплати, то вона можлива декількома способами, залежить від кількості придбаної продукції, регіону поставок і т.д. У будь-якому випадку ці питання найкраще обговорити з менеджером персонально, зв’язавшись телефоном або через електронну пошту.

Замовляйте натрій гідросульфід, ціна якого – одна з найкращих на українському ринку хімічних речовин – у компанії «Система Оптимум». Приємні враження від співпраці гарантуємо!

Міжнародна назва sodium hydrosulfide, sodium hydrogen sulfide, sodium bisulfide
Хімічна формула NaHS
Назви-синоніми натрій сірчистий кислий, сірчистий кислий натрій, бісульфід натрію, гідросульфід натрію

Вага

фасування 1000 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій гідросульфід (натрій сірчистий кислий) за вигідною ціною, також замовити Натрій гідросульфід (натрій сірчистий кислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.