Сульфіт натрію (натрій сірчистокислий)

86.40 грн (ціна за 1 кг)

Натрій сірчистокислий (сульфіт натрію) – двонатрієва сіль сірчистої кислоти, сильний відновник, неорганічна порошкова сполука білого/світло-жовтого/рожево-білого кольору, що складається з безбарвних кристалів. Запах ледве відчутний, смак – охолоджуюче-солоний. Ця речовина добре розчинна у воді, набагато гірше в спирті, а в жирах зовсім не розчиняється; утворює кристалогідрати. Водні розчини окислюються киснем повітря. Не горить, пожежо- та вибухобезпечна.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій сірчистокислий. У нас можна купити сульфіт натрію оптом за доступною ціною. Натрій сірчистокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію сірчистокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сульфіту натрію по всій території України. Ціна сульфіту натрію також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію сірчистокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики сульфіту натрію

сульфіт натрію гуртЦей важливий продукт хімічної промисловості отримують шляхом кристалізації концентрованих розчинів сульфітів або через зневоднення кристалічного сульфіту натрію, при взаємодії карбонату натрію з оксидом сірки, гідроксиду натрію з діоксидом сірки і нейтралізацією розчину бісульфіту натрію розчином каустичної соди.

Сульфіт натрію (Na2SO3) - це розчинна натрієва сіль. Сульфіт натрію отримують у процесі очистки димових газів від діоксиду сірки (SO2). Натрій сірчистокислий є білим кристалічним порошком або гранулами, що мають солоний смак та запах сірки. У воді розчиняється повільно. З водних розчинів кристалізується кристалогідрат Na2SO3×7H2O. Сульфіт натрію є відновником, особливо в лужних умовах. Реагує з окисниками, такими як пероксиди, епоксиди, оксокислоти. При нагріванні до розкладання виділяються токсичні пари оксиду натрію і оксидів сірки.

Застосування сірчистокислого натрію (сульфіту натрію)

Один з головних напрямків, де сульфіт натрію застосовується – харчопром. Тут цей реактив є консервантом, холодоагентом, відбілювачем та стабілізатором кольору. Завдяки тому, що технологічний процес простий, а фінансові потреби порівняно невеликі, сірчистокислий натрій отримав значне поширення у виготовленні харчових продуктів. Що тільки не створюють за його участі! Це і оброблені фрукти з ягодами (консервування, висушування, заморожування), і фруктові желе, різноманітне повидло і варення, джем і мармелад. Також це різні напівфабрикати, зокрема картопляні та грибні, рибні консерви і, власне, сама риба в солоному і в'яленому вигляді. Кондитери теж використовують сульфіт натрію для виготовлення, наприклад, цукерок. Він входить до складу рідкого пектину і сумішей приправ, а також його додають у різні напої (соки, пиво, вина). До речі, застосування цієї речовини у виноробстві надзвичайно поширене, завдяки їй напій не темніє, не окислюється і в ньому не розвивається патогенна флора. Вводячи в харчовий продукт сульфіт натрію, виробники забезпечують запобігання псуванню за рахунок стійкості цієї сполуки до високих температур, уберігають його від гниття і появи цвілі.

Можна не переживати, що буде втрачено товарний вигляд або привабливе смачне забарвлення. Серед інших натрій сірчистокислий курити добавка е 221галузей, де широко застосовують натрій сірчистокислий:

  • хімічна;
  • і металургійна;
  • медицина;
  • фармацевтика;
  • текстильне виробництво (для видалення хлорних залишків);
  • сільське господарство (при створенні пестицидів);
  • кіно- і фотосправа, виступаючи компонентом процесу проявлення фотографій і фіксажу;
  • бере участь у знезараженні стоків.

Сірчистокислий натрій здебільшого використовується в целюлозно-паперовій промисловості. Він застосовується при очищенні води як агент, що поглинає кисень. Також цей реактив використовується в інших галузях промисловості, при флотації руд, видобутку нафти, у виробництві барвників, пестицидів, мийних засобів та в текстильній промисловості (для вилучення хлору при відбілюванні тканин), а також при проявленні фотографій. Дана субстанція зареєстрована як харчова добавка Е221.

У харчовій промисловості сульфіт натрію застосовують як відбілювач, відновник, холодоагент та антиоксидант. Він використовується також як консервант для запобігання знебарвлення сухофруктів та для збереження м'яса. Натрій сірчистокислий додають у такі продукти: консервовані, сушені і морожені овочі і фрукти, картопляні і грибні продукти, повидло та джеми, з низьким рівнем цукру, пиво, безалкогольні напої, приправи, які виготовлені на основі лимонного соку, та багато інших. Сульфіт натрію часто використовують при виробництві вина. Він зв’язує ацетальдегід, стабілізує забарвлення, підвищує стійкість вина на мікробіологічному рівні. Крім того, сульфіт натрію запобігає зміні бактеріального складу в винах.

Сульфіт натрію і безпека

Невеликі допустимі дози загрози для людини не становлять, а от передозування варто побоюватися. В результаті отруєння цією субстанцією можуть спостерігатися блювота і нудота, діарея і задуха, може боліти шлунок і навіть помутніти свідомість. Але це тільки при дуже і дуже великих передозуваннях.

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій сірчистокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфіт натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ. 

Міжнародна назва sodium sulfite, sodium sulphite
Хімічна формула Na2SO3
Назви-синоніми натрій сірчистокислий, сульфіт натрію

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфіт натрію (натрій сірчистокислий) за вигідною ціною, також замовити Сульфіт натрію (натрій сірчистокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.