Натрій мурашинокислий (форміат натрію)

45.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій мурашинокислий (натрію форміат, HCOONa) – це натрієва сіль мурашиної кислоти (НСООН). Він зазвичай має вигляд білого або сіруватого розпливчастого порошку. Натрію форміат добре розчинний у воді, погано в спиртах. Досить гігроскопічний – поглинає вологу з повітря. Запаху не має.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності форміат натрію. У нас можна купити форміат натрію за доступною ціною. Натрій мурашинокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна форміату натрію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку форміату натрію по всій території України.  При купівлі натрію мурашинокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування натрію мурашинокислого (форміату натрію)

Форміат натрію використовується у текстильній промисловості для фарбування тканин, у процесах друку і в технологіях виробництва паперу та шпалер, застосовується у нафтовидобутку. Він також використовується як буферний агент для сильних мінеральних кислот, щоб збільшити їхній рН.

У харчовій промисловості даний реактив зареєстрований в якості добавки (E237). Має сильні біоцидні властивості. Здебільшого застосовується як консервант. Додається до косметичних засобів для запобігання їхньому псуванню. В сільському господарстві натрій мурашинокислий застосовується як консервант у кормах (добавка до силосу). У фармацевтиці використовується як субстанція для виробництва нестерильних лікарських форм.

форміат натрію формула

Форміат натрію широко застосовується в будівництві як протиморозна добавка до бетонів та будівельних розчинів – при зведенні монолітних бетонних та залізобетонних конструкцій. Натрій мурашинокислий прискорює затвердіння бетону. Він дозволяє проводити будівельні роботи зі зведення бетонних конструкцій при низькій температурі навколишнього середовища (до -15 °С).

Форміат натрію використовується як антикорозійна добавка до сумішей, що запобігають утворенню ожеледиці. Він позитивно впливає на стан металічних частин автомобілів і захищає їх від псування. Натрій мурашинокислий є універсальною хімічною речовиною, що використовується в багатьох лабораторних методах, включаючи кристалізацію і хемілюмінесценцію. Цей реактив є проміжним продуктом при синтезі мурашиної кислоти, щавелевої кислоти і дитіоніту натрію. Його застосовують як регулятор процесів полімеризації та вулканізації.

Якщо Вам потрібно купити гуртом форміат натрію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на натрій мурашинокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва sodium methanoate, sodium formate
Хімічна формула HCOONa
Назви-синоніми натрію форміат, натрій мурашинокислий

Вага

фасування 1000 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій мурашинокислий (форміат натрію) за вигідною ціною, також замовити Натрій мурашинокислий (форміат натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.