Молібдат натрію (натрій молібденовокислий)

1620 грн
1620.00 грн
(ціна за 1 кг)

Натрій молібденовокислий (молібдат натрію) – це неорганічна сполука з хімічною формулою Na2MoO4. Натрій молібдат існує у вигляді білих кристалів, які відмінно розчиняються у воді. Ця сполука – результат поєднання молібденової кислоти та металу натрію

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності молібдат натрію. У нас можна купити натрій молібденовокислий за доступною ціною. Натрій молібденовокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна натрію молібденовокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку молібдату натрію по всій території України.  При купівлі молібдату натрію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Отримання натрію молібденовокислого відбувається за допомогою сплавлення оксиду молібдену (VI) з карбонатом або гідроксидом натрію.

молібдат натрію купитиЗа своїми фізичними властивостями натрій молібденовокислий представлений у вигляді білих кристалів кубічної сингонії, які належать до просторової групи F d3m, з параметрами кожної  комірки: Z = 8a = 0,9108 нм. Натрій молібдат утворює кристалогідрати зі складом Na2MoO4•nH2O, де n = 10 та 2.

У сучасних хімічних лабораторіях та дослідницьких установах натрій молібденовокислий (натрію молібдат) 2-водний є незамінним реактивом для проведення різних хімічних реакцій. Поєднання натрію молібдату з різними хімічними елементами дають змогу отримати нові сполуки, які широко використовуються у різноманітних сферах суспільного життя.

натрій молібденовокислий гуртНатрій молібденовокислий користується попитом у сучасних галузях виробництва. Високі функціональні можливості та широкий спектр застосування дозволили використовувати натрій молібдат у якості інгібітора корозії металів. Саме тому цю неорганічну сполуку часто застосовують у будівельній галузі. Крім того, натрій молібденовокислий широко застосовується у спеціальних мікродобривах. Завдяки своїм унікальним властивостям молібдат натрію служить основним компонентом для якісного виробництва глазурі або пігменту.

Якщо Вам потрібно купити гуртом натрій молібденовокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на молібдат натрію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва sodium molybdate, disodium molybdate
Хімічна формула Na2MoO4
Назви-синоніми натрію молібдат, натрій молібденовокислий

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Молібдат натрію (натрій молібденовокислий) за вигідною ціною, також замовити Молібдат натрію (натрій молібденовокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.