Цитрат натрію (натрій лимоннокислий) трьохзаміщений

58.20 грн (ціна за 1 кг)

Натрій лимоннокислий – це органічна сіль, що має хімічну формулу Na3C6H5O7. Його молярна маса становить 258,06 г/моль (для безводного) і 294,10 г/моль (для його дигідрату), густина 1,7 г/см3, температура плавлення понад 300 °C. На зовнішній вигляд це білий кристалічний порошок, що добре розчиняється у воді. Його водний розчин має м'який кислий смак.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Цитрат натрію – це сіль органічної етимології. Буває одно-, дво- і тризаміщеною. Ці різновиди (кристалогідрати) відрізняються концентрацією головного компонента, ступенем гігроскопічності і низкою інших технічних параметрів. Купити цитрат натрію сьогодні найчастіше можна, отриманий з лимонної к-ти шляхом нейтралізації кальцинованою содою або ж іншим джерелом натрію з подальшою кристалізацією.

Характеристики цитрату натрію

Ще одна загальноприйнята назва цієї речовини – натрій лимоннокислий. Ця натрієва сіль 2-гідроксипропан-1,2,3-трикарбонової кислоти є слабо гігроскопічним порошком, у структурі якого – дрібні кристали (класична форма випуску). Забарвлення може варіюватися від білого до блідого жовтого. Смакова характеристика – кисло-солона, в зв’язку з чим цей матеріал і відомий як «кисла сіль». У водному середовищі розчиняється добре, чого не скажеш про розчинення в спирті. Розчин у H2O відрізняється неагресивним кислуватим присмаком.

Хімічні властивості схожі на властивості цитрату Са. Молярна маса – 258,07 г/моль, густина – 1,7 г/см³, t плавл. – 310 °C (з розпадом при досягненні точки кип.). Формула: Na3C6H5O7.

цитрат натрію формула

Застосування натрію цитрату (лимоннокислого натрію)

Тризаміщений цитрат натрію експлуатується в таких галузях:

  • харчопром. Тут добавка до їжі під кодовим позначенням Е331 покликана виконувати чимало різноформатних завдань. Вона емульгує, утворює комплекси, стабілізує, здійснює антиоксидантну дію, служить консервантом, буферним агентом і сіллю-плавником, коригує кислотний баланс і диспергує. З огляду на все перераховане, з залученням цієї добавки виробляють досить великий перелік продуктів харчування і напоїв: молокопродукти (різних видів молоко, кисломолочку, сир плавлений, йогурти та ін.), кондитерку (суфле, мармелад, желе, креми...), їжу для дітей, газовану воду, напої, що не мають в складі алкоголю, і енергетичні. Мабуть, основна роль, яку виконує ця харчова добавка – регулювання кислотного рівня страв, надання кислинки, що основане на стійкості цієї субстанції до рН-змін. Здатність регулювати кислотність, до слова, використовується і при приготуванні кави в кавоварках.
  • медицина. Структурна формула зазначеної речовини, її властивості та характеристики пояснюють її використання в медичних цілях. Цей реактив найчастіше вводять до складу препаратів, що піддаються швидкому розчиненню. З його допомогою позбуваються циститів, каменів у нирках, а також інших проблем, які трапляються із сечостатевою системою і нирками. Ще з ним досягають проносного ефекту, приводять до норми кров’яні показники, борються з такими малоприємними станами, як печія та похмілля. У фармацевтиці цей продукт також називають просто цитрат натрію для ін’єкцій. Він – популярний інгредієнт комплексних ліків, які використовуються в різних мед. сферах. Належить до антикоагулянтів, регуляторів водно-електролітного балансу і кислотно-лужного стану, засобів, які показані для запобігання формуванню конкрементів і допомоги їх розчиненню. Відомий багатьом медикамент Регідрон, який здійснює оральну регідратацію, покликану поповнювати рідинні втрати в організмі, також має в своєму складі матеріал, що розглядається. Крім того, у багатьох ліках він виступає допоміжним компонентом. Ця сіль добре відома як антикоагулянт, тому активно застосовується при переливанні крові і з метою збереження цього біоматеріалу в спеціальних банках. Така властивість, як запобігання кровозгортанню шляхом хелатування кальцієвих іонів у крові і утворення цитратокальцієвих комплексів, дуже цінна для донорського сегменту. Задіюють цей натуральний продукт і в хірургії як антацид системної дії. Він підходить для профілактичних заходів стосовно регургітації та аспірації в тому випадку, якщо передбачається загальна анестезія.
  • виробництво косметичних композицій і засобів особистої гігієни. В косметиці ця речовина стабілізує кислотний рівень, коригує лужність, а також вносить свою частку роботи в процеси збереження косметичної продукції від передчасного псування.
  • тваринництво. Задіюється в штучному заплідненні.
  • аналітична хімія. Застосовується, передусім, для виявлення іонів NH4+. Окрім того, розглянутий технічний продукт нерідко використовують як надефективне знаряддя для вилучення накипу в котлах і очищення авторадіаторів.

Цитрат натрію та безпека

натрій лимоннокислий купити оптом гуртПеред тим, як купити речовину для застосування в тому чи іншому напрямку, важливо розібратися в питанні безпеки. Цей 3-х заміщений продукт не можна назвати дуже небезпечним або шкідливим для здоров’я. Він не горить, небезпеки вибуху не несе, токсичного впливу не здійснює, навіть на шкіру не діє подразнювально. Однак низка моментів, на які слід звернути увагу, все ж, є. Вдихання пилу цієї сполуки може стати причиною пошкодження верхніх дихальних шляхів. Крім того, якщо взяти до уваги мед. застосування, то виробники ліків, що містять цей компонент, вказують можливість деяких побічних явищ: втрати апетиту, виникнення блювотного рефлексу і, власне, блювоти, появи больових відчуттів в області живота і підвищення артеріального тиску. Якщо ж говорити про харчову промисловість, де активно використовується не тільки трьох заміщений Na3C6H5O7, але й двох-, однозаміщений (вони беруться в значно менших кількостях), всі згадані вище негативи не спостерігаються. Це стосується і працівників галузі, і споживачів. Добавка Е331 виправдано вважається безпечною для здоров’я і санкціонована до використання в Україні.

Купити натрій лимоннокислий оптом

Хочете замовити речовину оптом від виробника? ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг! У нас на складах товар завжди в наявності в досить великих обсягах, тому кожне замовлення на опт обробляється і реалізується в мінімальні терміни. Кожна партія продукції відповідає високим якісним показникам. Вся технічна інформація, зокрема і якісні параметри, міститься у супровідній документації (сертифікаті якості, лабораторному висновку тощо). Тож можете сміливо купувати відразу необхідні обсяги цього реактиву, не переживаючи, що закупівля буде певним чином затьмарена.

Замовити цитрат натрію в інтернет-магазині «Система Оптимум»

Чому тризаміщений лимоннокислий натрій краще купувати в інтернет-магазині? По-перше, тому що на це піде мінімум часу. Все, що від вас вимагається, це ознайомитися з характеристиками продукції і залишити заявку на придбання, а потім оплатити замовлення. Все інше – за постачальником. По-друге, в інтернеті, як правило, доступніші ціни, у зв’язку зі всім зрозумілими причинами. Якщо важливо, щоб було недорого, кращий варіант закупівель годі знайти. По-третє, за умови звернення до надійної компанії, нівелюються будь-які ризики. Ви не витрачаєте сили, які знадобляться для вирішення інших завдань, а з повною упевненістю перекладаєте частину роботи на професіоналів конкретно в цьому сегменті. «Система Оптимум» – саме такий надійний партнер для багатьох українських підприємств.

Доставка по Україні

Зберігання товару на складах, його доставка в усі регіони країни відбуваються з дотриманням норм і вимог, що стосуються цієї групи продукції. Оформити заявку на доставку будь-яких обсягів розглянутої речовини автотранспортом компанії або за допомогою перевізника можна, зв’язавшись з нашим менеджером за контактним телефоном. Номер вказаний в інтернет-магазині ПП «Система Оптимум».

Ціни на тризаміщений цитрат натрію

Скільки коштує цей продукт? У картці товару міститься актуальна вартість за кілограм. Як ви самі можете бачити, це зовсім недорого. Взагалі ціна залежить від обсягів закупівель: чим більша партія, тим вигідніше. Але в будь-якому випадку ми зробимо цікаву для вас пропозицію без шкоди якісній стороні питання. З нами також не є винятком додаткові знижки в індивідуальному порядку. Бажаєте купити цитрат натрію просто зараз? Телефонуйте або пишіть на електронну пошту – забезпечимо варту у всіх сенсах співпрацю!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Цитрат натрію (натрій лимоннокислий) трьохзаміщений за вигідною ціною, також замовити Цитрат натрію (натрій лимоннокислий) трьохзаміщений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.