Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний

126.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фосфат натрію однозаміщений. У нас можна купити фосфат натрію однозаміщений за доступною ціною.  Фосфат натрію однозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна  фосфату натрію однозаміщеного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України.  При купівлі  фосфату натрію однозаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений – це одна з традиційних назв дигідрофосфату натрію. На вигляд – тверда речовина без запаху, біла кристалічна маса, сформована безбарвними кристалами. По суті – сполука неорганічного походження, кисла сіль лужного металу Na і H3PO4.

Піддається доброму розчиненню у водних середовищах. Розчинам у воді характерна слаболужність, у зв’язку з гідролізом за аніоном. В етиловому спирті розчиняється слабо. Формує кристалогідрати, розплави яких виглядають як каламутні рідкі субстанції в’язкої консистенції, що характеризуються опалесценцією. При зниженні температури вони з легкістю кристалізуються і трансформуються в склоподібний напівпрозорий матеріал. А при нагріванні в вакуумі до 100 °C втрачають воду. Нагрівання ж безводного 1-заміщеного фосфату натрію приводить до появи кислого пірофосфату або метафосфату натрію. Крім того, ця речовина вступає в реакції з лугами, наприклад, з каустиком. Також їй властиві обмінні реакції.

Молярна маса – 119,98 г/моль, густина – 2,04 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 212 °C, t кипіння – 399 °C. Формула: NaH2PO4.

Отримання можливе декількома способами:

- нейтралізація за допомогою розведеного розчину каустичної соди концентрованої фосфорної кислоти з одночасним виділенням води;

- взаємодія двозаміщеного фосфорнокислого натрію і H3PO4;

- дія на білий фосфор слаболужного розчину пероксиду водню.

Застосування. Однозаміщений фосфорнокислий натрій випускається хімічною промисловістю з вмістом основного компонента не менше 98 % у великих обсягах, позаяк попит на нього існує чималий. Цю сполуку використовують у різних галузях:

- харчопром. Служить різноплановою добавкою до їжі E339. Може виконувати роль буферного агента, регулятора кислотного рівня, стабілізатора кольору, емульгатора, текстуратора, комплексоутворювача та ін. Використовується при створенні борошняної кондитерки і хлібобулочної продукції, продуктів з м’яса та риби, консервації й молокопродуктів. Також застосовується в олійно-жировому і лікеро-горілчаному напрямках;

- фармакологія. Цю субстанцію як проносний засіб, буферний елемент і утримувач вологи використовують при виготовленні ліків. Може слугувати антацидом. Сприяє підтримці мінерального і кислотно-лужного кров’яного балансу. Часто вводиться в медикаменти як допоміжний компонент;

- біохімія та молекулярна біологія. Бере участь у процесі створення буферних розчинів, які необхідні, наприклад, для того, щоб розчинити виділену ДНК, або ж вирішити подібні завдання цієї сфери;

- виробництво мийних засобів, зокрема порошків для прання. Виконує роль буфера і пом’якшувача води.

Фасування й пакування цього реактиву можливі різні. Як правило, це поліпропіленові та поліетиленові мішки місткістю 25 кг. Взагалі ці моменти узгоджуються з замовниками.

Зберігати зазначений продукт необхідно в сухому прохолодному приміщенні з достатньою провітрюваністю максимум протягом року з дня виготовлення.

Натрій фосфорнокислий однозаміщений від ПП «Система Оптимум» має високу якість, відповідає заявленим у супровідній документації характеристикам і зберігає їх протягом всього терміну придатності. Небезпека цієї речовини визначається класифікацією N/A.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фосфат натрію однозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фосфат натрію однозаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва sodium dihydrogen phosphate, monosodium phosphate, monobasic sodium phosphate
Хімічна формула NaH2PO4
Назви-синоніми дигідрофосфат натрію, однозаміщений фосфорнокислий натрій

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний за вигідною ціною, також замовити Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.