Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) двозаміщений 12-водний

60.00 грн (ціна за 1 кг)

Натрій фосфорнокислий двозаміщений (фосфат натрію двозаміщений, динатрійфосфат, ДНФ) 12-водний – кисла натрієва сіль ортофосфорної кислоти. Формула – Na2HPO4*12H2O.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності натрій фосфорнокислий двозаміщений. У нас можна купити натрій фосфорнокислий оптом за доступною ціною. Натрій фосфорнокислий двозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна фосфату натрію двозаміщеного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку натрію фосфорнокислого по всій території України. Ціна фосфату натрію двозаміщеного також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі натрію фосфорнокислого двозаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Натрій фосфорнокислий двозаміщений (фосфат натрію двозаміщений, динатрійфосфат, ДНФ) 12-водний – кисла натрієва сіль ортофосфорної кислоти. Формула – Na2HPO4*12H2O.

динатрійфосфат формула

Застосування фосфату натрію двозаміщеного

Ця речовина має широкий спектр застосування. Головним чином, її використання поширене в харчовій промисловості та медичній галузі.

У харчопромі застосовується марка А, яка виступає емульгатором, сіллю-модифікатором, стабілізатором, синергістом антиоксидантів і регулятором кислотності. Це популярна фосфатна добавка до їжі E339ii, використовувана в різних напрямках кулінарії:

  • молочне виробництво. Тут з її допомогою попереджають згортання і кристалізацію при виготовленні пастеризованого згущеного молока, коагуляцію або загущення молока, збільшують термін придатності готових продуктів. У сирому молоці ДНФ сприяє збереженню білків і жирів;
  • виготовлення сирів. Натрій фосфорнокислий двозаміщений відіграє роль солі-плавника при готуванні плавлених сирів (шматкових, пастоподібних, ковбасних, плавлених твердих);
  • кондитерка. двозаміщений фосфат натрію регулює кислотність зефіру, мармеладу, желейних виробів та цукерок з желейними компонентами. У ролі солі-модифікатора вводиться до фруктово-ягідних сумішей, як регулятор інверсії цукру – до карамелі, халви тощо.

фосфат натрію двозаміщений купитиЗ медичною метою цю субстанцію застосовують у вигляді проносного в складі клізм, у препаратах для очищення кишківника, у вигляді всмоктувального антациду. Також ця речовина є допоміжним компонентом у різних ліках.

Технічний динатрійфосфат, тобто марка Б, активно використовується в аграрному комплексі як фунгіцид (лікування борошнистої роси у плодових культур) і добавка до кормів для худоби. Також є складовою антифризу, що забезпечує слаболужні властивості, і антиожеледних сумішей.

Упакування, зберігання, транспортування. Найпоширеніший спосіб упакування – в різнооб’ємні (найчастіше по 25-40 кг) мішки з паперу з п/е вкладками.

Зберігати цей реактив необхідно в критому, сухому і темному приміщенні з налагодженою системою вентилювання. Термін зберігання залежить від марки і визначається виробником.

Перевезення можливе будь-якими видами ТЗ, найчастіше здійснюється критими залізничними вагонами і автозасобами.

Запобіжні заходи. 2-заміщений фосфат натрію належить до 3-го класу небезпеки вантажів. При роботі з ним можуть виникати подразнення слизових оболонок очей і органів дихання. Щоб убезпечити себе від цих негативних наслідків, необхідно одягати спецодяг.

Фосфат натрію двозаміщений купити

Якщо Вам потрібно купити оптом натрій фосфорнокислий двозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фосфат натрію двозаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) двозаміщений 12-водний за вигідною ціною, також замовити Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) двозаміщений 12-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.