Марля медична

51.60 грн (ціна за упак.)

Медична марля – це база для створення бинтів, серветок і перев’язувальних пакетів. Це розріджена бавовняна тканина встановленого формату, виготовлена за спеціальною технологією плетіння, завдяки якій забезпечується оптимальна міцність при мінімізації ваги і щільності. Сировиною для виробництва марлі виступає безхлорна вибілена бавовна. Додаткові добавки, домішки і запах відсутні.

SKU: .
Категорія: Різне
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хороші перев’язувальні матеріали ефективно сушать і чистять рани, унеможливлюють виникнення інфекцій, позитивно впливають на швидкість загоєння і відновлення. Про їх бездоганну якість говорить і відсутність при застосуванні алергійних реакцій у пацієнта.

Сьогодні на підприємствах, які виробляють вату і марлю, налагоджено випуск двох основних форм: стерильної та нестерильної. Під першою мається на увазі проходження спеціальної процедури термічного знищення всіх бактерій і наявність індивідуального упакування для кожної порції матеріалу. Друга форма стерилізацію не передбачає, і в одному упакуванні може зберігатися група витратних матеріалів. Стерильні варіанти є обов’язковими для застосування в операційних блоках і процедурних кабінетах. Використання нестерильних дозволено практично в усіх інших випадках.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Марля медична за вигідною ціною, також замовити Марля медична з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.