Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) 1-водний

61.20 грн (ціна за 1 кг)

Марганець сірчанокислий (марганець сульфат, сульфат марганцю) – сіль металу марганцю і сульфатної кислоти, неорганічна речовина у вигляді порошку, утвореного безбарвними ромбічними кристалами. Колірний спектр – від білого до світло-рожевого. У воді розчиняється дуже добре, в спирті не розчиняється. Отримання цього реактиву відбувається при розчиненні оксиду/карбонату марганцю в сірчаній кислоті.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Знадобилося сульфат марганцю купити в великих обсягах для застосування в якості добрива, БАДу, в хім. синтезі, медицині або іншому напрямку? Шукаєте компанію, яка без шкоди якісно-функціональним параметрам пропонує вигідні та комфортні умови придбання? Тоді зверніть увагу на товар від ПП «Система Оптимум». Наш сульфат марганцю, ціна якого – в доступних межах, має сертифікат якості, готовий для покупки в будь-яких кількостях і доставляється по Україні оперативно (спосіб доставки узгоджується з клієнтом в індивідуальному порядку).

Купити сульфат марганцю

Марганець сірчанокислий одноводний завжди  в наявності у нас на складах. Тож комплектація замовлення і його відправлення вам, незалежно від необхідних обсягів, будуть здійснені в мінімальні терміни.

Загалом, купити в Україні зазначений продукт не складно. Пропозицій – маса. Складнощі можуть виникнути хіба що у виборі вартої уваги пропозиції. Але оскільки ви вже потрапили в наш інтернет-магазин, це питання можна вважати вирішеним. Де купити 1-водний сульфат марганцю найкраще? У ПП «Система Оптимум»! І ось чому:

 • фізичні та хімічні властивості речовини повністю відповідають вимогам, а відтак якість не підлягає сумніву;
 • є можливість замовити товар як дрібним, так і великим оптом (фасування в мішки по 25 кг або складений мішками на палети від 500 кг);
 • доступні ціни на будь-які обсяги продукції (марганець сірчанокислий купити у нас на опт і в роздріб вигідно);
 • варіативність способів оплати і доставки;
 • оперативність поставок по всій території країни.

І сам сульфат марганцю, і умови його придбання у компанії «Система Оптимум» порадують. Детальна інформація та відповіді на супутні запитання – телефоном або через електронну пошту. Звертайтеся!

Характеристики марганцю сірчанокислого

марганець сірчанокислий купитиСірчанокислий марганець – це гігроскопічна сіль металу Mn і H2SO4. Є сполукою неорганічної етимології. Має твердий стан, випускається у формі порошку, що складається з ромбоподібних кристалів. Колір маси – або білий, або блідо-рожевий. Смак – гіркий.

 Розглядаючи властивості цього реактиву, передусім, варто сказати про його здатність до розчинення. Так, у воді ця сполука розчиняється добре (39,3 г/100 мл), чого не скажеш про етанол: у ньому розчинення взагалі не відбувається. При поєднанні з водою утворюються кристалогідрати: моно-, тетра-, пента- і гептагідрат. Найбільшого поширення набув моногідрат.

Хім. формула: MnSO4•H2O.

сульфат марганцю формула

Сьогодні замовити цю речовину оптом можна отриману в результаті проходження оксиду/карбонату марганцю через сірчану к-ту. Сформована суха сіль є основою для 4-х кристалогідратів, які мають 1, 4, 5 і 7 водних молекул. 1-водний сульфат марганцю з’являється при нагріванні інших гідратів до t 200 °С. Якщо реалізується контакт з повітряними масами, здійснюється поступове вивітрювання.

Застосування сульфату марганцю

Використання цього матеріалу характерне для різних галузей. Це, головним чином:

 • сільське господарство (входить до складу преміксів і комбінованих кормів, відомий як мікродобриво з високою ефективністю);
 • хімічна промисловість (задіюється як електролітний компонент для отримання двоокису марганцю, солей мангану і чистого металевого Mn, а також оксиферів та сикативів);
 • органічний синтез (прискорює реакції при виготовленні різних речовин, зокрема синтетичних жирних кислот);
 • текстильний напрямок і порцелянове виробництво (є складником фарбувальних сумішей);
 • металургія (виготовлення феросплавів і добавок для легування);
 • машинобудування (виступає електролітом для АКБ і елементів живлення);
 • медицина та ін.

Розглянемо більш детально основні сфери застосування 1-водного сірчанокислого марганцю просто зараз.

добриво сульфат марганцю оптомМікродобриво для сільського господарства. Мабуть, найбільш часто продукт, що розглядається, використовується як добриво. Він приблизно на третину складається з марганцю – елемента, вкрай важливого для належного розвитку рослин. При його дефіциті проявляється цілий перелік негативних наслідків:

 • плямистість і світле забарвлення листя;
 • опікові ділянки;
 • хлороз (проблеми з хлорофілом і гальмування фотосинтезу);
 • надмірно повільні зростання і розвиток насаджень, малі розміри нових пагонів, їх всихання;
 • пожовтіння і збліднення старого листя з передчасним відмиранням і відпадінням;
 • ослаблене цвітіння;
 • поганий синтез цукрів і аскорбінової кислоти, а через це малі їх обсяги в плодах.

Разом з тим застосування дає незаперечні плюси:

 • поліпшення фотосинтезу, підвищення обсягів хлорофілу;
 • підвищення врожайності до 15 % уже в перший сезон;
 • максимізація цукристості плодів;
 • збільшення періоду зберігання врожаю на 10-15 %, поліпшення лежкості;
 • стимуляція розвитку пагонів, які плодоносять;
 • нормалізація вегетації;
 • підвищення стійкості с/г культур до хвороб (бурої плямистості помідорів, вілту пшениці та ін.);
 • зручне та ефективне задіяння, у зв’язку із повним розчиненням у воді, дрібногранульованим складом і поступовою дією (примітні фізичні властивості, що сприяють рівномірному розподілу по ділянці та тривалому періоду дії на ґрунт).

Сульфат марганцю, ціна якого сьогодні не є перешкодою для придбання, може служити як базове добриво, яке підходить для замочування насіння. Також ним можна протравлювати насіння, підживлювати і обприскувати зелену масу, з метою сприяння ростовим процесам і підвищенню врожайності.

Підживлювати цією сполукою можна різні овочі, ягоди й квіти. Культури, які найбільш вимогливі до марганцю: картопля, кукурудза, цукровий буряк, люцерна, зернобобові, овочеві, цитрусові та плодово-ягідні. Якщо пшениця, ячмінь або гірчиця висаджені на каштанових ґрунтах, сірчанокислий марганець допоможе значно підвищити їх урожай. Особливо позитивний вплив на врожайність спостерігається при обробітку кукурудзи. Підвищуючи урожай коренеплодів, це мікродобриво додатково збільшує вміст у них цукру. А якщо на чорноземі висаджений виноград, то позитивний вплив на нього чималий: великий врожай, підвищена цукристість + зменшена кислотність соку.

Внесення актуальне в різні періоди. Дозування повинне здійснюватися індивідуально, відповідно до типу ґрунту і його агрохімічних параметрів, а також з урахуванням специфіки рослин, позаяк кожна з них має свою потребу в зазначеному поживному елементі. Наприклад, для захищених ґрунтів, на яких висаджуються овочі, сірчанокислий марганець може слугувати основним добривом. Як основне весняне МД використовується спільно з підживками, що містять азот, фосфор і калій. Як матеріал для передпосівного осіннього введення задіюється разом з фосфорними композиціями. Найкращий варіант позакореневих підживлень – вранці або ввечері за відсутності вітру з рівномірним розпиленням розчину по зеленій масі.

Важливо врахувати: якщо ґрунт вапнується, марганець стає малодоступним для насаджень.

Використання сульфату марганцю має відбуватися на основі низки вимог. Так, якщо мова йде про весняне або осіннє внесення, то необхідні такі дози для головних культур:

 • 5-10 г/10 м2 для помідорів і огірків;
 • 12-15 г/10 м2 для овочів, ягід та декоративних культур;
 • 25-40 г/10 м2 пристовбурного кола для плодових дерев.

У випадку з кореневими підживленнями (якщо задіюються також азотодобрива), огіркам необхідно 3-5 г/10 м2 сірчанокислого марганцю кожні 10-15 днів, а томатам – стільки ж, але вже з періодичністю до 20 днів.

Для позакореневих підживлень потрібно приготувати 1,5-2 % розчин. Використовувати його слід під час вегетації (коли формуються плоди і коренеплоди). Періодичність – 3-4 тижні. Для позакореневих підживлень гороху, квасолі та буряка, а також для передпосівної обробки насіння розчин повинен мати концентрацію 0,1 %, для захищеного ґрунту – 0,1-0,2 % (застосування за допомогою поливальних систем, способом дощування або крапельного поливу).

Сульфат марганцю в хімічному синтезі. Ця сіль формується як проміжний продукт, коли переробляються марганцеві руди. Вона – важлива сировина для хім. синтезу чималого переліку речовин. Купити в Україні її недорого часто мають потребу, щоб створювати свинцево-марганцеві сикативи, ферити, марганцеві солі, а також оксид марганцю, у випадку з яким сірчанокислий марганець є частиною електроліту. Як уже згадувалося, він ще й каталізатором виступає (в орган. синтезі, при отриманні жирних кислот), та інгредієнтом низки барвників.

Марганець сірчанокислий як біологічно активна добавка. Корисний мікроелемент Mn бере участь у багатьох хім. процесах, що перебігають в організмі людини. Без нього не обходяться переробка білків, вуглеводів і холестерину, а також формування кісткових тканин. На цьому ґрунтується його застосування в медицині. MnSO4 вводять в деякі БАДи, покликані усувати нестачу марганцю в організмі. З їх допомогою забезпечується належний розвиток і функціонування скелетно-м’язової системи людини.

До слова, і для тварин (ВРХ, птиці, котів, собак та ін.) подібні харчові добавки мають значення. Якщо мангану в організмі тварини недостатньо, можуть з’явитися проблеми з розмноженням, у птахів виникає перозис (набрякають колінні суглоби, деформуються, а саме стають товстішими і коротшими, кістки, ноги і крила), а у підсвинків – кульгавість. Кури-несучки не несуть яйця так активно, як слід. Причому шкаралупа яєць тоншає, а виводимість мінімізується.

Особливості упакування, транспортування і зберігання

Якщо вам потрібен сірчанокислий марганець, якщо цікавить доступна ціна, можете хоч зараз оформити замовлення на нашому сайті. Якісно, комфортно і недорого – те, що ми гарантуємо кожному клієнту. Але перед тим, як придбати продукт оптом, радимо ознайомитися з інформацією, що стосується аспектів пакування, перевезення та зберігання.

Отже, стандартна пром. упаковка речовини – це ПП мішки з поліетиленовими вкладками. Фасування – 25 кг. Можливі й інші варіанти, за погодженням із замовником.

Для транспортування підходять будь-які транспортні засоби, головне, закриті. Крім того, необхідно враховувати обраний тип ТЗ і дотримуватися характерних для нього вимог перевезення зазначеного хімікату.

Властивості сульфату марганцю 1-водного пояснюють його нескладні умови зберігання. Для цього підійде сухий прохолодний склад. Зберігання повинне здійснюватися в упаковці виробника на палетах. Простежте також, щоб у приміщенні було належне вентилювання.

Якщо дотримуватися цих кількох правил, розглянута речовина буде зберігатися стільки, скільки знадобиться (її фізичні та хімічні властивості не зазнають змін). Термін придатності не встановлюється. А тому і вартість, яку доведеться заплатити при купівлі, буде повністю виправданою.

Оптові ціни на марганець сірчанокислий

Сульфат марганцю купити такий, який відповідає всім нормам і вимогам, у якого хімічні і фізичні властивості – як годиться, ціни якого на опт не «кусаються», з компанією «Система Оптимум» не становить труднощів.

Завдяки розумній ціновій політиці нашого підприємства, ми маємо можливість запропонувати кожному замовнику вигідні умови придбання. Вартість 1-водного сірчанокислого марганцю залежить від партії, яка вами купується. Так, якщо мова йде про покупку мішка/кількох мішків по 25 кг, це одні цифри. Якщо ж потрібна велика партія в 500 кг і більше – інші. Але в будь-якому випадку наші пропозиції – одні з найвигідніших на українському ринку хімічних речовин. При бажанні можете порівняти їх з пропозиціями інших виробників і постачальників, щоб бути в повній впевненості у доцільності співпраці з нами.

Уточнити, в скільки обійдеться той чи інший обсяг сульфату марганцю, можете у нашого менеджера телефоном або через е-мейл – як вам зручніше. І пам’ятайте: великі оптові партії – запорука додаткових знижок у персональному порядку.

Замовити на «Система Оптимум»

Отже, де купити цю речовину, зрозуміло. Залишилося з’ясувати, як оформити замовлення. Зробити це можна двома способами: зателефонувавши за контактним номером підприємства або написавши листа на електронну пошту. Обидва варіанти легкі, потребують мінімум часу на опрацювання, а доставка по всій країні – в будь-якому випадку оперативна.

Купуйте сульфат марганцю у нас. Порадують і ціна, і якість, і умови придбання!

Міжнародна назва manganese(II) sulfate, manganese(II) sulfate monohydrate
Хімічна формула MnSO4•H2O
Назви-синоніми манган(ІІ) сульфат, марганець сульфат, марганець сірчанокислий

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) 1-водний за вигідною ціною, також замовити Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) 1-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.