Хлорид кальцію (кальцій хлористий) 2-водний

20400 грн
40.80 грн
(ціна за 1 кг)

Кальцій хлористий 2-водний, хлорид кальцію 2-водний – це безбарвні кристали без запаху, гірко-солоного смаку. Дуже гігроскопічний. Надзвичайно добре розчиняється у воді, викликаючи при цьому сильне охолодження розчину, легко розчинний у спирті.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кальцій хлористий. У нас можна купити  кальцій хлористий 2-водний за доступною ціною. Кальцій хлористий 2-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кальцію хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по кальцію хлористого всій території України. Ціна кальцію хлористого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кальцію хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування кальцію хлористого

Кальцій хлорид 2-водний застосовується у фармацевтичній промисловості в якості сировини для приготування стерильних і нестерильних лікарських форм, у медичній практиці у вигляді розчинів, в якості протишокового засобу і засобу проти набряків, при захворюванні печінки, кишківника, підшлункової залози, а також як антиалергійний засіб. У харчовій промисловості ця сіль використовується при виробництві пива, приготуванні сиру та інших молочних продуктів. Хлорид кальцію застосовується в промисловостях: 

  • хімічній;
  • деревообробній;
  • нафтовій;
  • нафтопереробні;
  • нафтохімічній;
  • холодильній техніці;
  • будівництві;
  • виготовленні будівельних матеріалів;
  • кольоровій металургії;
  • будівництві та експлуатації автомобільних доріг, а також в для інших цілей.

У хімічній промисловості хлористий кальцій застосовується в холодильних установках як холодоагент, у хімлабораторіях як реактив для аналізів. Також даний реактив використовують у виробництві гуми, при виготовленні анатомічних рукавичок, для коагуляції латексу, натурального каучуку. Хлорид кальцію 2-водний пожежо- та вибухо безпечний, за ступенем впливу на організм належить до речовин 3-го класу небезпеки. Кальцій хлористий 2-водний транспортують будь-яким видом транспорту. Розчин хлористого кальцію перевозять у залізничних або автомобільних цистернах. Хлористий кальцій упаковують у мішки, сталеві барабани, металеві бочки, залізницею транспортують критими залізничними вагонами. Хлорид кальцію зберігають у закритих складських приміщеннях, що виключають потрапляння вологи. На відкритих майданчиках допускається зберігання даної субстанції, упакованої в м'які спеціалізовані контейнери або мішки, сформовані в транспортні пакети, скріплені термоплівкою. Майданчик, де укладаються пакети та м'які контейнери, повинен бути очищеним від виступаючих і гострих предметів.

Кальцій хлористий 2-водний купити

Якщо Вам потрібно купити оптом кальцій хлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кальцій хлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва calcium chloride, calcii chloridum, calcium chloratum
Хімічна формула CaCl2 *6H2O
Назви-синоніми кальцій хлористий 6-водний, хлорид кальцію 6-водний

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид кальцію (кальцій хлористий) 2-водний за вигідною ціною, також замовити Хлорид кальцію (кальцій хлористий) 2-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.