Хлорид калію (калій хлористий) харчовий

2595 грн
103.80 грн
(ціна за 1 кг)

Калій хлористий (хлорид калію, сильвін, калій солянокислий) – калієва сіль соляної кислоти, добавка до їжі Е508, дозволена для застосування в Україні, Росії та країнах Європи. На вигляд – тверда речовина білого кольору, що складається з кристалів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій хлористий (хлорид калію) харчовий. У нас можна купити калій хлористий харчовий гуртом за доступною ціною. Калій хлористий (хлорид калію) харчовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлорид калію харчового Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі хлорид калію харчового оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характерний запах відсутній, смак – яскравий солоний. Добре розчиняється у воді, в спирті ж розчинення майже не відбувається.

Молярна маса – 74,5513 г/моль, густина – 1,98 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 770 °C, t кипіння – 1420 °C. Формула – KCl.

хлорид калію формула

У природному середовищі зустрічається як складова сильвініту, а також у таких мінералах, як карналіт та сильвін.

Застосування калій хлористого (хлорид калію) харчового

Харчопром використовує хлорид калію, передусім, як засіб для стабілізації при виготовленні згущеного молока, вершків, а також сухих вершків і молока. У дієтичному меню ця добавка виступає солезамінником. У дріжджові культури вводиться як живильне середовище.

Крім того, калій хлористий використовують у медицині (при дефіциті калію, збоях серцевого ритму, інтоксикаціях) та с/г галузі (популярне калійне добриво).

Роль для людського організму. Ця речовина безпечна для людини і навіть корисна. Оптимальні дози приводять до нормального стану кислотно-лужний баланс, компенсують дефіцит цього продукту в організмі, активують цитоплазмові ферменти, сприяють синтезу білка і переміщенню амінокислот, проведенню нервових імпульсів та скороченню м’язів.

Якщо Вам потрібно купити оптом калій хлористий (хлорид калію) харчовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид калію харчовий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail

 

Міжнародна назва potassium chloride
Хімічна формула KCl
Назви-синоніми калійна сіль соляної кислоти, хлорид калію, калій хлористий, Е508

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид калію (калій хлористий) харчовий за вигідною ціною, також замовити Хлорид калію (калій хлористий) харчовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.