Фосфат калію (калій фосфорнокислий) двозаміщений

156.00 грн (ціна за 1 кг)
SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фосфат калію двозаміщений. У нас можна купити фосфат калію двозаміщений за доступною ціною.  Фосфат калію двозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна  фосфату калію двозаміщеного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку фосфату калію двозаміщеного по всій території України.  При купівлі  фосфату калію двозаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фосфат калію (калій фосфорнокислий) 2-заміщений – це біла порошкоподібна маса, сформована кристалами. Добре розчиняється у воді, але нерозчинна в етиловому спирті. Характеризується гігроскопічністю. При перебуванні на вологому повітрі розпливається, тому найкраще місце для зберігання – сухе приміщення.

Молярна маса – 174,18 г/моль, рН 1 % розчину – 8,7-9,3. Формула: K2HPO4.

Отримання цієї речовини виглядає як реакція між ортофосфорною кислотою і гідроксидом/карбонатом/хлоридом калію.

Застосування

Один з основних напрямків застосування – харчопром, де ця сполука відома як добавка до їжі Е340ii. Застосовується при створенні рідких дріжджів і житніх заквасок, в яких виступає джерелом мінерального живлення. Як і без інших фосфатів, без цього часто не обходяться при виготовленні плавлених сирків. У певних випадках слугує стабілізатором і емульгатором сухих вершків та молока, перешкоджає передчасній кристалізації згущеного молока і виконує низку інших важливих функцій в продуктах молочного походження.

Так само, як і інші фосфати, може застосовуватися як сіль-стабілізатор (зв’язувач іонів кальцію), необхідна, щоб відновити сольову рівновагу, яка забезпечує термічну стійкість молока, що піддається нагріванню. Тут застосування солей виглядає як використання їх 10-25 % водних розчинів. У якій кількості брати стабілізуючу сіль, залежить від термостійкості певної партії молока, загалом, діапазон можливих обсягів становить 0,05-0,4 % від загальної ваги суміші, що піддається нормалізації.

Для коригування кислотного рівня використовується в пектинах (амідованих та інстантних).

Не тільки в харчопромі застосовують фосфорнокислий двозаміщений калій. З його участю не лише переробляють молоко, але й вирощують мікроорганізми. Його можна бачити в складі композицій, призначених для очищення нафтопродуктів, і мийних засобів, без яких не обійтися при створенні пірофосфатних електролітів.

Аграріям цей реактив відомий як важливий компонент значного переліку добрив. Завдяки йому вдається підвищити морозостійкість частини продовольчих культур, зокрема озимих. Якщо говорити про догляд за декоративними рослинами, то тут у його функціональних обов’язках – подовження періоду цвітіння. Також варто зазначити благотворний вплив на акваріумні рослини.

Крім того, фосфат калію двозаміщений входить до складу ліків, антифризів і служить поживним середовищем для цвілевих грибів, які продукують пеніциліни.

Безпека

Фосфорнокислий 2-заміщений калій не є токсичною сполукою. Однак при роботі з ним важливо дотримуватися гігієнічних приписів і використовувати ЗІЗ. В інакшому випадку не є винятком подразнювальна дія на шкіру та слизові. Також при вживанні всередину можливий негативний вплив на шлунково-кишковий тракт і рівень холестерину в крові.

Упакування, перевезення, зберігання

Упаковується фосфат калію в мішки з паперу, доповнені поліетиленовими вкладками. Стандартне фасування – 30 кг. Перевезення допустиме будь-якими ТЗ. Зберігання повинне здійснюватися в упаковці виробника в критих складах, захищених від проникнення вологи.

Гарантійний термін зберігання – 12 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фосфат калію двозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фосфат калію двозаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва dipotassium phosphate, potassium hydrogen phosphate, potassium phosphate dibasic
Хімічна формула K2HPO4
Назви-синоніми дикалійфосфат, гідрофосфат калію, калій фосфорнокислий двозаміщений

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфат калію (калій фосфорнокислий) двозаміщений за вигідною ціною, також замовити Фосфат калію (калій фосфорнокислий) двозаміщений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.