Пірофосфат калію (калій фосфорнокислий піро) чотирьохзаміщений

174.00 грн (ціна за 1 кг)

Калій фосфорнокислий чотирьохзаміщений (пірофосфат калію, калій фосфорнокислий піро, дифосфат калію) – речовина неорганічної етимології, сіль калію і пірофосфорної кислоти (тетракалієва сіль дифосфатної кислоти).

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності пірофосфат калію. У нас можна купити пірофосфат калію за доступною ціною.  Калій фосфорнокислий чотирьохзаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна  калію фосфорнокислого чотирьохзаміщеного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пірофосфат калію по всій території України.  При купівлі  калію фосфорнокислого чотирьохзаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

На вигляд є білою порошкоподібною масою, що складається з безбарвних гігроскопічних кристалічних утворень гексагональної сингонії. При контакті з водою легко розчиняється (водний розчин є лугом), у метилкарбінолі нерозчинна. Формує кристалогідрати. Молярна маса – 330,34 г/моль, густина – 2,56 г/см3, t плавлення – 1104 °C (з розкладанням). Формула – K4P2O7. Отримання цієї сполуки здійснюють при нагріванні гідрофосфату калію, в результаті його розкладання (дегідратація K2HPO4). Основного компоненту після цього процесу виходить від 96 %. Сировиною для синтезу пірофосфату калію, загалом, можуть служити ортофосфорна кислота і гідроксид/карбонат калію.

Пірофосфат калію та його застосування

Ця речовина знайшла широке застосування в різних сферах. Передусім, її використовують у харчопромі. Виступає емульгатором солі (сіллю-плавником) при виготовленні плавленого сиру, запобігає його старінню. Часто її вводять до ковбас і шинки, м’ясних та рибних фаршів (окремо або разом з іншими фосфатами/цитратами) для поліпшення структури продукту, утримання вологи під час варіння, з метою збільшення обсягу м’язового білку, соковитості, а також кінцевого виходу фаршу. Крім того, цю субстанцію додають у супи та бульйони для стабілізації, надання стійкості жировим емульсіям, що, в свою чергу, попереджає появу бульйонно-жирових набряків при варінні ковбаси, уповільнює окислення жиру. Консервованим фруктам допомагає зберігати колір. На загал, у харчопромі калій фосфорнокислий чотирьохзаміщений виконує такі функції: стабілізація, вологоутримування, регуляція кислотного балансу, емульгування, фіксування забарвлення, синергізм антиокислювачів. Ще один важливий напрямок використання цього реактиву – аграрний комплекс. Тут з його допомогою живлять рослини як у відкритих, так і в закритих ґрунтах, при поливі й під час позакореневого підживлення. Інші галузі та процеси застосування пірофосфату калію: гальваніка (електроліт для міднення), буріння нафтосвердловин, виробництво порцеляни (очищення гончарної глини), ЛФ-виробництво, виготовлення чистильно-мийних засобів (побутових і промислових), засобів для видалення накипу і зубної пасти, обробка води і захист металів (залізо, цинк, свинець тощо) від корозії, безціанисте оцинкування, медицина (цінні бактерицидні властивості). Щоб поліпшити вибілювання, з його допомогою вилучають іони заліза (текстильна галузь, де ця речовина виконує роль диспергатора й буферного агента).

Упакування. Цю сполуку упаковують, як правило, в пластикові ткані мішки. Фасування – 25 кг або 50 кг.

Зберігання. Зберігати пірофосфат калію рекомендовано в прохолодних сухих добре провітрюваних приміщеннях.

Якщо Вам потрібно купити гуртом пірофосфат калію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій фосфорнокислий чотирьохзаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Міжнародна назва potassium pyrophosphate
Хімічна формула K4P2O7
Назви-синоніми калій фосфорнокислий чотирьохзаміщений, пірофосфат калію, дифосфат калію, фосфорнокислий калій піро

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пірофосфат калію (калій фосфорнокислий піро) чотирьохзаміщений за вигідною ціною, також замовити Пірофосфат калію (калій фосфорнокислий піро) чотирьохзаміщений з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.