Хелат міді 15%

318.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити мікродобриво хелат міді для сільськогосподарських і декоративних культур, а також в якості складової для створення різних добрив доводиться досить часто. Якщо така потреба актуальна й для вас, запрошуємо ознайомитися з нашою пропозицією. Хелат міді ПП «Система Оптимум» продає на постійній основі в різних оптових обсягах. Замовлення приймаються від клієнтів з усієї України, поставки – оперативні, способом, узгодженим із замовником.

З переваг, які цінують наші постійні клієнти і які приємно дивують нових: гарантована якість кожної партії продукції, можливість придбати добриво від 25 кг за вигідними оптовими цінами, кваліфіковане консультування та інші. Результат співпраці говорить сам за себе: кожен клієнт отримує можливість досягти необхідних ефектів при обробці рослин, не переплачуючи при цьому за удобрювальний матеріал.

Купити хелат міді 15 %: визначення і переваги продукту

Оформляючи заявку на придбання міді в хелатній формі, ви можете бути впевнені в перевагах добрива, яке буде вам доставлене в мінімальні терміни.

Хелат міді – це високоякісне гранульоване водорозчинне мікродобриво, комплексна органічна сполука зі ступенем хелатизації 100 %, що містить 15 % Cu (150 г/кг) і покликана запобігати/компенсувати дефіцит цього елемента у різних культур. Воно інтенсифікує фотосинтез, допомагає утворюватися хлорофілу, чудово позначається на вуглеводному і азотному обміні, сприяє здоровим дихальним процесам. З його допомогою легко дається усунення або запобігання мідній недостатності у всіх видів рослин, що можна сказати далеко не про будь-яку іншу форму зазначеної речовини. Також, задіюючи його, згідно з інструкцією, можна підвищити стійкість насаджень до хвороб грибкової та бактеріальної природи. Купити хелат міді доцільно, якщо стоїть завдання збільшити рівень цукру в коренеплодах, олії – в насінні соняшнику, крохмалю – в картопляних бульбах, цукру спільно з вітаміном С – в різних плодах і ягодах.

Основні характеристики хелату міді 15 %:

 • високоефективність у великому діапазоні pH (3-10);
 • стійкість до всіляких зовнішніх впливів;
 • безпека, антитоксичність;
 • відсутність у складі хлору;
 • повне водорозчинення і безперешкодне засвоювання рослинами;
 • добра транспортабельність і проникність в рослинні структури;
 • стійкість до мікроорганізмів, несприйнятність до їхнього згубного впливу;
 • мала ступінь зв’язування в сполуки, що складно піддаються розчиненню в ґрунті;
 • можливість залучення в різних поливальних системах, гідропоніці;
 • сумісність з великим числом інших розчинних у воді мінеральних добрив, отрутохімікатів і засобів захисту рослин.

Усе зазначене пояснює, чому це добриво широко застосовується аграріями України та інших європейських країн.

Мідь як необхідний рослинам мікроелемент

Мідь – це елемент, чутливість до якого у різних культур відрізняється. Але всім рослинам без нього не обійтися. Коренеплоди та злакові, овочеві, плодово-ягідні й навіть квітково-декоративні культури можуть постраждати від нестачі міді. Вона потрібна і дорослим рослинам, і розсаді.

Як уже згадувалося, фотосинтез, метаболізм білків і вуглеводів, протистояння захворюванням, оптимальний розвиток, підвищення врожайності та якості продукції – всі ці надважливі процеси в рослинах відбуваються, не в останню чергу завдяки міді. Ще вона активує ферменти, які не дають руйнуватися клітинам. Вона – учасник формування окисно-відновних ферментів. За нею – посилений розвиток кореневої системи і запобігання виляганню посівів, особливо, якщо застосовуються значні кількості азотних добрив. Завдяки їй рослини краще насичуються азотом і магнієм, здійснюється обмін ауксинів та нуклєїнів, а також біосинтез лігніну. А ще мідь – чудовий помічник при посухах: вона інтенсифікує засвоєння вологи з ґрунту, тим самим максимізуючи посухостійкість.

Ознаки, за якими можна визначити дефіцит міді:

 • у зернових – побіління кінчиків молодих листків, їх скручування, передчасне старіння і відмирання, патологічні деформації розвитку колосся, інтенсивне кущіння без наявності продуктивних стебел;
 • в плодових – відмирання молодих пагонів, крайовий хлороз і некроз листя, опадання зеленої частини, суттєві затримки переходу в фази цвітіння, плодоношення, зменшення кількості генеративних органів;
 • в овочевих – ростові гальмування пагонів і коренів.

Особливо сильно мідне голодування проявляється, якщо в розчині ґрунту є багато важких металів (Мn, Fe, Zn), у зв’язку з антагонізмом іонів.

Як би там не було, завжди є вихід із негативної ситуації. В цьому випадку оптимальне рішення – підживлення хелатом міді, купити який сьогодні нескладно, зокрема завдяки ПП «Система Оптимум».

Хелат міді: застосування

Добриво може вноситися кореневим і некореневим способами. Тобто шляхом крапельного зрошення, за допомогою дощувальних установок, а також із залученням обприскувачів різних типів навесні, влітку і восени.

Норми витрат робочого р-чину для всіх типів підживлень різних культур у с/г виробництві є загальноприйнятими. У випадку кореневих підживлень використовується пропорція 0,5 г/10 л води, заходи здійснюються кожні два-три тижні, витрата – 0,3-1 кг/га. Некореневі (змочування поверхні листя) передбачають концентрацію робочого матеріалу 1 г/5 л води, а крапельний полив (внесення з кожним разом) – 3 г/м3 з витратою 0,5-1 кг/га. Врахуйте, що не можна перевищувати зазначених обсягів більше ніж на 0,1 % (100 г на 100 л).

Якщо передбачається застосування добрива в складі бакової суміші з макродобривами, агрохімікатами або пестицидами, рекомендовано попередньо тестувати на їх сумісність. Змішування з концентрованими кислотами заборонене. Розчин потрібно використовувати в день приготування. Бажано перед початком робіт зробити перевірку на невеликій ділянці.

Купити хелат міді через інтернет-магазин

Сьогодні покупки в інтернеті – найкращий варіант. Можна, не виходячи з дому, офісу, і т.д. ознайомитися з актуальними пропозиціями і зробити вибір на користь вартісного товару. У нашому каталозі представлена вся необхідна інформація про добриво, щоб ви змогли ознайомитися з нею за лічені хвилини. Також є інформативні статті з масою додаткових відомостей. Ну і, звичайно ж, ми завжди готові проконсультувати вас у телефонному режимі. Де, як не в інтернеті, можливий настільки зручний і не витратний в плані часу спосіб придбання?

Крім того, якщо знадобиться, зможете купити в нашому інтернет-магазині й інші хелати: цинку, марганцю, кальцію, магнію, заліза. В асортименті – різні варіанти добрив, важливих для оптимального росту, розвитку, плодоношення с/г культур, що вирощуються в Україні.

Забезпечте своїм рослинам належний догляд разом з ПП «Система Оптимум» – і вони потішать вас добрим здоров’ям та якісною продукцією!

Міжнародна назва
Хімічна формула C10H12N2O8Na2Cu
Назви-синоніми етилендіамінтетраоцтової кислоти міді - динатрієвий комплекс

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хелат міді 15% за вигідною ціною, також замовити Хелат міді 15% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.