Хелат цинку 15%

231.00 грн (ціна за 1 кг)

Якщо ви хочете підвищити врожайність польових, овочевих, ягідних або інших культур, обов’язково розгляньте варіант застосування добрив. Зокрема знадобиться купити хелат цинку 15 % – мікродобриво, яке користується сьогодні чималим попитом й застосовується для різних культурних рослин. Цей препарат добре засвоюється поверхнею листової частини, простий і зручний в роботі, підходить для профілактики та лікування хвороб, пов’язаних з цинкодефіцитом.

Пропонуємо хелат цинку, ціна якого невисока, купити в будь-яких кількостях, відповідних масштабам висаджених культур. Фасування продукту здійснюється по 25 кг. Скільки таких упаковок вам знадобиться, стільки і надамо – на складах компанії «Система Оптимум» це добриво завжди є в наявності у великих обсягах.

Хелат цинку 15 % – це матеріал, вміст Zn в якому дорівнює 150 г/кг. Концентроване хелатне мікродобриво, спеціально розроблене для підживлення культур, чутливих до дефіциту цинку. Його, у зв’язку із позитивним впливом на розвиток і врожайність, часто купують для зернових, овочевих, плодових та олійних культур. Ним удобрюють кукурудзу, сою, виноград, полуницю та інші с/г насадження. Купите таке добриво і використаєте за призначенням – на власній практиці переконаєтеся в його ефективності.

Цинк як елемент багатьох рослинних систем і ферментів, як учасник білкового і вуглеводного обміну, синтезу фітогормонів має чимале значення для рослин. Він коригує проникність мембран, стабілізує клітинні компоненти і системи мікроорганізмів, максимізує стійкість культур до посух, спекотних кліматичних умов, захворювань грибкової та бактеріальної природи, а ще інтенсифікує ріст і розвиток, підвищує продуктивність сільськогосподарських насаджень.

Купити мікродобриво хелат цинку – значить отримати чудову можливість забезпечити такі переваги:

 • дієва профілактика недуг, які провокує нестача цинку, плюс боротьба з ними, якщо ті вже встигли проявитися;
 • стимуляція утворення кореневої системи;
 • реалізація допомоги в засвоєнні не менш важливих для рослин елементів, а саме калію та магнію;
 • сприяння правильному використанню вологи з ґрунту;
 • посилення біосинтезу білків і вуглеводів;
 • збільшення посухо- і морозостійкості;
 • поліпшення товарних параметрів продукції, якості врожаю;
 • підвищення врожайності до 20 %.

Ключові характеристики добрива:

 • хелатна форма цинку, а відтак добра засвоюваність;
 • повне водорозчинення і легке засвоєння рослинами;
 • оптимальний вміст діючої речовини;
 • нетоксичність, безпека;
 • відсутність хлору в складі;
 • стійкість в широкому діапазоні значень pH робочого розчину;
 • стійкість до мікроорганізмів;
 • незначне зв’язування в складно розчинні ґрунтові сполуки;
 • висока транспортна активність + проникність через листя;
 • сумісність з мінеральними добривами і засобами захисту рослин.

Основні аспекти застосування хелатного цинку

Хелат цинку можна використовувати для позакореневого підживлення і краплинного зрошення. У першому випадку оптимальна витрата становить, як правило, 0,3-1 кг/га, у другому – 0,5-1 кг/га. При залученні важливо враховувати специфіку кожної конкретної культури і її потребу в цинку. Перевищувати концентрацію робочого розчину більш ніж на 0,1 % не можна.

Загальна рекомендація щодо кількостей підживлень: один-два рази протягом вегетації з проміжком 2-3 тижні. При цьому необхідно враховувати вид і стан культури, за потреби змінювати частотність та інтервал.

Якщо ви вирішите здійснити корекцію живлення рослин за допомогою хелату цинку, обов’язково врахуйте також чутливість вирощуваного найменування до нестачі цього елемента.

Групи сільськогосподарських культур, відповідно до потреби в Zn:

 1. Дуже чутливі (кукурудза, виноград, плодові, льон, хміль).
 2. Із середньою чутливістю (переважне число культурних насаджень, характерних для українського сільського господарства, зокрема картопля, цукровий буряк, капуста, бобові, ягідні, огірки, цибуля, соняшник, конюшина та ін.).
 3. Мало чутливі (пшениця, ячмінь, овес, жито, люцерна, рис, морква).

Застосування хелату цинку може актуалізуватися практично скрізь. Особливо на нього варто звернути увагу при низці ґрунтових умов. Найчастіше цинкове голодування спостерігають:

 • коли рівень pH ґрунтового р-чину має високі показники;
 • на провапняних, карбонатних, піщаних, заболочених і засолених ґрунтах;
 • при неоптимальних (занадто великих або малих) кількостях органічних речовин;
 • у випадку низького вмісту цинку в ґрунті;
 • якщо t землі знижена;
 • при значних обсягах фосфору.

Якщо ґрунт слаболужний або нейтральний, то ймовірність цинкодефіциту вища. На кислих землях Zn добре рухливий і ніщо не перешкоджає доступу рослин до нього. У таких випадках застосування добрива може не бути доцільним, оскільки вкладення не стануть основою високих результатів.

Зверніть увагу і на таке: на те, як рослинні організми споживають цинк, впливає рівень фосфатів. Якщо останніх багато, відбуваються труднощі цинконадходження в рослини.

Окреме питання – поєднання цинку з органікою. Zn в сукупності з орган. речовинами ґрунту утворює хелатні комплекси, в результаті тривале внесення великих кількостей гною може спровокувати цинкове голодування. Якщо вносяться органічні добрива, з одного боку, підвищується врожай, з іншого – зазначений мікроелемент виноситься у збільшених обсягах.

Купити хелатний цинк у ПП «Система Оптимум»

Те, що хелат цинку 15 % – чудове мікродобриво, важливе для рослин, підтверджують численні відгуки наших клієнтів. Високий і якісний урожай – задоволені покупці. Цинку в хелатній формі забезпечити такий ефект під силу.

Щоб замовити необхідні кількості мікродобрива, зверніться до працівників нашої компанії зручним для вас способом (замовлення приймаємо телефоном, онлайн і через електронну пошту). Всю необхідну контактну інформацію знайдете у відповідному розділі сайту.

Пропонуємо купити хелат цинку та інші корисні для сільськогосподарських культур добрива (з переліком можете ознайомитися, відвідавши каталог) за доступними цінами і зі швидкою доставкою по Україні. Зробити це у нас просто, зручно і вигідно. Відповіді на додаткові запитання отримати можете, зв’язавшись із компетентними консультантами компанії. Звертайтеся!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хелат цинку 15% за вигідною ціною, також замовити Хелат цинку 15% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.