Хелат марганцю 7%

222.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити мікродобриво хелат марганцю – потреба, актуальна для багатьох аграріїв, садівників, городників. Адже марганець – це мікроелемент, який відіграє важливу роль в житті рослин, а його хелатна форма – один з найкращих варіантів для рослинного світу.

Хелат марганцю 7 % пропонуємо для придбання клієнтам з усіх регіонів України. У нас – якісний удобрювальний продукт, який при правильному застосуванні гарантовано забезпечить всі заявлені переваги і виправдає очікування. Товар завжди в наявності й доступний для замовлення в різних обсягах (від 25 кг). Ціна на хелатний марганець, яку ставить компанія «Система Оптимум», невисока. Плюс при великих оптових партіях можливі додаткові індивідуальні знижки.

Хелат марганцю 7 % – це висококонцентроване марганцеве добриво, що містить Мn в хелатній формі. Розроблене для позакореневого підживлення, з метою усунення нестачі марганцю в рослинних структурах. Особливо важливе для культур з високою чутливістю до дефіциту цього елемента.

Головні характеристики мікродобрива:

  • безпека, відсутність токсичного впливу;
  • відсутність у складі хлору, а відтак запобігання його негативному впливу;
  • повне розчинення у воді, як результат – легке засвоєння насадженнями;
  • стійкість при різних значеннях pH робочого р-чину;
  • сумісність з МД і засобами захисту рослин (але не з гербіцидами на ранніх стадіях розвитку рослин);
  • стійкість до мікроорганізмів;
  • належна транспортна активність, здатність до проникнення крізь листя.

Значення марганцю для рослин

Марганець – елемент, необхідний всім без винятку рослинам. Він – надважливий учасник окисно-відновних реакцій. В його функціональних можливостях – активація великої кількості ферментів (більше 35), регулювання водного режиму, збільшення стійкості до різних несприятливих факторів, інтенсифікація загального розвитку рослин і позитивний вплив на їх плодоношення. Без нього неможливе нормальне здійснення фотосинтезу, оскільки зазначений елемент збільшує обсяги хлорофілу в листі до потрібних величин, а також сприяє білковому обміну, синтезу цукрів та аскорбінової кислоти.

Марганець оперативно поглинається рослинами і переміщається їхніми органами, а ще регулює поставки інших мікроелементів. Зокрема, завдяки йому фосфор переходить зі старих, віджилих своє, частин рослини до молодих.

Дефіцит Мn, який проявляється найчастіше на карбонатних і вапнованих ґрунтах, а особливо загострюється при низькій t і високій вологості – передумова зниження синтезу органічних речовин і зменшення обсягів хлорофілу, в результаті чого виникає хлороз. Порушення в системі фотосинтезу знижують кількість вуглеводів у рослині, передусім у коренях, які в підсумку ростуть занадто повільно.

Разом з тим, нічого доброго не варто очікувати і від надлишку марганцю. Він загрожує не тільки пригніченням життєдіяльності та розвитку, але навіть загибеллю рослин. А якщо ще й буде посилена негативна дія рухливими формами алюмінію і заліза, то взагалі вся праця зведеться нанівець. Тому використовувати хелат марганцю необхідно, дотримуючись норм і вказівок інструкції. Правильне застосування добрива – запорука успіху справи з виключенням будь-яких негативів.

Сільськогосподарські культури, яким потрібен марганець

Як уже згадувалося, цей мікроелемент необхідний всім рослинам, але, зрозуміло, кожній – в своїх оптимальних концентраціях. У зв’язку з тим, що марганцевий дефіцит – явище поширене при холоді та вологості, позбавлятися від нього у озимих доводиться восени та ранньою весною (в цей час неможливе засвоєння рослинами амонійних форм азоту). Хелат марганцю – найкращий матеріал для вирішення описаного завдання. Також він незамінний у живленні зернових в аналогічний період, у реалізації їх захисту від аміачного отруєння.

Гостро відчувати нестачу Мn здатні томати, капуста, редиска, горох та інші культури. Дефіцит у цьому випадку може призвести навіть до повної відсутності плодоношення. Чутливі до нестачі марганцю і такі види з овочевих, просапних та олійних, як картопля, соя, цукровий і кормовий буряк, кукурудза, огірки, морква, цибуля, люцерна, конюшина, гірчиця, льон, з плодово-ягідних – яблуня, черешня, малина.

Якщо взяти до уваги умови для вирощування різних сільськогосподарських культур в Україні, то стане зрозуміло, що нестача засвоюваного марганцю не така вже й поширена. Але пильність в жодному разі не завадить. Цей елемент схильний до вимивання з верхніх ґрунтових шарів на легких піщаних ґрунтах. Нерідко його брак спостерігається на чорноземах і дерново-карбонатних нейтральних/лужних ґрунтах. Вапнування і посуха – також вагомі причини простежити, чине виник марганцедефіцит.

Застосування хелату марганцю

Технологічний аспект використання добрива зосереджується на двох можливих варіантах: позакореневому внесенні та краплинному зрошенні.

Позакореневе підживлення відбуваються шляхом обприскування стандартними обприскувачами з робочими розчинами необхідних для конкретних культур концентрацій. Оптимальна витрата для овочевих – 200-400 л/га, для плодових і винограду – 500-1000 л/га.

Робочий р-чин необхідно готувати (не в металевій ємності!) безпосередньо перед залученням, поступово додаючи воду до сухого матеріалу і безперервно перемішуючи. Обприскування ж потрібно здійснювати вранці або ввечері (без інтенсивного сонячного випромінювання), в суху погоду, при відсутності вітру (до 5 м/с). Оптимальна t повітря – 10-25 °C. При цьому слід стежити, щоб поверхні листя (як верхня, так і нижня) змочувались рівномірно – так мікроелемент засвоїться рослиною максимально добре.

Якщо на ділянці з року в рік доводиться спостерігати одну і ту ж картину (зараз мається на увазі недолік марганцевого живлення), краще запобігти ознакам голодування, не чекаючи погіршення ситуації.

Що стосується крапельного зрошення, то воно теж показує себе добре. Оптимальна концентрація удобрювального розчину при фертигації – 100 мл/м3 води.

Купити хелат марганцю 7 % у компанії «Система Оптимум»

Щоб придбати будь-які обсяги розглянутого добрива, відправте заявку нашому менеджеру. Якщо знадобиться консультація, зателефонуйте за контактними номерами. Без проблем зорієнтуємо і надамо всю необхідну інформацію.

Купити хелатний марганець у ПП «Система Оптимум» – означає придбати якісне та ефективне добриво на вигідних умовах. Оформляйте замовлення!

Міжнародна назва
Хімічна формула C10H12N2O8Na2Mn
Назви-синоніми етилендіамінтетраоцтової кислоти марганцю - динатрієвий комплекс

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хелат марганцю 7% за вигідною ціною, також замовити Хелат марганцю 7% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.