Хелат магнію 10%

246.00 грн (ціна за 1 кг)
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Актуальна можливість купити хелат магнію за хорошою ціною і зі швидкою доставкою по Україні? Компанія «Система Оптимум» – до ваших послуг. Продаємо зазначений матеріал у різних обсягах від 25 кг. Гарантуємо високу якість кожної партії продукції, а відтак повну відповідність добрива своєму призначенню. Замовляючи хелат магнію у нас, можете бути впевнені в оперативності поставок по Україні – товар завжди в наявності й може бути відправлений без зволікань за вашою заявкою. Ще одна перевага, яку цінують наші постійні клієнти – доступні оптові ціни, одні з найкращих у відповідній ніші ринку країни.

Що таке хелат магнію?

Хелат магнію – це елемент Mg в хелатній формі, найбільш доступній для рослин. Також це концентроване органічне добриво для позакореневого підживлення багаторічників, польових і овочевих культур, покликане сприяти енерговиробленню й відповідно забезпечувати повноцінний розвиток рослин. Високоефективний продукт для оптимального живлення. З технічної точки зору це високоякісний і високочистий удобрювальний матеріал, який не містить баластних домішок, отже, не провокує опіки зеленої маси.

Це добриво ефективно усуває магнієдефіцит у рослинах. Завдяки продуманому складу, без залишку поглинається через поверхні листя в мінімальні терміни, щоб у результаті забезпечити такі позитивні ефекти:

 • інтенсифікація розвитку кореневої системи;
 • прискорення ростових процесів;
 • сприяння поділу клітин;
 • відновлення регенерації хлорофілу;
 • підкріплення системи, що синтезує білок;
 • створення бар’єру для руйнування хлоропластів, а відтак підвищення ефективності фотосинтезу;
 • поліпшення активності ферментів;
 • активізація білкового і фосфорного обміну;
 • інтенсифікація вологозасвоєння з ґрунту, підвищення посухостійкості насаджень;
 • підвищення якісних параметрів продукції.

Роль магнію в житті рослин

Магній – це мікроелемент, значення якого в житті різних рослин не можна недооцінювати. Він – компонент хлорофілу, а в фосфатній формі – складова частина нуклєїнів, пектинів та фітину. З його допомогою виробляється хлорофіл, прискорюється ріст, виробляються потрібні обсяги білків і вуглеводів. Він сприяє фосфорозасвоєнню, активує роботу низки ферментів, підтримує структуру рибосом, підвищує активність засвоєння вуглекислого газу і виконує чимало інших функціональних завдань. Завдяки цьому с/г культури оптимально ростуть, розвиваються і дають належний урожай, а справа, зосереджена на їх вирощуванні, увінчується успіхом.

У міру росту рослин потреба в Mg підвищується. Також актуальність застосування магнієвмісних добрив (найкраще – хелату магнію) збільшується при посухах, холодною весною і при низькій кислотності ґрунту (<5). Найчастіше цього елемента не вистачає на кислих ґрунтах, у зв'язку з його трансформацією в таких умовах у малодоступні сполуки, і на дерново-опідзолених з легким механічним складом при вологому кліматі, позаяк тут багато доступного магнію вимивається в глибші шари.

Дефіцит магнію можна визначити за освітленими кінчиками листя, передусім старого. Згодом його краї закручуються і відмирають. Але страждають не тільки ці частини. Через нестачу магнію відбувається негативний вплив на коріння, проявляються порушення обмінних процесів, погіршується врожайність.

Як тільки стають помітні перші ознаки магнієдефіциту, необхідно діяти, тобто здійснювати позакореневе підживлення максимально ефективним добривом – хелатом магнію.

Особливості застосування магнієвого добрива

Чутливість до нестачі Mg є у всіх культур, зокрема у цукрових буряків, кукурудзи, сорго, картоплі, зернобобових і винограду. Але не всі вони вимагають однакового підходу до внесення. Зернові потрібно удобрювати на початку кущіння і при виході в трубку, зернобобові – на трійчастий лист і в період бутонізації, коли починає наливатися насіння, ріпак – при оновленні вегетації й напередодні цвітіння, бавовник – на початку утворення коробочок і через два-три тижні після сходження. Якщо говорити про цукрові буряки, то їм хелат магнію необхідний на 6-8 лист і перед змиканням міжряддя, а кукурудзі – на 5-7 і 10-12 листи. Особливу увагу радимо приділити підживленню плодово-ягідних культур та винограду: перша обробка потрібна перед цвітінням (при довжині пагонів близько 20 см), друга – після цвітіння, третя – після наливу плодів.

Орієнтовні норми витрат:

 • 0,1-1,5 л/га – для зернових;
 • 1-1,5 л/га – для соняшнику, ріпаку, овочевих та інших культур;
 • 1,5-2 л/га – для кукурудзи, сорго, зернобобових, картоплі, цукрових та кормових буряків;
 • 2-3 л/га – для садів, ягідників і виноградників.

Купити хелат магнію у компанії «Система Оптимум»

Щоб замовити доставку розглянутого добрива, зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Приймаємо заявки через спеціальну форму на сайті, електронною поштою і, звичайно, в телефонному режимі. Кожне звернення опрацьовуємо оперативно, щоб необхідні обсяги товару завжди були у вас у потрібний час.

Пропонуємо купити хелат магнію 10 %, а також інші хелати (цинку, марганцю, міді, кальцію, заліза) клієнтам з усієї України. Відповіді на додаткові запитання – за контактними номерами. Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хелат магнію 10% за вигідною ціною, також замовити Хелат магнію 10% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.