Хелат кальцію 10%

240.00 грн (ціна за 1 кг)

Компанія «Система Оптимум» пропонує купити хелат кальцію підприємствам і приватним особам, що спеціалізуються на вирощуванні різних сільськогосподарських культур, з усієї України. Товар у наявності на складі на постійній основі у великих обсягах. Поставки організовуються оперативно, спосіб і час обговорюються з кожним замовником індивідуально. Якість матеріалу підтверджується відповідною документацією. Ціни на будь-які кількості (25 кг і більше) – в розумних межах. Хелат кальцію 10 % від ПП «Система Оптимум» – це чудовий робочий матеріал, придбати який в Україні можна на вигідних умовах.

Основна інформація про хелат кальцію

Хелат кальцію 10 % – це комплексне органічне мікродобриво, Ca в якому міститься в хелатній формі (стійкій до розкладання при pH 5-11) в концентрації (100 г/кг). Кальцієвмісний удобрювальний продукт, призначений для кореневих і позакореневих підживлень різних культур з метою профілактики та усунення кальцієдефіциту. Також застосовується як інгредієнт складних добрив. Підходить для підживлення овочевих, плодових і квіткових культур в умовах сільського господарства.

Добрий вплив хелату кальцію на рослини – поза всякими сумнівами за умови актуальності застосування і дотримання рекомендацій стосовно кожної конкретної культури. Завдяки діючій речовині (Ca) в найкращій для рослинних організмів формі (хелатній) чагарникам, коренеплодам і квітам надається потужна допомога в розвитку і підтримці здоров’я, а урожай тішить якістю та кількістю. Мікродобриво з хелатованою формою Ca – супер спосіб запобігти вершинній гнилі у томатів, опікам листя салату та іншим негативам, які провокує нестача цього елемента.

Значення кальцію для рослин

Кальцій – важливий для рослинного світу матеріал. Він потрібен для оптимального і здорового розвитку молодих тканин, для поліпшення якісного рівня плодів. Серед його основних впливів, а відтак і з-поміж функцій добрива, яке розглядається:

 • спонукання обміну білків і вуглеводів;
 • регулювання водного балансу;
 • зв’язування ґрунтових кислот;
 • реалізація оптимальних умов для розвитку коренів і зеленої маси;
 • сприяння розчинності великого числа сполук, що є у ґрунті;
 • допомога в засвоєнні рослинами важливих поживних елементів;
 • підвищення доступності макро- і мікроелементів рослинним структурам;
 • сприяння транспорту вуглеводів;
 • зміцнення клітинних стінок і з’єднання клітин;
 • підвищення стійкості до хвороб;
 • стимуляція активності бульбочкових бактерій, які фіксують азот з повітряних мас.

Не переоцінити значення кальцію на ранніх ростових етапах і під час цвітіння – він потрібен для побудови рослин. Якщо буде в дефіциті, переробка і засвоєння запасів поживних компонентів (насамперед, білків і крохмалю) не стануть здійснюватися, як годиться, проростки, молоде листя і пагони під час росту не отримуватимуть необхідні для розвитку сили. Негативний результат у вигляді всихання молодих частин рослини з подальшою її загибеллю не змусить себе чекати.

Хороша якість ґрунту також досягається не в останню чергу завдяки кальцію. Завдяки цьому елементу активізуються корисні мікроорганізми, що мінералізують азот в компостних купах, знижується кислотність ґрунту, прискорюються амоніфікація та сіркоокислення, формується гумус, оперативніше розкладаються органічні речовини в ґрунті, нейтралізується надлишок заліза, марганцю і алюмінію, що зменшує їх токсичну дію. За ним – поліпшення механічного складу землі, її водо- і повітропроникності, а також допомога у формуванні ґрунтової структури.

При кальцієдефіциті в ґрунті деформуються клітини рослин, покривні тканини формуються слабо, міжклітинники, які погано заповнюються лігніном, розвиваються в надмірних кількостях. Також гальмується ріст кореневої системи, вона ослизнюється й гниє, а в такому стані стає дуже привабливою для ґрунтових фітопатогенів і сапрофітів.

Визначити нестачу кальцію можна найшвидше при огляді молодого листя: воно росте загальмовано, має неправильну форму, виникає хлоротична плямистість, кінчики біліють, скручуються вниз, жовтіють і передчасно відмирають, серединні жилки листків ламаються. Якщо дефіцит дуже сильний, відмирають верхівка і квітконоси, а стебла стають дуже слабкими. Щоб всього цього уникнути або повернути рослині колишній здоровий стан, необхідно вчасно задіяти хелат кальцію.

Особливості застосування добрива

Технологічні роботи за участю хелату кальцію передбачають кореневі й позакореневі підживлення. Перші здійснюються різними поливальними системами, зокрема шляхом крапельного зрошення, другі – за допомогою різнотипних оприскувачів. Норми витрати робочого матеріалу для різних с/г культур загальноприйняті. Визначаючи необхідні обсяги хелату кальцію, потрібно враховувати твердість води. Що вода м’якша, то більші кількості необхідно задіяти. Наприклад, для дуже м’якої актуальна витрата 0,8-1 г/л, для середньо твердої – 0,1-0,5 г/л, а для дуже твердої вона зводиться до мінімуму. У випадку зі зворотно-осмотичною водою хелат кальцію використовується протягом усього циклу вирощування в таких обсягах: при пророщуванні – 0,3 г/л, протягом вегетації – 0,8-1 г/л, в період цвітіння – 1 г/л, в останні три тижні – 1,5 г/л.

Застосовувати розглянуте добриво можна самостійно і в складі бакових сумішей, наприклад, в поєднанні з макродобривами або пестицидами. Важливо попередньо перевіряти компоненти на сумісність. Витратити весь розчин слід у день приготування.

Купити хелат кальцію онлайн

Пропонуємо хелат кальцію купити, залишивши заявку онлайн або зв’язавшись з нашим менеджером телефоном. Всі звернення опрацьовуються оперативно. На всі додаткові запитання відповіді надаються досвідченими консультантами.

Якщо вам знадобився хелат кальцію 10 % і ви розглядаєте нашу пропозицію, звертайтеся – потішимо і самим товаром, і умовами його придбання.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хелат кальцію 10% за вигідною ціною, також замовити Хелат кальцію 10% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.