Фамідез

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:

(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Фамідез – це альдегідний концентрат, основним призначенням якого є якісна стерилізація всіх типів медичних та лабораторних  інструментів.

SKU: .
Категорія: Деззасоби
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Фамідез. У нас можна купити Фамідез за доступною ціною. Фамідез має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Фамідезу Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку Фамідезу по всій території України. Ціна Фамідезу також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі Фамідезу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування Фамідезу

Перевагами Фамідез Форте є економічність у використанні та відмінна дезінфекція специфічного медичного обладнання. Засіб широко використовується для очищення хірургічних інструментів та ендоскопів методом змочування медичних приладів у розчині. Фамідез не має запаху та швидко і ефективно дезінфікує металеве лікарське обладнання. Препарат не має інгібітору корозії та відмінно розчиняє біологічні компоненти, саме тому Фамідез є одним з найнадійніших та найбезпечнішиих дезінфікуючих засобів. Основним завданням Фамідез Форте є швидка  ліквідація всіх бактерій з медичних інструментів. Високоефективний концентрат  швидко знищує мікробактерії туберкульозу, а також віруси СНІДу та гепатиту. Цей деззасіб миттєво знищує грибки різновиду Candida та попереджає появу (після обробки інструментів) шкідливих бактерій протягом довготривалого часу. Стерилізація медичних інструментів за допомогою дезінфікуючого засобу Фамідез – це гарантія чистоти та захисту від будь–яких вірусів. Препарат відмінно комбінується з багатьма мийними засобами та легко розчиняється у воді при кімнатній температурі. Власне Фамідез забезпечує отримання не тільки чудової дезінфекції, але й чистоти. Робочі розчини Фамідез використовуються у якості дезінфікуючого засобу під час робочої зміни у лікарні та забезпечують стерильність всередині медичного закладу. За допомогою Фамідез спеціалізовані медичні інструменти повністю захищені від кишкових та крапельних інфекцій, від різних бактерій та шкідливих мікроорганізмів. Стерилізація розчинами Фамідез гарантує захист та безпеку для хворого під час хірургічних втручань або проведення необхідних процедур, які пов’язані з використанням певних медичних інструментів.

Фамідез Форте купити

Якщо Вам потрібно купити оптом Фамідез, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Фамідез, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фамідез за вигідною ціною, також замовити Фамідез з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.