Діамонійфосфат (амоній фосфорнокислий двозаміщений) харчовий

134.40 грн (ціна за 1 кг)

Діамонійфосфат (DAP), хімічна формула (NH4)2HPO4, інша назва амоній фосфорнокислий двозаміщений є одним із водорозчинних фосфатів амонію, солей, які можуть бути отримані при взаємодії аміаку з фосфорною кислотою. Середній рН в розчині 7,5-8. Густина: 1,62 г/см³. Молярна маса: 132,07 г/моль.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Діамонійфосфат

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності амоній фосфорнокислий двозаміщений. У нас можна купити діамонійфосфат оптом за доступною ціною. Амоній фосфорнокислий двозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна амонію фосфорнокислого двозаміщеного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку діамонійфосфату по всій території України. Ціна амонію фосфорнокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі амонію фосфорнокислого двозаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики діамонійфосфату

Диамонійфосфат (DAP), хімічна формула (NH4)2HPO4, інша назва амоній фосфорнокислий двозаміщений є одним із водорозчинних фосфатів амонію, солей, які можуть бути отримані при взаємодії аміаку з фосфорною кислотою. Середній рН в розчині 7,5-8.

Амоній фосфорнокислий двозаміщений (фосфат амонію двозаміщений, діамонійфосфат, Е342) – неорганічний водорозчинний реактив, сіль у вигляді білого порошку, що складається з дрібних безбарвних прозорих кристалів. Добре розчиняється у воді (58 г/100 мл при 10 °C); в ацетоні та спирті не розчиняється; на повітрі поступово позбувається аміаку. Не поєднується зі сильними кислотами, основами та окисниками. Густина – 1,619 г/см3, молярна маса – 132,07 г/моль, молекулярна вага – 132,06, t кипіння – 158 °C, t плавлення (з розкладанням) – 155 °C. Отримання цієї речовини можливе при реакції аміаку та ортофосфорної кислоти.

Застосування діамонійфосфату

Основні сфери експлуатації:

Ϫ Аграрний комплекс. Виступаючи поширеним азотно-фосфорним добривом (концентрованим, безнітратним, розчинним у воді), ця субстанція на певний час підвищує рН ґрунту. Вона не гігроскопічна, не створює пилу і не злежується. Якщо вносити її постійно, ґрунт стає кислішим. З її допомогою досягають правильного співвідношення фосфатів та азоту, вводячи під всі види злаків, а також під деякі овочі та фрукти. Може застосовуватися самостійно і в складі комплексів добрив.

Ϫ Харчопром. У цій галузі, зокрема, у виноробстві й пивоварінні, діамонійфосфат застосовується як підживка для дріжджів, що прискорює їхній ріст. Особливо необхідний цей продукт для білого вина і медових напоїв, яким бракує природних поживних речовин. Також він використовується як добавка-нікотинопосилювач у деяких цигарках.

Ϫ Пожежогасіння. 2-заміщений фосфорнокислий амоній – найпопулярніший компонент засобів для гасіння пожеж. Будучи антипіреном, він знижує температурні показники згоряння матеріалу (вихід горючих газів зменшується, вуглецевих залишків, навпаки, збільшується). Крім того, вогнестійкість діамонійфосфату призвела до його застосування в таких царинах: деревообробка, виробництво тканин і паперу, виготовлення ракетних двигунів (в останньому служить ізолятором). Цей реактив знаходить своє місце і у виробництві люмінесцентних і радіоламп, керамічних виробів, смальти, в обробці стоків. Є флюсом при паянні металів, таких як цинк, мідь, олово.

Інші галузі його використання: військова, електронна, хімічна промисловість, медицина тощо.

Діамонійфосфат дуже широко використовується як добриво. При внесенні його в грунт, він тимчасово збільшує рН грунту, але протягом тривалого терміну оброблений грунт стає більш кислим, ніж раніше. Цей реактив не сумісний з лужними хімічними речовинами, оскільки його амоній-іон швидше перетворюється в аміак у середовищі з високим рН. Типова композиція містить 18 % азоту і 20 % фосфору. Амоній фосфорнокислий двозаміщений забезпечує правильне співвідношення фосфатів та азоту, необхідне для ведення сільського господарства. Це міндобриво застосовується для підживлення таких злаків як пшениця та ячмінь, деяких овочів, а також фруктових садів.

Діамонійфосфат може бути використаний як антипірен. Він знижує температуру згоряння матеріалу шляхом зменшення виходу горючих газів і збільшення виходу вуглецевмісних залишків. Це один з найбільш популярних компонентів у засобах пожежогасіння.

Діамонійфосфат також використовується у харчовій промисловості як пожива для дріжджів у виноробстві та пивоварінні. Дана субстанція стимулює ріст дріжджів, і є корисним доповненням до дріжджових стартерів і вин, які не мають природних поживних речовин, таких як білі вина і меди. Діамонійфосфат також  використовують як добавку в деяких марках сигарет, нібито як нікотиновий підсилювач. Амоній фосфорнокислий двозаміщений застосовують як флюс для пайки олова, міді, цинку.

Зберігання та безпека

 Зберігати фосфат амонію двозаміщений рекомендовано в сухому закритому приміщенні при кімнатній температурі. В таких умовах термін придатності цієї речовини не обмежений.

Оскільки цей продукт не токсичний і пожежо-, вибухобезпечний, особливих вимог щодо безпеки дотримуватися немає необхідності. Однак цілком доречні будуть респіратор і робочі рукавиці. А після виконання робіт потрібно помити руки водою з милом.

Амоній фосфорнокислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом амоній фосфорнокислий двозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фосфат амонію двозаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.    

Міжнародна назва ammonium hydrogen phosphate, diammonium phosphate, ammonium monohydrogen phosphate
Хімічна формула (NH4)2HPO4
Назви-синоніми амоній фосфорнокислий двозаміщений, фосфат амонію двозаміщений, Е342

Вага

фасування 1000 кг

фасування 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Діамонійфосфат (амоній фосфорнокислий двозаміщений) харчовий за вигідною ціною, також замовити Діамонійфосфат (амоній фосфорнокислий двозаміщений) харчовий з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.