Пошук
Дозатор для сірчаної кислоти

90.00 грн

Дозатор для сірчаної кислоти

90.00 грн

Дозатор для сірчаної кислоти – це спеціальний прилад-вимірник, частина установки, призначеної для крапельного відмірювання H2SO4. З його допомогою є можливість дозувати цю хімічну агресивну речовину точно, безпечно і акуратно, в буквальному сенсі, по краплях. Підходить для роботи не тільки зі сірчаною, але й з іншими кислотами.

ТУ України 14307481.011-94

10 мл

Артикул: 00933. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності дозатор для сірчаної кислоти. У нас можна купити дозатор для сірчаної кислоти гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна дозатора для сірчаної кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Дозатор для сірчаної кислоти та його застосування

Виготовляються дозатори зі спеціального лабораторного скла, прозорого, хімічно стійкого і міцного. У комплект поставки входять притертий конус, який слугує перехідником, і шліф з розмірами 19/26.

Дозатор дуже простий і зручний у використанні. Для початку вимірювань необхідно всього лише вставити його в ємність з хімікатом. Завдяки продуманій конструкції, з’єднання приладу з посудиною виходить герметичним. Як результат – небезпечний вміст не контактує з повітрям, ніяких небажаних реакцій не виникає.

Можливі ємності: 5 мл і 10 мл. Допустиме відхилення величини дози, яка відміряється від основної речовини – ± 0,05 мл від номінального значення.

Застосування. Цей дозатор підходить для експлуатації на різного роду підприємствах, проф. діяльність яких пов’язана з використанням кислот, зокрема, і сірчаної.

Де купити дозатор для сірчаної кислоти,
ціна дозатора для сірчаної кислоти

Якщо Вам потрібно купити оптом дозатор для сірчаної кислоти, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на дозатор, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

дозатор для сірчаної кислоти

Залишіть відгук до товару “Дозатор для сірчаної кислоти”