Високоякісні фасовані парафіни відомих виробників

Високоякісні фасовані парафіни відомих виробників

ПП "Система Оптимум" реалізує високоякісні фасовані парафіни відомих виробників, є оптовою компанією, що працює в промисловому секторі. Парафін - речовина білого або жовтого кольору з молекулярною масою 300-450, у розплавленому стані має малу в'язкістю. Парафін не розчиняється у воді і спирті. Розчинення парафінів легко проводиться в ефірі, хлороформі, бензині та ефірних оліях. У розплаві легко змішується з воском, жирами. Температура плавлення парафіну 50-57 °С, при плавленні виділяються займисті пари.

ПП "Система Оптимум" пропонує такі марки парафінів, як: харчовий парафін П-2, технічні парафіни Т-1, T-2, Т-3, НС, ароматизований парафін, парафін для обварки вуликів, поліетиленовий віск,  віск захисних марок ЯВ-1, парафін для обробки деревини, лабораторний парафін в гранулах або пластівцях тощо.

Парафін дуже широко використовується у найрізноманітніших галузях виробництва, а саме: при виготовленні свічок, у деревообробній промисловості для сушки і просочення деревини, в резинотехніці і шинній промисловості як пом'якшувач для гумових сумішей. У медичній практиці (парафінотерапія). У косметичній промисловості, в косметичних салонах (як віск), гірськолижному спорті. У лабораторній практиці використовується очищений (лабораторний) парафін. На основі парафіну виготовляють хлорпарафін. Він використовується у хімічній промисловості як сполучний і тиксотропний агент. Додаткова інформація про застосування парафіну міститься за наступними посиланнями:

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.