У головній ролі Наука. Науковий театр у Lviv Open Lab

У головній ролі Наука. Науковий театр у Lviv Open Lab

        Перший науковий театр - ініціатива команди громадського простору інноваційної освіти Lviv Open Lab та хіміка Миколи Лехновського. Саме у Lviv Open Lab за сприяння компанії “Система Оптимум” діти з різних куточків Львова отримали змогу на власні очі побачити хімічні експерименти у незвичному форматі театру.

        Наука та театр, на перший погляд речі непоєднувані, разом дають вибухову суміш дитячого захоплення та зацікавленості.

        Цього разу дійство відбувалося у День святого Миколая. Тому для того, аби створити незабутнє наукове свято, пан Микола став справжнім Миколаєм-науковцем. У руках хіміка усе кипить, розчиняється, змінює колір, надувається та вибухає. З реактивами та спеціальним посудом від “Системи Оптимум” вдається створювати справді видовищні експерименти. Усі в захваті - наука ще ніколи не була такою цікавою. Цього дня команді Lviv Open Lab довелося зробити два покази та закрити реєстрацію завчасно, адже охочих відвідати театр було дуже багато.

        Хімія у яскравих експериментах набагато цікавіша за нудні підручники. Це підтверджують слова автора наукових майстер-класів пана Миколи: “Після одного з показів зателефонував вчитель і сказав, що у творі на тему “Ким я хочу бути” 25 із 26 учнів сказали, що хочуть бути хіміками. Я вважаю, що це наш маленький успіх!”

        Схожі заходи часто відбуваються у просторі інноваційної освіти Lviv Open Lab, де створюються нові формати знайомства з наукою. Цього разу за підтримки “Системи Оптимум” команді простору вдалося створити справді видовищне свято.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.