Гідроксиламін сульфат для хімічної промисловості

Гідроксиламін сульфат для хімічної промисловості

Гідроксиламін сульфат (сірчанокислий гідроксиламін) – це сполука неорганічної природи, гігроскопічна, у вигляді твердої білої порошкоподібної маси, що складається з невеликих кристалів. Має середньо відчутний запах. Легко розчиняється у водному середовищі і концентрованому аміачному водному розчині, в сірчаному ефірі розчинення слабке, в спиртах (етанолі та метанолі) розчиненню не піддається. Осадження з водних розчинів відбувається за допомогою спирту. Ця речовина є потужним відновником, токсична, може подразнювати шкірні покриви.

Молярна маса – 164,14 г/моль, густина – 1,86 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 170 °C, t кипіння – 330 °С. Формула: (NH2OH)2•H2SO4.

Хімічна промисловість – один з найактивніших споживачів цього матеріалу. Тут, а саме в неорганічних реакціях, він часто служить відновником. Завдяки йому з максимальною точністю можна визначити 2-фуранкарбальдегід, мурашиний альдегід, камфору та глюкозу. Не обходиться без цієї речовини і органічний синтез. Вона добре реагує з кетонами і альдегідами, внаслідок чого формує оксими, зокрема циклогексанооксим і диметилдіоксим. Задіюється в титриметричному аналізі органічних сполук при прямому титруванні, при синтезі гірчичних олій та очищенні вищих кетонів і альдегідів.

Гідроксиламін сірчанокислий застосовують також при створенні каучуково-гумової продукції, пестицидів, барвників і деяких хімічних реактивів, наприклад, капролактаму. З його участю аналізують водні та ґрунтові показники і виконують хімічні дослідження, необхідні для металургійної галузі.

При роботі з цією сполукою важливо дотримуватися запобіжних заходів і особистої гігієни, а також використовувати ЗІЗ.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.