Гідроксиламін сірчанокислий (гідроксиламін сульфат)

11250 грн
450.00 грн
(ціна за 1 кг)

Гідроксиламін сірчанокислий – це кристали білого кольору. Хімічна формула речовини 2NH2OH·H2SO4. Гідроксиламін сульфат відмінно розчиняється у воді та бере участь у багатьох хімічних реакціях.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гідроксиламін сірчанокислий. У нас можна купити гідроксиламін сірчанокислий оптом за доступною ціною. Гідроксиламін сірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна гідроксиламіну сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гідроксиламіну сірчанокислого по всій території України. Ціна гідроксиламіну сірчанокислого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі гідроксиламіну сірчанокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики гідроксиламіну сірчанокислого

Гідроксиламін сірчанокислий (гідроксиламін сульфат, гідроксиамоній сульфат) – неорганічна гігроскопічна біла/безбарвна речовина у вигляді дрібних кристалів моноклінної сингонії або порошкоподібної маси, потужний електроліт. Запах легкий, середньої відчутності. Є активним учасником багатьох хімічних реакцій. Добре розчиняється у воді (329 г/л при 20 °C) і ефірі, в етиловому та метиловому спиртах не розчиняється. Густина – 1,86, молярна маса – 164,14 г/моль, t кипіння – 330 °C, t плавлення – 170 °C. Формула – 2NH2OH•H2SO4.

Фізичні властивості гідроксиламіну сірчанокислого

У водних розчинах гідроксиламін сірчанокислий дисоціює по основному та кислотному типу. На повітрі сполука є нестабільною та легко окислюється киснем повітря. При взаємодії з окислювачами гідроксиламін сульфат виявляє властивості відновлювача.

Отримання цієї речовини здійснюється нейтралізацією гідроксиламіну за допомогою сульфатної кислоти. Випадання з водних розчинів відбувається, якщо використовувати для цього спирт.

Застосування сірчанокислого гідроксиламіну

Найбільш активні споживачі цієї субстанції – це хімічна галузь, фармацевтика і фотокінопромисловість.

У першому напрямі її використовують в якості відновника при проведенні неорганічних реакцій. Також з її допомогою можна максимально точно визначити фурфураль, формальдегід, камфору і глюкозу. Крім того, спостерігається її застосування і в органічному синтезі. Добре взаємодіючи з кетонами і альдегідами, сульфат гідроксиламіну утворює ізонітрозосполуки.

Другий напрямок задіює цю речовину для хімічних аналізів при виготовленні вітамінів і точного розпізнання магнію при титриметричному аналізі.

У третьому цей реактив виступає неорганічним проявником. Входить до складу кольорових розчинів для проявлення як допоміжний зберігаючий компонент (обробка кіноматеріалів, фоторобіт).

Крім того, гідроксиламін сульфат використовується при виготовленні деяких хімреагентів (наприклад, капролактаму), пестицидів, барвників, гумових виробів, зокрема, автошин, при вивченні показників води, ґрунту і для хімічних досліджень у металургії.

У лабораторній практиці гідроксиламін сульфат застосовується у якості відновника при неорганічному аналізі. Крім того, гідроксиламін сірчанокислий використовується для точного визначення фурфуролу, формальдегіду, камфори, а також глюкози.

Дана речовина активно застосовується у органічному синтезі та відмінно взаємодіє з кетонами та альдегідами, утворюючи оксими.

У фармацевтичній галузі гідроксиламін сульфат бере участь у хімічному аналізі під час виробництва вітамінів, а також використовується для точного визначення магнію при титруванні. Такий реактив є сировиною для виробництва деяких пестицидів та різних хімічних реагентів. Крім того, гідроксиламін сірчанокислий застосовується для аналізу титрометричним методом органічних сполук при прямому титруванні. Гідроксиламін сульфат ще застосовують для точного аналізу води, хімічного аналізу ґрунту та для хімічного аналізу у металургії.

У промисловості гідроксиламін сульфат йде на виробництво гумово-каучукових виробів для автомобільних шин.

Зберігання. При необхідності зберігати цю їдку сполуку деякий час, потрібно забезпечити рекомендовані умови. Тара повинна бути щільно закритою. Приміщення – сухим, прохолодним, добре провітрюваним. Несумісні речовини (мідь і мідні сплави, сильні окисники та основи, нітрити) потрібно розташовувати якомога далі від неї.

Хоча ця речовина і стабільна, але можливість вибухання існує, тому нагрівати її не потрібно. Присутність лугів також може спровокувати розкладання з вибухом.

Важливо розуміти і те, який результат буває, якщо здійснюється контакт гідроксиламіну сірчанокислого з іншими середовищами. У водних розчинах відбувається дисоціація за двома типами: основним і кислотним. Взаємодія з киснем повітря призводить до швидкого окислення (чутливість до повітря у гідроксиамонію сульфату висока), а з окисниками – до прояву властивостей відновника.

Безпека. Ця сполука отруйна і може подразнювати шкірні покриви. Таку її властивість необхідно врахувати при роботі з нею.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гідроксиламін сульфат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гідроксиламін сульфат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Гідроксиламін сірчанокислий чда

    

Гарантійний термін зберігання 1 рік
Виробник Китай
Формула 2NH2OH·H2SO4

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Біла дрібна кристалізація, без видимих домішок Відповідає
2 Масова частка основної речовини, % 99,0 99,0
3 Втрати при висушуванні, % ≤ 0,3 0,17
4 Важкі метали (Pb), % ≤ 0,0003 < 0,0001
5 Залізо (Fe), % ≤ 0,0005 0,00002
6 Хлориди (Cl), % ≤ 0,0005 ≤0,00002
7 Амоній сульфат, % ≤ 0,8000 0,1

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає оригінальному сертифікату виробника.                                                       

Міжнародна назва hydroxylammonium, oxammonium sulfate, oxyammonium sulfate, hydroxylmine sulfate
Хімічна формула 2NH2OH·H2SO4
Назви-синоніми гідроксиламін сульфат, гідроксиамоній сульфат

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гідроксиламін сірчанокислий (гідроксиламін сульфат) за вигідною ціною, також замовити Гідроксиламін сірчанокислий (гідроксиламін сульфат) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.