Пошук
Оксид заліза (ІІІ), заліза (ІІІ) окис

-

Оксид заліза (ІІІ), заліза (ІІІ) окис

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Заліза (ІІІ) оксид (окис заліза (ІІІ)) – це складна тверда сполука неорганічної етимології, сукупність Fe і O. Це оксид з амфотерними властивостями, в яких переважають основні. Формується в процесі згоряння заліза на повітрі. Забарвлення – між червоним і брунатним. До значних температур проявляє стійкість.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності оксид заліза (ІІІ). У нас можна купити оксид заліза (ІІІ) гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна заліза (ІІІ) окис Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

З водою в реакцію не вступає, з кислотними та лужними середовищами взаємодіє повільно. З оксидами інших металів відбувається сплавлення, результат якого – поява двоокисів (шпінелів). Відновлення цієї речовини можливе за допомогою чадного газу або розплавленого заліза.

Молярна маса – 159,69 г/моль, густина – 5,242 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 1566 °C, t кипіння – 1987 °C. Формула – Fe2O3.

Знаходження в природі й отримання в промисловості заліза (ІІІ) оксид

У природних умовах окис заліза можна часто бачити в формі мінералу гематиту, що обумовлює червоний відтінок латериту, червоноземів та, зокрема, поверхні Марса. Ще одна природна модифікація – мінерал маггеміт.

Промислове отримання можливе термічним розкладанням солей заліза на повітрі або вилученням вологи з гетиту шляхом прожарювання.

Застосування оксиду заліза (ІІІ)

Цю речовину застосовують у різних галузях і процесах, зокрема:

– виплавлення чавуну в доменних печах;

– термітне зварювання конструкцій зі сталі;

– утворення нітриду водню (виступає реакційним прискорювачем);

– отримання дієнових мономерів у нафтохімії (як головний компонент каталізатора);

– кераміковиробництво, виготовлення кольорового цементу і мінеральних барвників (входить до складу різних виробів);

– наповнення магнітних стрічок зображеннями і аудіо інформацією (є носієм аналогових і цифрових даних);

– полірування сталевих і скляних поверхонь (відома як червоний крокус).

Без Fe2O3 не обходиться і ракетомоделювання, де з його допомогою виготовляють карамельне ракетне пальне. Останньому властива висока швидкість горіння (на 80 % більша, ніж у звичайного пального).

Заліза (ІІІ) оксид – це також головна складова частина колькотару, або залізного сурику, за аналогією з яким часто називають і саму речовину.

Крім того, окис заліза використовується і в харчопромі як добавка до їжі, харчовий барвник E172, що надає продуктам харчування переважно жовтого, помаранчевого, червоного або коричневого забарвлення. E172 дозволена до застосування в Україні, Росії та багатьох інших країнах.

Безпека. Залізо, як і його оксиди, в обмежених кількостях не тільки безпечні для людського організму, але й корисні. Їх користь проявляється, зокрема, в підвищенні рівня гемоглобіну в крові. Однак надмірні кількості можуть вплинути на здоров’я в негативному ключі. Високі концентрації сприяють появі вільних радикалів, що провокують серцеві напади та інсульти. А скупчення цієї субстанції в печінці може стати причиною утворення злоякісних пухлин.

Оптимальна кількість вживання добавки Е172 на добу – 0,5 мг/кг ваги тіла людини.

Якщо Вам потрібно купити оптом заліза (ІІІ) оксид , зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на залізо (ІІІ) оксид , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

оксид заліза

Залишіть відгук до товару “Оксид заліза (ІІІ), заліза (ІІІ) окис”