Пошук
Вата медична

4.20 грн

вата медична
вата
вата1

Вата медична

4.20 грн

Медична вата – це витратний матеріал для поглинання вологи, який застосовується не тільки в медичних, а й в косметичних цілях, не тільки в медустановах, але і в побуті.

Артикул: 00216. Категорія: .

Вата і марля медична – одні з найпопулярніших перев’язувальних матеріалів. Вони необхідні для фіксації медпрепаратів, підтримки гігієни, при перев’язуваннях ран та опіків, для маніпуляцій під час оперативних втручань тощо. До них висуваються особливі вимоги, що стосуються однорідності структури, міцності й еластичності, м’якості та гігроскопічності. Вата та марля повинні бути хімічно нейтральними, сприяти процесам регенерації, зберігати свої властивості під час стерилізації й при контакті з лікувальними засобами.

Дуже важливо, щоб вата була виготовлена з натуральної сировини (найкраще, зі 100 % бавовни), яка в процесі виробництва пройшла багато етапів очищення. Тоді вона буде мати однорідну структуру без грудок, буде м’якою і приємною на дотик. Правильний колір вати – білий або біло-бежевий; наявність синього відтінку говорить про присутність у її складі оптичних відбілювачів. Рідина, нанесена на вату, повинна швидко вбиратися, а не розтікатися по поверхні. Таких характеристик як запах і волога, а також пил і дрібні волокна при розриві, не має бути. Все це гарантує позитивний вплив на організм людини, безпеку, відсутність алергій і запалень.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

вата медична

Залишіть відгук до товару “Вата медична”