Пошук
Сульфат цинку (цинк сірчанокислий, цинковий купорос) 7-водний

35.10 грн

Сульфат цинку (цинк сірчанокислий, цинковий купорос) 7-водний

35.10 грн (ціна за 1 кг)

Сульфат цинку – це неорганічна сполука з формулою ZnSO4, а також сульфатом цинку називають будь-який з трьох його гідратів. Історично відомий як “білий купорос”.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат цинку 7-водний. У нас можна купити цинк сірчанокислий оптом за доступною ціною. Цинк сірчанокислий 7-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна цинкового купоросу Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку цинку сірчанокислого по всій території України. Ціна цинку сірчанокислого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі сульфату цинку 7-водний оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики сульфату цинкуцинк сірчанокислий гурт

Цинк сірчанокислий (сульфат цинку, цинковий купорос) – цинкова сіль сірчаної кислоти у вигляді білих прозорих призмоподібних кристалів або дрібнокристалічної порошкоподібної маси, яка не має кольору і запаху, в’язка на смак. Взаємодія з повітряними пластами призводить до вивітрювання. У воді розчиняється легко – 22 г/100 мл (29,4 % при 0 °C, 37,7 % при 99 °C). У етиловому спирті розчинення майже не спостерігається, в гліцерині розчиняється, але повільно. Для водних розчинів властиві кислі реакції. Температурний інтервал 600-900 °C призводить до розкладання на оксид цинку і оксид сірки (VI). Гідроліз слабких розчинів є причиною помутніння через появу осаду. Молярна маса – 161,47 г/моль, густина – 3,8 г/см3, t плавлення – 680 °C, t кипіння – 740 °C. Формула – ZnSO4.

У природних умовах ця речовина перебуває у вигляді мінералу, іменованого госларитом. Популярні способи отримання:

– випарювання + кристалізація з розчинів (разом з цим вдається виробляти металевий цинк);

– випалювання природної руди (цинкової обманки) з подальшою обробкою розведеною сульфатною кислотою.

Застосування сірчанокислого цинку

Ця сполука застосовується в різних промислових напрямках. З її участю виготовляють віскозу в текстильній індустрії, де вона виступає протравою. Роль відбілювача виконує в целюлозно-паперовій галузі, флотореагента – в металургії. Використовується в лабораторній практиці, при створенні глазурі, мінеральних фарб, для попередження гниття деревини, в гальванотехніці, акумуляторних батареях і хімічних джерелах енергії.

Медицина і фармацевтика потребують сульфат цинку, коли мова йде про створення очних крапель, антивікових засобів, засобів для вмивання, очищення обличчя; про застосування в стоматологічних цілях. Тут цінні такі його ефекти, як зв’язування, дезінфекція, підсушування та імуномодуляція. Зовнішнє застосування показане при ларингітах та кон’юнктивітах, вагінітах й уретритах.

Ще один важливий споживач сірчанокислого цинку – аграрний комплекс, де цинковий купорос найчастіше є універсальною мікродобавкою. Його потребують плодово-ягідні, овочеві та квіткові культури, в ґрунті посадки яких спостерігається цинкодефіцит.

Популярні способи внесення цього мінерального добрива:

– позакореневе підживлення (прискорює плодоношення, максимізує урожай, підвищує кількісний вміст цукру і вітамінів);

– передпосівна обробка методом зрошування.

Типи ґрунтів, яким передусім потрібен цинковий купорос: дерново-карбонатні, вапновані дерново-підзолисті, карбонатні чорноземи, сіроземи, каштанові ґрунти та інші.

Сульфат цинку і безпека

Ця речовина пожежо- та вибухобезпечна, токсинів у повітрі не утворює, за впливом на людину належить до 2-го класу небезпеки. Може потрапляти до організму через дихальні шляхи, шлунково-кишковий тракт і цілісні шкірні покриви. На шкірі при контакті з нею з’являються виразки, на слизових – атрофії й ерозії. Щоб уникнути цього, приміщення, де застосовується цинк сірчанокислий, повинні добре вентилюватися. Необхідно використовувати ЗІЗ. Дозволена концентрація речовини в робочому повітряному просторі – 0,5 мг/м3.

Правила упакування, перевезення та зберігання

Упаковують цей продукт у спецконтейнери, зокрема, м’які одноразові, або багатошарові мішки з паперу по 25 або 50 кг. Сульфат цинку-комбікорм поміщають відразу в два мішки (ПЕ + паперовий) місткістю не більше 25 кг.

Перевезення його можливе будь-яким видом критих ТЗ. Якщо здійснюється залізничним способом, то повагонно.

Мішки з цим реактивом потрібно зберігати в критих коморах, контейнери можна у відкритих спеціально відведених місцях. Головні умови – сухість і циркуляція повітря. Термін придатності визначає виробник, може становити від року до п’яти.

Цинк сірчанокислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом цинк сірчанокислий 7-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат цинку, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

цинк сернокислый

Залишіть відгук до товару “Сульфат цинку (цинк сірчанокислий, цинковий купорос) 7-водний”