Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Сінвал

66,00 грн

Сінвал

66,00 грн (ціна за 1 кг)

Сінвал – це унікальний мийний технічний засіб, призначений для усунення найрізноманітніших забруднень, як виробничого, так і експлуатаційного характеру. На вигляд ця рухлива рідка речовина може бути різною за кольором: від світло-жовтої до темно-брунатної. Висока ефективність досягається завдяки ПАР, які входять до її складу.

SKU: 08001. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сінвал. У нас можна купити сінвал за доступною ціною. Сінвал має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сінвалу Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку сінвалу по всій території України.  При купівлі сінвалу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Показово, що сінвал нетоксичний, небезпечних вторсполук не утворює і безпечний для людини (належить до 4-го класу небезпеки). Крім того, помірно стабільний за впливом на довкілля (3-й ступінь біологічного розпаду в стоках).

До незаперечних переваг цієї речовини, що яскраво виділяють її на тлі аналогів, належать такі характеристики:

– допустимість використовувати будь-який вид води різної твердості, що відкидає потребу поповнювати виробничі запаси дистильованою;

– підвищена концентрація, завдяки чому знижується витрата розчину і, як результат, мінімізуються видатки на обслуговування обладнання.

Застосування сінвалу

Цей засіб знаходить широке застосування в очищенні проточних ділянок ГТУ на холодних прокрутках. Ним промивають газоповітряні тракти енергоустановок, очищують фільтри з металу від сажі, смолистих нашарувань і нагароутворювального бруду. Крім того, сінвал підходить для звичайного промивання різноманітних деталей.

Промивання й очищення вимагають застосування розчинів різної концентрації і температури. Якщо для першого процесу підійде засіб, приготований у співвідношенні 15 г/1 л при t приблизно 30 °С, то для другого знадобиться розчин з кількістю від 60-75 г сінвалу на 1 л води і з t 50-60 °С.

При використанні цього продукту варто враховувати його високі піноутворювальні властивості. Тобто, в струменевих мийках застосовувати його не слід.

Упакування, транспортування, зберігання

Тарою для цієї речовини, як правило, служать металеві ємності. Другий варіант упакування – тара з ПЕ (переважно, каністри). Об’єм може бути найрізноманітнішим – від 10 л до 200 л.

Перевозити його допустимо будь-якими видами ТЗ (авто-, залізничним, повітряними та ін.) з дотриманням правил, встановлених для транспортування хімічних вантажів на конкретному з них. Хоча особливих застережень немає.

Оскільки сінвал неотруйний, важко горючий, пожежо- та вибухобезпечний, до зберігання також не висуваються особливі вимоги. Для цього цілком підійдуть сухі прохолодні приміщення з оберіганням продукту від дії прямих сонячних променів.

Якщо Вам потрібно купити гуртом сінвал, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сінвал, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

сінвал

Залишіть відгук до товару “Сінвал”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сінвал за вигідною ціною, також замовити Сінвал з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product