Пошук
Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик)

32.10 грн

Акція!
Каустична сода, натрій гідроксид купити в Україні. Система Оптимум. Ціна на гідроксид натрію
natrij gidroksid (kaustichna soda) (1)

Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик)

32.10 грн (ціна за 1 кг)

Гідроксид натрію, відомий також як каустична сода застосовується в усіх галузях промисловості, а також для побутових потреб.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності натрій гідроксид (каустична сода). У нас можна купити натрій гідроксид гуртом за доступною ціною. Гідроксид натрію має сертифікат якості. Якість, умови придбання і соди каустичної ціна  Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку  гідроксиду натрію по всій території України. Ціна соди каустичної також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі  гідроксиду натрію гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування соди каустичної (гідроксиду натрію)

Їдкий натрій застосовується в усіх галузях промисловості, а також для побутових потреб.
Каустик використовується в целюлозно-паперовій промисловості для делігніфікації (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, ДВП.Каустична сода (натрій гідроксид)

Їдкий луг використовують для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших мийних засобів.

У хімічних галузях промисловості натрій гідроксид застосовується для нейтралізації кислоти, як реагент або каталізатор у хімічних реакціях; у хімічному аналізі – для титрування; також NaOH використовується для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів; у нафтопереробці – для виробництва олив.

Каустична сода бере участь у виготовленні біодизельного пального, що одержується з рослинних олій та використовується для заміни звичайного дизельного пального. Для отримання біодизелю до дев’яти масових часток рослинної олії додається одна масова частка каустику.

Використовується їдкий натрій в якості реактиву для розчинення засмічень каналізаційних труб у вигляді сухих гранул або у складі гелів. Натрій гідроксид дезагрегує засмічення і сприяє легкому просуванню його далі по трубі.

Каустична сода у цивільній обороні застосовується для дегазації і нейтралізації отруйних речовин, у тому числі зарину, в ізолюючих дихальних апаратах (ІДА), для очищення повітря від вуглекислого газу, що видихається.Каустична сода (натрій гідроксид)

У приготуванні їжі каустик бере участь: для миття та очищення фруктів та овочів від шкірки, у виробництві шоколаду та какао, напоїв, морозива, фарбування карамелі, для розм’якшення маслин і при виробництві хлібобулочних виробів.

Натрій гідроксид зареєстрований в якості харчової добавки E524.

Гідроксид натрію – їдка речовина, яка викликає корозію металів. Їдкий луг належить до речовин другого класу небезпеки. Тому при роботі з лугом потрібно дотримуватися обережності. При попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі утворюються серйозні хімічні опіки. При контакті слизових поверхонь з їдким лугом необхідно промити уражену ділянку струменем води, а при попаданні на шкіру – слабким розчином оцтової кислоти.

Використовуючи натрій гідроксид (соду каустичну) рекомендують застосовувати засоби хімічного захисту: хімічні захисні окуляри для захисту очей, гумові рукавички або рукавички з прогумованою поверхнею для захисту рук (латексні рукавиці), для захисту тіла, хімічностійкий одяг, просочений вінілом або прогумовані фартухи.

Умови зберігання гідроксиду натрію: у щільно закритій тарі, в недоступному для дітей та тварин місці.

Натрій гідроксид (NaOH) – тверда речовина білого або жовтуватого кольору, виробляється у вигляді гранул або лусочок, без запаху, слизька на дотик (як рідке мило). Найбільш поширені назви – каустик, каустична сода, їдкий натр. Це сильний луг, який має властивість руйнувати органічні матеріали та речовини. Особливо небезпечний для людини, оскільки викликає серйозні опіки шкіри, подразнення слизових оболонок. Належить до 2 класу небезпеки шкідливих речовин. Варто пам’ятати про вибухонебезпечні властивості їдкого натру. Проявляються вони при реакції гідроксиду натрію з металами (цинк, олово, алюміній). Нерозчинний в ацетоні, ефірах. Серед основних властивостей каустику варто відзначити його добру розчинність у воді з виділенням великої кількості теплоти; також каустична сода розчиняється в гліцерині, метанолі, етанолі; гігроскопічна (активно вбирає вологу з повітря), нейтралізує шкідливі гази (наприклад, вуглекислий газ), завдяки чому використовується в деяких дихальних апаратах.

Висока активність гідроксиду натрію дозволяє застосовувати дану речовину в різноманітних галузях промисловості від хімічної і нафтопереробної до харчової. Розглянемо основні сфери застосування їдкого натру. В деревообробній промисловості каустична сода використовується для виготовлення ДВП, целюлози; в нафтопереробній – для очищення нафтопродуктів та виробництва біодизелю; в металургійній – для виготовлення алюмінію; в легкій промисловості – для вибілювання тканин, виготовлення шовку; в автомобільній – в акумуляторах. Виробництво хімічних реактивів (зокрема, трилону Б), хімічних волокон, нейтралізація кислот і кислотних основ – найбільш поширені напрямки хімічної промисловості, де активно використовують гідроксид натрію. В наш час неможливо уявити виготовлення твердого мила без каустичної соди, а також деяких шампунів, кремів, рідини для зняття лаку, мийних засобів. Це один зі складників засобів для очищення труб від засмічення завдяки хорошій здатності розчиняти органіку будь-якого походження. Ще одна галузь, де застосовують гідроксид натрію – це харчова промисловість. Там він більш відомий як популярна харчова добавка Е524. Використовується вона як регулятор кислотності під час приготування солодощів, безалкогольних напоїв, хлібобулочних виробів, рафінування олії.

Де купити соду каустичну, ціна соди каустичної

Якщо Вам потрібно купити гуртом натрій гідроксид (соду каустичну), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо соди каустичної ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua
Додаткова інформація, зокрема показники якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ який можна переглянути за наступним посиланням.

 

Вага

мішок 25 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Каустична сода, натрій гідроксид купити в Україні. Система Оптимум. Ціна на гідроксид натрію

Залишіть відгук до товару “Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик)”