Пошук
Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик)

25.80 грн

Акція!
Каустична сода, натрій гідроксид купити в Україні. Система Оптимум. Ціна на гідроксид натрію
natrij gidroksid (kaustichna soda) (1)

Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик)

25.80 грн (ціна за 1 кг)

Гідроксид натрію, відомий також як каустична сода застосовується в усіх галузях промисловості, а також для побутових потреб.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорії: , .

Гідроксид натрію оптом як продукт, необхідний для застосування в величезному переліку галузей, користується сьогодні неабиякою популярністю. Його щодня і повсюдно використовують у різноманітних пром. напрямках та в побуті. Він без перебільшень є найпоширенішим лугом. Гідроксид натрію купити в різних обсягах пропонує приватне підприємство «Система Оптимум».

Характеристики каустичної соди

Це дуже основна мінеральна речовина, що називається також їдким натром, каустиком і їдким лугом. У харчопромі відома як добавка до їжі Е 524. У стандартному вигляді характеризується гранульованою/кристалічною/пластинчастою формою, має білий колір, є матеріалом з чималою гігроскопічністю. Перебуваючи в контакті з повітряними масами, реагує з діоксидом вуглецю, в результаті чого формується карбонат натрію.
Ця сполука належить до другого класу небезпеки. Є вибухонебезпечною. Зберігання слід здійснювати в герметично закритій тарі.

Сфери застосування гідроксиду натрію (соди каустичної)

Високоактивність, характерна цьому продукту, пояснює його застосування у великому спектрі галузей та процесів. Ось основні зі сфер, де задіюють харчовий і технічний каустик:

 • харчопром (застосування в якості добавки, що регулює кислотність при створенні випічки, кондитерки, напоїв, під час рафінування олії, переробки жирів);
 • хімія (створення динатрієвої солі етилендіамінтетраоцтової кислоти та інших хім. реактивів, натрієвих сполук, виготовлення хім. волокон, здійснення реакції нейтралізації у випадку з кислотами, визначення кількості кислот у пробах);
 • створення кускового мила, мийних, гігієнічних засобів для тіла, волосся, рідин для видалення лаку з нігтів тощо, а також композицій для дезінфекції пральних машин;
 • трубоочищення, промивання каналізації, з метою видалення засмічень, у зв’язку з чудовим розчиненням різних органічних компонентів;
 • водопідготовка (обробка питної води);
 • нафтопереробка (очищення нафтових продуктів, виготовлення біодизелю);
 • деревообробка (виробництво ДВП, паперу та ін.);
 • металургійний комплекс (виплавлення алюмінію);
 • легка промисловість (відбілювання текстилю, застосування при створенні шовку);
 • автомобільний сегмент (використання в акумуляторних батареях).

Властивості гідроксиду натрію

Купуючи гідроксид натрію оптом, важливо орієнтуватися в його властивостях:

 • розчинення в H2O у співвідношенні 108,7 г/100 мл, досить добра розчинність в етиловому і метиловому спиртах й відсутність такої в етоксиетані. Виділення значних обсягів тепла при розчиненні;
 • провокування корозійних проявів на металевих і текстильних матеріалах;
 • чимала гігроскопічність в твердому вигляді, а відтак швидка трансформація в сильно концентрований розчин при перебуванні на повітрі;
 • оперативне і екзотермічне реагування з кислотами;
 • прискорення полімеризаційних процесів метилформальдегіду та інших речовин, що піддаються полімеризації;
 • ризики використання, зокрема можливість вибуху при поєднанні з тетраметиленоксидом, що нерідко містить перекиси.

Молярна маса – 39,997 г/моль, густина – 2,13 г/см³. Термічні властивості: t плавлення – 323 °C, t кипіння – 1403 °C. Формула: NaOH.

Каустична сода і її вплив на людину

Каустична сода – матеріал їдкий, токсичний і корозійно-активний (2-й клас небезпеки). При контакті зі слизовими і шкірою здатний виявляти потужну подразнювальну дію – аж до хім. опіків. При ковтанні згубний вплив на слизові максимізується, при попаданні в очі вражається сітківка і погіршується зір. Вдихання пилу може призвести до нанесення шкоди верхнім дихальним шляхам і легеням.
Із зазначеного випливає, що нехтувати технікою безпеки, маючи справу з цією речовиною, не можна. Обережності слід дотримуватися обов’язково. Рекомендовано застосовувати такі ЗІЗ:

 • хім. окуляри, що захищають очі від бризок,
 • рукавиці, виконані з гуми або такі, що мають прогумовану поверхню, для захисту рук;
 • хім. стійкий одяг з гумовим або вініловим просоченням для захисту тіла.

Якщо контакту зі слизовими уникнути не вдалося, важливо якнайшвидше промити уражену ділянку водою. У випадку зі шкірними покривами для обробки потрібно використовувати слабкий розчин кислоти (борної/оцтової). Попадання ж в очі вимагає виконання такої послідовності маніпуляцій: спочатку промивання легким розчином ортоборної кислоти, потім – водою.
ГДК речовини в повітряному просторі робочої зони – 0,5 мг/м³.

Купити каустичну соду в Україні

Якщо ви хочете гідроксид натрію купити в Україні, звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! Ми реалізуємо найрізноманітніші хімічні сполуки, зокрема і розглянутий продукт, у роздріб. Не меншим попитом користується опт. Замовлення приймаємо з усіх регіонів країни, кожне з них виконуючи швидко і в найкращому вигляді.
Кожна партія товару характеризується високою якістю. Якісні показники, лабораторний висновок, а також інша важлива інформація – все це є в сертифікаті якості, що супроводжує товар. Ознайомитися з ним можна за цим посиланням.

Доступні ціни

Замовити їдкий натр на сайті компанії «Система Оптимум» – означає придбати потрібний робочий матеріал зовсім недорого. Продаж різних хімічних речовин нашою компанією здійснюється на взаємовигідних умовах. Доступна для клієнта ціна – один з головних аспектів діяльності.
Якщо знайдете матеріал дешевше, зателефонуйте нам – і ми зробимо для вас цікаву пропозицію.
Продаж гідроксиду натрію оптом
Оформляючи замовлення в інтернет-магазині нашого підприємства на опт, можете бути впевнені: кращої ціни ніхто не запропонує! А додатковою перевагою стане комфортна співпраця, що передбачає оперативність поставок партій будь-яких обсягів по всій Україні.
Якщо будуть актуальні замовлення продукції на постійній основі, ми запропонуємо вам супер умови поставок!

Замовити в інтернет-магазині з доставкою

Щоб замовити гідроксид натрію оптом, щоб купити продукт з доставкою в мінімальні терміни, незалежно від регіону розташування вашого підприємства, звертайтеся до ПП «Система Оптимум» просто зараз!
Уточнити характеристики товару, умови його придбання, зокрема, доставку, оплату, кінцеву вартість і т.д., можна, зв’язавшись з нами за контактним номером телефону або через e-mail. Телефонуйте, пишіть, запитуйте! Наші фахівці – до ваших послуг!

 

Вага

мішок 25 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Каустична сода, натрій гідроксид купити в Україні. Система Оптимум. Ціна на гідроксид натрію

Залишіть відгук до товару “Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик)”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик) за вигідною ціною, також замовити Натрій гідроксид (каустична сода, їдкий натрій, каустик) сдоставкою по Україні. Система Оптимум це прийнятні ціни і якісний товар і професійне обслуговування