Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний

87,00 грн

Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний

87,00 грн (ціна за 1 кг)

SKU: 12850. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фосфат натрію однозаміщений. У нас можна купити фосфат натрію однозаміщений за доступною ціною.  Фосфат натрію однозаміщений має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна  фосфату натрію однозаміщеного Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України.  При купівлі  фосфату натрію однозаміщеного оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений – це одна з традиційних назв дигідрофосфату натрію. На вигляд – тверда речовина без запаху, біла кристалічна маса, сформована безбарвними кристалами. По суті – сполука неорганічного походження, кисла сіль лужного металу Na і H3PO4.

Піддається доброму розчиненню у водних середовищах. Розчинам у воді характерна слаболужність, у зв’язку з гідролізом за аніоном. В етиловому спирті розчиняється слабо. Формує кристалогідрати, розплави яких виглядають як каламутні рідкі субстанції в’язкої консистенції, що характеризуються опалесценцією. При зниженні температури вони з легкістю кристалізуються і трансформуються в склоподібний напівпрозорий матеріал. А при нагріванні в вакуумі до 100 °C втрачають воду. Нагрівання ж безводного 1-заміщеного фосфату натрію приводить до появи кислого пірофосфату або метафосфату натрію. Крім того, ця речовина вступає в реакції з лугами, наприклад, з каустиком. Також їй властиві обмінні реакції.

Молярна маса – 119,98 г/моль, густина – 2,04 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 212 °C, t кипіння – 399 °C. Формула: NaH2PO4.

Отримання можливе декількома способами:

– нейтралізація за допомогою розведеного розчину каустичної соди концентрованої фосфорної кислоти з одночасним виділенням води;

– взаємодія двозаміщеного фосфорнокислого натрію і H3PO4;

– дія на білий фосфор слаболужного розчину пероксиду водню.

Застосування. Однозаміщений фосфорнокислий натрій випускається хімічною промисловістю з вмістом основного компонента не менше 98 % у великих обсягах, позаяк попит на нього існує чималий. Цю сполуку використовують у різних галузях:

– харчопром. Служить різноплановою добавкою до їжі E339. Може виконувати роль буферного агента, регулятора кислотного рівня, стабілізатора кольору, емульгатора, текстуратора, комплексоутворювача та ін. Використовується при створенні борошняної кондитерки і хлібобулочної продукції, продуктів з м’яса та риби, консервації й молокопродуктів. Також застосовується в олійно-жировому і лікеро-горілчаному напрямках;

– фармакологія. Цю субстанцію як проносний засіб, буферний елемент і утримувач вологи використовують при виготовленні ліків. Може слугувати антацидом. Сприяє підтримці мінерального і кислотно-лужного кров’яного балансу. Часто вводиться в медикаменти як допоміжний компонент;

– біохімія та молекулярна біологія. Бере участь у процесі створення буферних розчинів, які необхідні, наприклад, для того, щоб розчинити виділену ДНК, або ж вирішити подібні завдання цієї сфери;

– виробництво мийних засобів, зокрема порошків для прання. Виконує роль буфера і пом’якшувача води.

Фасування й пакування цього реактиву можливі різні. Як правило, це поліпропіленові та поліетиленові мішки місткістю 25 кг. Взагалі ці моменти узгоджуються з замовниками.

Зберігати зазначений продукт необхідно в сухому прохолодному приміщенні з достатньою провітрюваністю максимум протягом року з дня виготовлення.

Натрій фосфорнокислий однозаміщений від ПП «Система Оптимум» має високу якість, відповідає заявленим у супровідній документації характеристикам і зберігає їх протягом всього терміну придатності. Небезпека цієї речовини визначається класифікацією N/A.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фосфат натрію однозаміщений, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фосфат натрію однозаміщений, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Залишіть відгук до товару “Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний за вигідною ціною, також замовити Фосфат натрію (натрій фосфорнокислий) однозаміщений безводний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product