Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Марля медична

42,00 грн

Марля медична

42,00 грн

Медична марля – це база для створення бинтів, серветок і перев’язувальних пакетів. Це розріджена бавовняна тканина встановленого формату, виготовлена за спеціальною технологією плетіння, завдяки якій забезпечується оптимальна міцність при мінімізації ваги і щільності. Сировиною для виробництва марлі виступає безхлорна вибілена бавовна. Додаткові добавки, домішки і запах відсутні.

SKU: 00551. Категорія: .

Хороші перев’язувальні матеріали ефективно сушать і чистять рани, унеможливлюють виникнення інфекцій, позитивно впливають на швидкість загоєння і відновлення. Про їх бездоганну якість говорить і відсутність при застосуванні алергійних реакцій у пацієнта.

Сьогодні на підприємствах, які виробляють вату і марлю, налагоджено випуск двох основних форм: стерильної та нестерильної. Під першою мається на увазі проходження спеціальної процедури термічного знищення всіх бактерій і наявність індивідуального упакування для кожної порції матеріалу. Друга форма стерилізацію не передбачає, і в одному упакуванні може зберігатися група витратних матеріалів. Стерильні варіанти є обов’язковими для застосування в операційних блоках і процедурних кабінетах. Використання нестерильних дозволено практично в усіх інших випадках.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Залишіть відгук до товару “Марля медична”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Марля медична за вигідною ціною, також замовити Марля медична з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product