Пошук
Марля медична

50.40 грн

Марля медична

50.40 грн

Медична марля – це база для створення бинтів, серветок і перев’язувальних пакетів. Це розріджена бавовняна тканина встановленого формату, виготовлена за спеціальною технологією плетіння, завдяки якій забезпечується оптимальна міцність при мінімізації ваги і щільності. Сировиною для виробництва марлі виступає безхлорна вибілена бавовна. Додаткові добавки, домішки і запах відсутні.

Артикул: 00551. Категорія: .

Хороші перев’язувальні матеріали ефективно сушать і чистять рани, унеможливлюють виникнення інфекцій, позитивно впливають на швидкість загоєння і відновлення. Про їх бездоганну якість говорить і відсутність при застосуванні алергійних реакцій у пацієнта.

Сьогодні на підприємствах, які виробляють вату і марлю, налагоджено випуск двох основних форм: стерильної та нестерильної. Під першою мається на увазі проходження спеціальної процедури термічного знищення всіх бактерій і наявність індивідуального упакування для кожної порції матеріалу. Друга форма стерилізацію не передбачає, і в одному упакуванні може зберігатися група витратних матеріалів. Стерильні варіанти є обов’язковими для застосування в операційних блоках і процедурних кабінетах. Використання нестерильних дозволено практично в усіх інших випадках.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

марля

Залишіть відгук до товару “Марля медична”