Пошук
Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) 1-водний

27.60 грн

Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) 1-водний

27.60 грн (ціна за 1 кг)

Марганець сірчанокислий (марганець сульфат, сульфат марганцю) – сіль металу марганцю і сульфатної кислоти, неорганічна речовина у вигляді порошку, утвореного безбарвними ромбічними кристалами. Колірний спектр – від білого до світло-рожевого. У воді розчиняється дуже добре, в спирті не розчиняється. Отримання цього реактиву відбувається при розчиненні оксиду/карбонату марганцю в сірчаній кислоті.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності марганець сірчанокислий одноводний. У нас можна купити марганець сірчанокислий 1-водний оптом за доступною ціною. Сульфат марганцю 1-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна марганцю сірчанокислого приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку марганцю сірчанокислого одноводного по всій території України. Ціна марганцю сірчанокислого 1-водного також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі сульфату марганцю оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики марганцю сірчанокислого одноводного

Марганець сірчанокислий (марганець сульфат, сульфат марганцю) – сіль металу марганцю і сульфатної кислоти,сульфат марганцю неорганічна речовина у вигляді порошку, утвореного безбарвними ромбічними кристалами. Колірний спектр – від білого до світло-рожевого. У воді розчиняється дуже добре, в спирті не розчиняється. Отримання цього реактиву відбувається при розчиненні оксиду/карбонату марганцю в сірчаній кислоті.

Ця речовина утворює чотири кристалогідрати: з 1-ю, 4-ма, 5-ма і 7-ма молекулами води. 1-водний сірчанокислий марганець (марганець сульфат моногідрат) формується при нагріванні інших гідратів до температури 200 °С. На повітрі відбувається поступове вивітрювання. Формула – MnSO4•H2O.

Марганець сірчанокислий (сульфат марганцю) є неорганічною сполукою з формулою MnSO4. Це блідо-рожева гігроскопічна сіль, з водою утворює кристалогідрати: моногідрат, тетрагідрат, пентагідрат і гептагідрат. Моногідрат є найбільш поширеним. Добре розчинний у воді та погано – в етиловому спирті. Має гіркий смак.

Застосування сульфату марганцю

  • як мікродобриво. Сульфат марганцю використовується у сільському господарстві. Марганець сірчанокислий є одним з важливих мікродобрив. Його можна використовувати як базове добриво для  замочування насіння, протруєння насіння, підживлення та обприскування листя, він сприяє росту культур і збільшенню врожайності. На листі рослин нестача марганцю проявляється характерними плямами. Сульфат марганцю використовують для підживлення овочів, ягід чи квітів;
  • у хімічному синтезі. Марганець сірчанокислий утворюється як проміжний продукт при переробці марганцевих руд. Він є сировиною для хімічного синтезу різноманітних речовин. Його використовують для виробництва свинцево-марганцевих сикативів, феритів, для виготовлення інших солей мангану, а також як компонент електроліту для виробництва оксиду марганцю. Марганець сірчанокислий застосовують як каталізатор в органічному синтезі (для виробництва жирних кислот). Він є компонентом деяких барвників;
  • як біологічно активна добавка. Марганець є важливим живильним мікроелементом і бере участь у багатьох хімічних процесах в організмі, у тому числі у переробці холестерину, вуглеводів і білків. Він також залучений у процеси формуванні кісток. Марганець сірчанокислий входить до складу деяких біологічно активних добавок, що ліквідують нестачу марганцю в організмі. Вони призначені для підтримки правильного розвитку і роботи опорно-рухового апарату. Сульфат марганцю  може бути використаний у харчових добавках для тварин: великої рогатої худоби, домашньої птиці, собак, кішок тощо.

Ця хімічна сполука широко застосовується в різних напрямках промисловості, зокрема, в текстильній і порцеляновій (входить до складу барвників). У хімічній галузі з її допомогою (виступає електролітом) отримують діоксид марганцю, солі мангану і чистий металевий марганець, оксіфери та сикативи. Органічний синтез знає її як каталізатора при виготовленні синтетичних жирних кислот.

Особливою популярністю сульфат марганцю користується у складі комбікормів, преміксів, а також він є високоефективним мікродобривом.

Якщо рослині бракує марганцю, вона починає хворіти на хлороз. Молоді листки стають маленькими, набувають плямистого забарвлення, старе листя, в свою чергу, жовтіє і блідне, передчасно відмирає і опадає. Спостерігається також уповільнення росту і цвітіння, всихання молодих гілок.

Зворотний результат досягається, коли у вигляді сульфату марганець вноситься в ґрунт навколо рослини: інтенсивність фотосинтезу підвищується, кількість хлорофілу збільшується, відповідно, збільшується і плодоношення.

Сірчанокислий марганець вносять під різноманітні типи рослин у різні періоди і з індивідуальним дозуванням, залежно від типу ґрунту та його агрохімічних характеристик. Так, наприклад, на захищених ґрунтах для висадки овочів, це добриво може виступати основним. В якості основного весняного міндобрива воно застосовується і в поєднанні з азотними, фосфорними підживками. Виступаючи в комплексі з фосфорними добривами, вноситься і в передпосівний ґрунт восени.

Завдяки дрібногранульованій формі та поступовій дії, марганець сульфат рівномірно розподіляється по необхідній ділянці та протягом тривалого часу позитивно впливає на ґрунт.

Особливості упакування, транспортування і зберігання

Поставки цієї субстанції здійснюються в промисловій упаковці. Це, переважно, поліпропіленові мішки з вкладками з поліетилену місткістю 25 кг.

Перевозити цей реактив можна будь-якими ТЗ. Головна умова, щоб транспорт був закритим. Важливо також, щоб дотримувалися вимоги до транспортування на цьому виді техніки.

Для зберігання необхідно вибирати сухі прохолодні приміщення, з досить хорошою системою вентилювання. Речовина має бути упакованою і розміщуватися на палетах.

За умови дотримання перерахованих правил і герметичності упакування термін зберігання цієї речовини не має обмежень.

Якщо Вам потрібно купити оптом марганець сірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат марганцю, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

марганець сірчанокислий

Залишіть відгук до товару “Сульфат марганцю (марганець сірчанокислий) 1-водний”