Залізоамонійні квасці (залізоамонійний галун)

900.00 грн (ціна за 1 кг)

Залізоамонійний галун– це блідо-фіолетові кристали з хімічною формулою FeNH4(SO4)2 x 12H2O

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності залізоамонійний галун. У нас можна купити залізоамонійні квасці оптом за доступною ціною. Залізоамонійний галун має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна залізоамонійного галуну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по залізоамонійних квасців всій території України. Ціна залізоамонійного галуну також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі залізоамонійного галуну оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості  залізоамонійного галуну

Залізоамонійний галун відмінно розчиняється у воді, однак в етиловому спирті є нерозчинним. Через процеси вивітрювання, на повітрі ця сполука поступово набуває брунатно-жовтого кольору.

Практичне використання  залізоамонійного галуну

Залізоамонійний галун широко використовується у медицині у якості кровоспинного засобу, а також як в’яжучий та припікаючий препарат. У аналітичній хімії залізоамонійний галун застосовується для проведення біохімічного аналізу. У органічній хімії дана сполука бере участь в органічному синтезі. Сьогодні залізоамонійний галун знайшов своє застосування у комунальному господарстві для якісного очищення води. Залізоамонійний галун активно використовується у масовому виробництві барвників, а також, як дубильний засіб, у шкіряній промисловості. На виробництві електронних компонентів залізоамонійний галун виступає у якості реактиву. Крім того, ця сполука застосовується у обладнанні адіабатичного охолодження. Завдяки своїм унікальним властивостям залізоамонійний галун широко використовується у побуті. Наприклад, ця речовина застосовується у якості дієвого антиперсперанта. Зберігати реактив необхідно у сухому та закритому приміщенні при кімнатній температурі.

Залізоамонійні квасці купити

Якщо Вам потрібно купити оптом залізоамонійні квасці, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на залізоамонійний галун, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Залізоамонійні квасці (залізоамонійний галун) за вигідною ціною, також замовити Залізоамонійні квасці (залізоамонійний галун) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.